Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

IDA-VIRUMAA SPORT VENE KEELES - sekundomer.ee
Novembrikuu tähtpäevad
Eesti spordiregister
Eesti Spordi Biograafiline Leksikon
Eesti sporditulemuste arhiiv
Korvpallihooaeg 2017/2018

Korvpall: Ida-Virumaa rahvaliigas kõik kolmanda vooru kohtumised peetud
19.11.2017

Ida-Virumaa rahvaliiga kolmanda vooru viimases kohtumises võitis Narva SK Energia kodus Illuka võistkonda tulemusega 87:69.


Jalgpall: S.Narva SK Ganza napp kaotus
19.11.2017

Saalijalgpalli esiliiga 3. voorus kaotas S.Narva SK Ganza S.FC Jõgeva Wolves tulemusega 4:5.


Jalgpall: S.Narva United II kaotas suurelt
19.11.2017

Saalijalgpalli esiliiga 3. voorus kaotas S.Narva United FC II S.Tallinna FC Cosmoc II tulemusega 1:9.


Kabe: Ida-Virumaa meister on Aleksandr Serõn
19.11.2017

Jõhvi seltsimajas toimunud Ida-Virumaa meistrivõistlused vene kabes võitis Aleksandr Serõn.


Jalgpall: S.Sillamäe Smsraha kaotas suurelt
18.11.2017

Betsafe saaliliiga 3. voorus kaotas S.Sillamäe Smsraha S.Tallinna FC Cosmos tulemusega 1:9.


Võrkpall: Jõhvi meister on Krabuli meeskond
18.11.2017

Võitjasse võistkond kuulusid Madis Volt, Taavi Põllu, Rainis Pilt, Stanislav Gruzdev, Kristjan Palm, Daniil Bassov, Jegor Savosto.


Jalgpall: S.Narva United võitis kodus
18.11.2017

Betsafe saaliliiga 3. voorus võitis S.Narva United FC S.Tartu Ravens Futsal EMÜ SK tulemusega 6:3.


Jalgpall: Sillamäe NPM Silmet napp kaotus
18.11.2017

Betsafe saaliliiga 3. voorus kaotas S.Sillamäe FC NPM Silmet võõrsil S.Tallinna SK Augur Enemat tulemusega 5:6.


Lauatennis: VII etapi võitis Anna Romanenko
18.11.2017

VII Jõhvi lauatennise rahvaliiga VII etapil oli osalejaid 22. Veteranidest oli parim Tõnu Kapper.


Jalgpall: S.Narva SK Ganza kaotas
16.11.2017

Saalijalgpalli karikavõistluste 1/16 finaalis kaotas S.Narva SK Ganza kodus SRL.MFC Jamburg võistkonnale tulemusega 2:4.


Korvpall: Toimus Ida-Virumaa karikavõistluste 1/4 finaalide loosimine
14.11.2017

Kokkulepitud mänguaeg teatada vähemalt 5 päeva enne mängu toimumist.


Male: Järjekordne etapivõit Einar Vainole
13.11.2017

SK Diagonaal kiirmaleturniiri III etapi võitis 6 punktiga Einar Vaino.


Korvpall: Ida-Virumaa Rahvaliigas toimus kolmas mängudevoor
12.11.2017

Peetud mängude põhjal jätkavad kolme võiduga Kohtla-Nõmme, Virumaa Politsei Spordiselts, Kohtla-Järve Enteh, Iisaku.


Jalgpall: Saalijalgpalli karikavõistlustel loositi 1/16 finaalpaarid
12.11.2017

Kõikide Ida-Virumaa võistkondade vastasteks loositi Rahvaliiga võistkonnad.


Jalgpall: Betsafe Saaliliigas toimusid 2. vooru mängud
12.11.2017

S.Sillamäe FC NPM Silmet võitis S.Sillamäe Smsraha tulemusega 8:2. S.Narva United FC kaotas S.Tallinna FC Cosmos võistkonnale tulemusega 0:2.


järgmine > 

Kodulehel uudise, ürituse jms avaldamiseks läkitage info e-postiga aadressil info@sportiv.ee.



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles