Esilehele      Sisukord
Esilehele
Detsember 2017
ETKNRLP
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus


TOIMUNUD ÜRITUSED:

Pannjärve tervisespordipäev
Aeg: 08.10.2017 10:00 - 08.09.2017 15:00:00


Pannjärve murdmaajooksusarja 5.etapp
Aeg: 13.09.2017 18:00 - 13.09.2017 20:00:00

18.05 – tillujooks eelkooliealistele ilma ajavõtuta, lõpetajad saavad suu magusaks ja kleepsu
18.10 - kõndijate start
18.15 – ühisstardist 1 km lastejooks (2007+)
18.30 – ühisstardist 6 km (2 ringi)
18.35 – ühisstardist 3 km (1 ring)


VI Hooajalõpu teatevõistlus
Aeg: 10.09.2017 13:00 - 10.09.2017 15:00:00

Plakat


Pannjärve murdmaajooksusarja 4.etapp
Aeg: 16.08.2017 18:00 - 16.08.2017 20:00:00

FB üritus https://www.facebook.com/spordiklubimurakas/
18.05 - tillujooks eelkooliealistele ilma ajavõtuta, lõpetajad saavad suu magusaks ja kleepsu
18.10 - kõndijate start
18.15 - ühisstardist 1 km lastejooks (2007+)
18.30 - eraldistardid, alguses 3 km ja siis 6 km jooksjad
1, 3 ja 6 km jooksule saab kirja panna eelregistreerimisel, mis lõpeb võistluspäeval kell 12 e-postiga aadressil: spordiklubimurakas@gmail.com aadressil. Registreerimisel märkida etapi kuupäev, osaleja ees- ja perekonnanimi, sünniaeg, distants. Tillujooksule ja kepikõnnile eelregistreerimist ei pea tegema, kohapeal panna kirja ees ja perekonnanimi ning sünniaeg.

Osavõtutasu 3 eurot distantsi kohta. Kõndijatel, tillujooksul ja õpilastel osalustasu ei ole. Illuka valla elaniku kaardi omanikele osalemine tasuta.


Argipäeva rulliõhtute 4.etapp
Aeg: 03.08.2017 18:00 - 03.08.2017 20:00:00


Pannjärve murdmaajooksusarja 3. etapp
Aeg: 12.07.2017 18:00 - 12.07.2017 20:00:00

FBüritus: https://www.facebook.com/events/800516603448740/

AJAKAVA
18.05 – tillujooks eelkooliealistele ilma ajavõtuta, lõpetajad saavad suu magusaks ja kleepsu
18.10 – kõndijate start
18.15 – ühisstardist 1 km lastejooks (2007+)
18.30 – ühisstardist 6 km (2 ringi)
18.35 – ühisstardist 3 km (1 ring)

1, 3 ja 6 km jooksule saab kirja panna ka eelregistreerimisel, mis lõpeb võistluspäeval kell 12 e-postiga aadressil: maarika.raja@gmail.com. Registreerimisel märkida etapi kuupäev, osaleja ees- ja perekonnanimi, sünniaeg, distants. Tillujooksule ja kepikõnnile eelregistreerimist ei pea tegema, kohapeal panna kirja ees- ja perekonnanimi ning sünniaeg.


Argipäeva rulliõhtute 2.etapp
Aeg: 05.07.2017 18:00 - 05.07.2017 20:00:00


Pannjärve murdmaajooksusarja 2. etapp
Aeg: 14.06.2017 18:00 - 14.06.2017 20:00:00

NB! Kuna 3 ja 6 km distantsil on kavas eraldistart, siis neil distantsidel saab end kirja panna vaid eelregistreerimisel, mis lõpeb võistluspäeval kell 12.

Info: https://www.facebook.com/events/1431641516902997/


Alutaguse Trilogy nädalamäng, VI etapp
Aeg: 17.05.2017 18:30 - 17.05.2017 21:00:00

Info: http://sportiv.ee/index.php?2/16379


Pannjärve murdmaajooksusarja 1.etapp
Aeg: 17.05.2017 18:00 - 17.05.2017 20:00:00

18.05 – tillujooks eelkooliealistele ilma ajavõtuta, lõpetajad saavad suu magusaks ja kleepsu
18.10 - kõndijate start
18.15 – ühisstardist 1 km lastejooks (2007+)
18.30 – ühisstardist 6 km (2 ringi)
18.35 – ühisstardist 3 km (1 ring)

1, 3 ja 6 km jooksule saab kirja panna eelregistreerimisel, mis lõpeb võistluspäeval kell 12 e-postiga aadressil: maarika.raja@gmail.com. Registreerimisel märkida etapi kuupäev, osaleja ees- ja perekonnanimi, sünniaeg, distants. Tillujooksule ja kepikõnnile eelregistreerimist ei pea tegema, kohapeal panna kirja ees ja perekonnanimi ning sünniaeg.

Osavõtutasu 3 eurot distantsi kohta. Kõndijatel, tillujooksul ja õpilastel osalustasu ei ole. Illuka valla elaniku kaardi omanikele osalemine tasuta.

Eelregistreerides sarja kõikidele etappidele hiljemalt 10.05.2017, saab tasuda osavõtutasu viie etapi eest, s.o 10 eurot (5 etappi x 2 eurot) MTÜ Spordiklubi Murakas a/a EE371010220242869222, selgitusse märkida: Pannjärve murdmaajooksusari 2017 ja võistleja ees-ja perekonnanimi.

FBüritus: https://www.facebook.com/events/1496823230348855/


Alutaguse Trilogy nädalamäng, V etapp
Aeg: 10.05.2017 18:30 - 10.05.2017 21:00:00

Info: http://sportiv.ee/index.php?2/16379


3. Alutaguse rattamaraton
Aeg: 23.04.2017 12:00 - 23.04.2017 14:00:00

Info: http://www.rattamaratonid.ee/et/etapid?competition_id=24


XIII Kindrali jooks
Aeg: 22.04.2017 11:00 - 22.04.2017 17:00:00

Jooksu KODULEHT


Narva MV / Argipäeva suusaõhtute 8. etapp
Aeg: 15.03.2017 18:00 - 15.03.2017 18:00:00

Klassika, paarisstart


Kommipommi suusasari, 3.etapp / Argipäeva suusaõhtute 6.etapp
Aeg: 01.03.2017 17:45 - 01.03.2017 20:00:00

KLASSIKA. ERALDISTART.

Registreerimine meili teel avo.sambla@gmail.com hiljemalt 28.02.2017 kella 23:00ks

NB! KOHAPEAL REGISTREERIMIST EI TOIMU!


Vello Liliumi II Karikavõistlus
Aeg: 12.02.2017 11:00 - 12.02.2017 17:00:00

Võistlus toimub vabatehnikas ning eraldistardist.
NB! Lisaks toimub klubide vaheline koondarvestus! Kirja läheb M ja N10 – M ja N18 vanuseklassi 7 parimat tulemust! Edukaimale klubile auhinnaks rändkarikas!


19. Alutaguse maraton
Aeg: 11.02.2017 11:00 - 11.02.2017 16:00:00


Kommipommi suusasari, 2.etapp; Ida-Virumaa argipäeva suusaõhute 3. etapp
Aeg: 08.02.2017 18:00 - 08.02.2017 20:00:00

Kommipommi suusasarja II etapp

Toimumiskoht: Pannjärve, Alutaguse Puhke- ja Spordikeskus
Toimumisaeg: 08.02.2017. Kell 17:45

Juhend
KORRALDAJA - Alutaguse Suusaklubi
Kontakt: Janek Vallimäe, tel. 56218132, e-post janek.vallimae@gmail.com; Avo Sambla, tel. 56779227, e-post avo.sambla@gmail.com

Võistlus toimub VABATEHNIKAS  ja ühisstardist.

AJAKAVA
17:45– 18:10 numbrite kättesaamine. (Stardimajas)
18:15 Tillusõit
18:30 Ühisstardid järjest :
18:30 – 1km – MN10;MN12
18:45 – 2km,3km,6km,9km - MN14; MN16; MN18; MN; MN45; MN55; MN65; MN75

VANUSEKLASSID
Tillusõit 2009+ , aega ei võeta, aga kõik lõpetajad saavad suu magusaks.
M ja N-10 – s. 2007. - 2008. a 1km
M ja N 12 – s. 2005. - 2006. a 1km
M ja N 14 – s. 2003. - 2004. a 3km
M ja N 16 – s. 2001. - 2002. a 6/3km
M ja N 18 – s. 1999. – 2000. a 9/6km
M ja N – s. 1983. - 1998. a 9/6km
M ja N 35 – s. 1973. – 1982.a 6/3km
M ja N 45 – s. 1963. – 1972.a 6/3km
M ja N 55 1953. - 1962.a 3km/2km
M ja N 65 1943. - 1952.a 2km
M ja N 75+ 1942 – ja varem sündinud 2km

OSALUSTASU
Noortel osalustasu puudub. Täiskasvanute klassides osalustasu 2 eurot etapi kohta.

AUTASUSTAMINE
Autasustatakse kõikide vanuseklasside kolme paremat sarja üldkokkuvõttes kõikide etappide aegade liitmisel.
Eraldi etappidel autasustamist ei toimu.

REGISTREERIMINE ja INFO
Registreerimine meili teel avo.sambla@gmail.com hiljemalt 07.02.2017 kella 18:00ks
Võistlejad osalevad omal riisikol.
Korraldaja jätab endale võimaluse muuta distantse ja etapi toimumise aega
Etapi ärajäämisest või muutustest teavitab korraldaja hiljemalt päev enne etapi toimumist.


Ida-Virumaa MV murdmaasuusatamises
Aeg: 22.01.2017 11:00 - 22.01.2017 15:00:00


Kommipommi suusasari, 1.etapp; Ida-Virumaa argipäeva suusaõhute 1. etapp
Aeg: 19.01.2017 17:45 - 19.01.2017 21:00:00


1. etappi protokoll 
http://sportiv.ee/protokoll/suusk_19_01_17pr.xls


Swedbanki ja Hawaii Expressi noorte suusasarja I etapp
Aeg: 18.12.2016 11:00 - 18.12.2016 17:00:00

Info: http://www.suusaliit.ee/et/mskalender?competition_id=242


V Hooajalõpu teatevõistlus
Aeg: 25.09.2016 16:00 - 25.09.2016 18:00:00

Kolmeliikmelised võistkonnad võistelevad jooksus, rulluisutamises/rullsuusatamises ja rattasõidus. Jooks ja rattasõit kulgevad maastikul.

Ajakava
16:00  – lühema distantsi start vanuseklassidele  -13  ja -16                                                                                                         
1 ring jooksu(1km =1x1,0 km), 1 ring rulli (2,4 km=1x2,4 km), 2 ringi ratast(2 km = 2x1,0km),

16:30  – pikema distantsi start teiste klasside võistlejatele                                                                                                         
3 ringi jooksu (3 km =  3x1,0 km), 3 ringi rulli (7,2 km = 3 x2,4 km), 5 ringi ratast(5 km = 5x1,0 km),     
                                                                                                                                       
Ca 17:20  autasustamised - teatevõistlus, argipäeva rulliõhtud, argipäeva jooksuõhtud ja heade jooksude sari.

Auhinnad
Pika distantsi absoluutarvestuse esikolmik

Eriauhinnad klasside võitjatele:
Eri vanusega võistlejad - MMM, NNN, MIKS
55+ - kõik s. -1961 MMM, NNN, MIKS
35+ - kõik s. -1981 MMM, NNN, MIKS
-13 - kõik s. 2003+ MMM, NNN, MIKS
-16 - kõik s. 2000+ MMM, NNN, MIKS                                                                                                                              
vaimukamalt kostümeeritud võistkonnale
* MMM - kolm meest
* NNN - kolm naist
* MIKS - segavõistkond (MMN, NNM)


Eelregistreerimine e-posti aadressil: johvi.rs@gmail.com  lõpeb 23. septembril kell 24:00. Võistluskeskuses registreerida ei saa.
Kohapeal registreerimise kinnitamine ja numbrite kättesaamine 15:00 - 15:45.
Osalustasu 2 eurot tasutakse numbri kättesaamisel (noortele 2000+ osalustasu ei ole).                                                           
Kõik ratta ja rulli distantsidel osalejad peavad kandma kiivrit!  
Iga osavõtja kinnitab, et vastutab ise oma tervisliku seisundi ja sportliku ettevalmistuse eest ning osaleb täielikult omal riisikol ja täidab käesoleva juhendi nõudeid.                                                                                                                                            
Kõik küsimused lahendab korraldaja koos kohtunikega.


Virumaa Open, esimene päev
Aeg: 24.09.2016 09:00 - 24.09.2016 18:00:00

Info: http://www.balticseatour.eu/general-info/


Virumaa Open, soojendusvõistlus paarismängus
Aeg: 23.09.2016 16:00 - 23.09.2016 20:00:00

Info: http://www.balticseatour.eu/general-info/


II Pannjärve murdmaajooksusari, 5. etapp
Aeg: 14.09.2016 18:00 - 14.09.2016 20:30:00

18.05 – tillujooks eelkooliealistele ilma ajavõtuta, lõpetajad saavad suu magusaks
18.10 - kõndijate start
18.15 – ühisstardist 1 km lastejooks (2006+)
18.30 – ühisstardist 6 km (2 ringi)
18.35 – ühisstardist 3 km (1 ring)

Info: http://sportiv.ee/index.php?2/15491


Alutaguse Eagle kolmikvõistlus, kolmas etapp
Aeg: 27.08.2016 10:00 - 27.08.2016 13:00:00

Info: https://www.facebook.com/events/164886397270891/


II Pannjärve murdmaajooksusari, 4. etapp
Aeg: 17.08.2016 18:00 - 17.08.2016 20:30:00

18.05 – tillujooks eelkooliealistele ilma ajavõtuta, lõpetajad saavad suu magusaks
18.10 – kõndijate start
18.15 – ühisstardist 1 km lastejooks (2006+)
18.30 – eraldistardid, alguses 3 km ja siis 6 km jooksjad

NB! 4. etapi eelregistreerimine (3 ja 6 km kohustuslik) e-postiga tere@sportiv.ee

Seis pärast: www.sportiv.ee/protokoll/pannjarve2016_P3.xls

Info: http://sportiv.ee/index.php?2/15491


Ida-Virumaa meistrivõistlused
Aeg: 16.08.2016 18:30 - 16.08.2016 20:00:00


Eesti meistrivõistlused, neljas päev
Aeg: 07.08.2016 07:00 - 07.08.2016 18:20:00

Info: https://www.facebook.com/events/1704485443166017/


Eesti meistrivõistlused, kolmas päev
Aeg: 06.08.2016 08:00 - 06.08.2016 16:20:00

Info: https://www.facebook.com/events/1704485443166017/


Rullõhtute 3. etapp
Aeg: 27.07.2016 18:30 - 27.07.2016 20:00:00


II Pannjärve murdmaajooksusari, 3. etapp
Aeg: 13.07.2016 18:00 - 13.07.2016 20:30:00

18.05 – tillujooks eelkooliealistele ilma ajavõtuta, lõpetajad saavad suu magusaks
18.10 - kõndijate start
18.15 – ühisstardist 1 km lastejooks (2006+)
18.30 – ühisstardist 6 km (2 ringi)
18.35 – ühisstardist 3 km (1 ring)

Info: http://sportiv.ee/index.php?2/15491


EVIKO Suusarulli III etapp
Aeg: 03.07.2016 11:00 - 03.07.2016 14:00:00

Sõidetakse klassikalises tehnikas ühisstartidest 2,4 km pikkusel ringil alljärgnevalt:

N14, M14 3 ringi (7,2 km)
N16, M16 4 ringi (9,6 km)
N20, N, N35+ 6 ringi (14,4 km)
M20, M, M45+ 8 ringi (19,2 km)a

Alutaguse etapi juhend: http://tartusuusaklubi.ee/wp-content/uploads/EVIKO-SUUSARULL-2016-Alutaguse-etapi-juhend.pdf

Eelregistreerimine kuni 29. juuni 2016 www.tartusuusaklubi.ee kodulehel oleva ankeedi kaudu.


Alutaguse Eagle kolmikvõistlus, esimene etapp
Aeg: 02.07.2016 10:00 - 02.07.2016 13:00:00

Info: www.facebook.com/events/761871640582212/


Ida-Virumaa rogainiõhtute esimene etapp
Aeg: 21.06.2016 17:00 - 21.06.2016 19:00:00

Info: www.xtsport.ee/voistlused/ida-virumaa-rogainipaevakud/juhend/


Ida-Virumaa meistrivõistlused jalgrattaorienteerumises
Aeg: 16.06.2016 18:00 - 16.06.2016 20:00:00


II Pannjärve murdmaajooksusari, 2. etapp
Aeg: 15.06.2016 18:00 - 15.06.2016 20:30:00

18.05 – tillujooks eelkooliealistele ilma ajavõtuta, lõpetajad saavad suu magusaks
18.10 – kõndijate start
18.15 – ühisstardist 1 km lastejooks (2006+)
18.30 – eraldistardid, alguses 3 km ja siis 6 km jooksjad

Info: http://sportiv.ee/index.php?2/15491


Alutaguse nädalamängu kaheksas etapp
Aeg: 01.06.2016 18:30 - 01.06.2016 20:00:00


Alutaguse rattamaraton
Aeg: 21.05.2016 12:00 - 21.05.2016 17:00:00

Info: http://www.rattamaratonid.ee/et/etapid?competition_id=16


II Pannjärve murdmaajooksusari, 1. etapp
Aeg: 18.05.2016 18:00 - 18.05.2016 20:30:00

18.05 – tillujooks eelkooliealistele ilma ajavõtuta, lõpetajad saavad suu magusaks
18.10 - kõndijate start
18.15 – ühisstardist 1 km lastejooks (2006+)
18.30 – ühisstardist 6 km (2 ringi)
18.35 – ühisstardist 3 km (1 ring)

Info: http://sportiv.ee/index.php?2/15491


EDGL karikasari – proffesionaalide klassid, 4. etapp
Aeg: 15.05.2016 09:00 - 15.05.2016 20:00:00

Info: http://discgolfiliit.ee/edgl-karikasari-professionaalide-klassid/


EDGL karikasari – amatööride klassid, 4. etapp
Aeg: 14.05.2016 09:00 - 14.05.2016 20:00:00


Alutaguse nädalamängu kolmas etapp
Aeg: 27.04.2016 18:30 - 27.04.2016 21:00:00


Kindral Tõnissoni jooks
Aeg: 16.04.2016 10:00 - 16.04.2016 17:00:00

Info: https://www.facebook.com/events/1069623096403317/


Viimase mehe sõit
Aeg: 09.04.2016 11:00 - 09.04.2016 14:30:00

Info: https://www.facebook.com/events/922769804510051/


Ida-Virumaa meistrivõistlused pikkadel distantsidel
Aeg: 03.04.2016 10:00 - 03.04.2016 15:00:00

NB! Korraldaja jätab endale õiguse distantse muuta ning teatab hiljemalt 02.04 kell 14:00 võistluse toimumisest või mitte toimumisest!


Alutaguse Puhke-ja spordikeskuse suusasarja III etapp
Aeg: 22.03.2016 18:00 - 22.03.2016 19:45:00

Punktiseis (2/3): www.sportiv.ee/protokoll/Alutaguse_suusasari_2016_P2.xls


Vello Liliumi Karikavõistlused
Aeg: 13.03.2016 12:00 - 13.03.2016 16:30:00

Eelregistreerimine e-posti teel: avo.sambla@gmail.com kuni 12.03.2016 kell 23:59ni, kohapeal registreerimist EI TOIMU!


Alutaguse maraton
Aeg: 12.03.2016 11:00 - 12.03.2016 18:00:00

Info: http://www.estoloppet.ee/et/


Eesti noorte meistrivõistlused
Aeg: 06.03.2016 11:00 - 06.03.2016 16:00:00

Info: http://www.suusaliit.ee/bw_client_files/suusaliit/public/competition_guide_file/72_EESTI_noorte_ja_juunioride_mv_juhend._Alutaguse._06.03.pdf


Eesti noortesarja etapp
Aeg: 05.03.2016 11:00 - 05.03.2016 13:00:00

Info: http://www.suusaliit.ee/bw_client_files/suusaliit/public/competition_guide_file/71_ETV-SWEDBANK_suusakrossi_juhend_05-03.pdf


Alutaguse suusasarja 2. etapp
Aeg: 23.02.2016 18:15 - 23.02.2016 20:00:00


LÜKKUB EDASI! Jõhvi koolide suusamaraton
Aeg: 12.02.2016 10:00 - 12.02.2016 15:00:00


Alutaguse suusasarja 1. etapp
Aeg: 13.01.2016 18:30 - 13.01.2016 20:00:00

18:00– 18:30 registreerimine avatud. (Stardimajas)
18:45    Tillusõit
18:55     1 km start
19:05     3 km start
19:15     6 ja 9 km start

Võistlus toimub vabatehnikas ja ühisstardist.

Info: https://www.facebook.com/events/1144928098864496/


XT Bingo
Aeg: 31.10.2015 12:00 - 31.10.2015 17:00:00

Info: http://www.xtsport.ee/voistlused/xt-bingo/info/


Pannjärve tervisespordipäev
Aeg: 11.10.2015 11:00 - 11.10.2015 14:00:00


II Ida-Virumaa öörienteerumine, Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused
Aeg: 08.10.2015 19:30 - 08.10.2015 21:00:00


Ida-Virumaa meistrivõistlused murdmaajooksus
Aeg: 29.09.2015 17:30 - 29.09.2015 19:00:00

Info: https://www.facebook.com/events/923158504424135/


Ida-Virumaa meistrivõistlused, teine päev
Aeg: 27.09.2015 11:00 - 27.09.2015 13:30:00

Info ja registreerimine: http://skoorin.com/forum/viewtopic.php?pid=1077#p1077


Ida-Virumaa meistrivõistlused, esimene päev
Aeg: 26.09.2015 11:00 - 26.09.2015 14:00:00

Info ja registreerimine: http://skoorin.com/forum/viewtopic.php?pid=1077#p1077


Pannjärve murdmaajooksusarja V etapp
Aeg: 14.09.2015 18:00 - 14.09.2015 20:00:00

Infoleht: http://sportiv.ee/index.php?2/14387
Jooksukalender: http://sportiv.ee/dokument/ivjooksukalender2015.pdf


XT Spordi rogainiõhtute III etapp
Aeg: 25.08.2015 17:00 - 25.08.2015 18:00:00

Start  avatud kella 17-18. Kontrollaeg 1 h.
Lisainfo http://www.xtsport.ee/voistlused/ida-virumaa-rogainipaevakud/info/
Võistlus kuulub Ida-Virumaa liikumisharrastuse sarja.


XT Run&WalkEst maastikumaraton
Aeg: 23.08.2015 10:00 - 23.08.2015 16:00:00


Alutaguse rattamaraton
Aeg: 22.08.2015 12:00 - 22.08.2015 16:00:00

Info: http://www.mtbest.ee/et/etapid?competition_id=2


Ida-Virumaa argipäeva rulliõhtu V etapp
Aeg: 12.08.2015 18:30 - 12.08.2015 19:50:00

Sõidetakse  ühisstardist 2,4 km rajal.

Distantsid
Poisid ja tüdrukud –   2003  ja hiljem -  2,4 km (1 x 2,4 km)
Poisid ja tüdrukud –   2000 - 2002  -  2,4 km (1 x 2,4 km)
Neiud –   1997-1999  - 7,2 km (3 x 2,4 km)
Naised –   1976-1996  -  7,2 km (3 x 2,4 km)
Naisemad –   1966-1975 -  7,2 km (3 x 2,4 km)
Veel naisemad –   1965 ja varem – 7,2 km (3 x 2,4 km)
Noormehed -  1997-1999  -  9,6 km (4 x 2,4 km)
Mehed –   1971-1996  -  9,6 km (4 x 2,4 km)                                                                                                     
Mehemad –   1961-1970 - 9,6 km (4 x 2,4 km)
Veel mehemad –   1960 ja varem – 9,6 km (4 x 2,4 km)

Stardiajad*
2,4 km start 18:30
7,2 km start 18:50
9,6 km start 19:20
* Olenevalt võistlejate arvukusest võib stardiaegu muuta.

Osalustasu 2 eurot (va noored), tasutakse numbri välja võtmisel.                                                                
Soovituslik eelregistreerimine (nimi/sünniaasta/klubi/elukoht/uisutaja,suusataja)  e-posti aadressil:  johvi.rs@gmail.com   
Võistleja peab võistlema omas vanuseklassis.
Enne starte toimub  IV etapi autasustamine.
Soojendussõidul palun jälgida võistlejaid.
Kõik osalejad peavad kandma kiivrit! Põlve-, küünarnuki- ja randmekaitsed on soovituslikud.               
Loosiauhinnad!


Sarja info: http://www.sportiv.ee/index.php?2/14220


Pannjärve murdmaajooksusarja IV etapp
Aeg: 03.08.2015 18:00 - 03.08.2015 20:00:00

Jooksukalender: http://sportiv.ee/dokument/ivjooksukalender2015.pdf


Ace Xdream ööetapp
Aeg: 01.08.2015 22:00 - 02.08.2015 06:00:00


Pannjärve murdmaajooksusarja III etapp
Aeg: 13.07.2015 18:00 - 13.07.2015 20:00:00

NB! 3 ja 6 km jooksul vajalik eelregistreerimine maarika.raja@gmail.com peale

AJAKAVA
18.09 – avatakse kõndijate start (vabalt valitud rajale võib minna siis kui hing ihkab, finiš on avatud kella 19.15ni)
18.10 – tillujooks eelkooliealistele ilma ajavõtuta, lõpetajad saavad suu magusaks ja kleepsu
18.15 – ühisstardist 1 km lastejooks (2005+)
18.30 – 3 ja 6 km eraldistart

Medaliga autasustatakse iga distantsi kolme kiiremat.

Infoleht: http://sportiv.ee/index.php?2/14387
Facebook: https://www.facebook.com/events/361319200731878/
Jooksukalender: http://sportiv.ee/dokument/ivjooksukalender2015.pdf


III Alutaguse open, teine päev
Aeg: 05.07.2015 09:00 - 05.07.2015 15:00:00

AJAKAVA
L, 4.07

10.00-10.30 skoorikaartide jagamine
11.00 - I ring
14.00 - lõuna
15.00-15.30 skoorikaartide jagamine
16.00 - II ring

P, 5.07
9.00-9.30 skoorikaartide jagamine
10.00 - III ring
13.30 Hole in One võistlus
14.15 autasustamine


III Alutaguse open, esimene päev
Aeg: 04.07.2015 10:00 - 04.07.2015 18:00:00

AJAKAVA
L, 4.07

10.00-10.30 skoorikaartide jagamine
11.00 - I ring
14.00 - lõuna
15.00-15.30 skoorikaartide jagamine
16.00 - II ring

P, 5.07
9.00-9.30 skoorikaartide jagamine
10.00 - III ring
13.30 Hole in One võistlus
14.15 autasustamine


Pannjärve murdmaajooksusarja II etapp
Aeg: 22.06.2015 18:00 - 22.06.2015 20:00:00

NB! Võistlustele saab registreerida ka kohapeal kella 18ni.

AJAKAVA
18.09 – avatakse kõndijate start (vabalt valitud rajale võib minna siis kui hing ihkab, finiš on avatud kella 19.15ni)
18.10 – tillujooks eelkooliealistele ilma ajavõtuta, lõpetajad saavad suu magusaks ja kleepsu
18.15 – ühisstardist 1 km lastejooks (2005+)
18.30 – ühisstardist 6 km (2 ringi)
18.35 – ühisstardist 3 km (1 ring)

FB üritus: https://www.facebook.com/events/1599284330329192/

Juhend: http://sportiv.ee/dokument/pannjarvekross2015_juhend.pdf
Jooksukalender: http://sportiv.ee/dokument/ivjooksukalender2015.pdf


Eesti rullsuusarja etapp
Aeg: 14.06.2015 11:00 - 14.06.2015 13:00:00

Info: http://nevene.ee/eviko-suusarull-rullsuusatamise-v%C3%B5istlussari,482.html


Pannjärve murdmaajooksusarja I etapp
Aeg: 25.05.2015 18:00 - 25.05.2015 20:00:00

AJAKAVA
18.09 – kõndijate start
18.10 – tillujooks eelkooliealistele ilma ajavõtuta, lõpetajad saavad suu magusaks ja kleepsu
18.15 – ühisstardist 1 km lastejooks (2005+)
18.30 – eraldistardid, alguses 3 km ja siis 6 km jooksjad

1, 3 ja 6 km jooksule saab kirja panna vaid eelregistreerimisel, mis lõpeb võistluspäeval kell 12 e-postiga aadressil: maarika.raja@gmail.com. Registreerimisel märkida etapi kuupäev, osaleja ees- ja perekonnanimi, sünniaeg, distants.

Tillujooksule ja kepikõnnile eelregistreerimist ei pea tegema, kohapeal panna kirja ees ja perekonnanimi ning sünniaeg.

Juhend: http://sportiv.ee/dokument/pannjarvekross2015_juhend.pdf
Etapi infoleht: http://sportiv.ee/index.php?2/14387

Võistlus kuulub Ida-Virumaa liikumisharrastuse sarja: http://sportiv.ee/index.php?2/13829

Jooksukalender: http://sportiv.ee/dokument/ivjooksukalender2015.pdf


RMK rogaini tutvustav päev
Aeg: 17.05.2015 12:00 - 17.05.2015 15:00:00

Info: http://www.rmk.ee/rogain


RSK Jõhvikas orienteerumisneljapäevak
Aeg: 14.05.2015 17:00 - 14.05.2015 19:00:00

Start Rääkjärve juures on avatud kella 17-19.

Suunad stardikohta Pannjärve puhkekeskusesse viiva tee pöördel, seal kus otse mineval teel asfalt ära lõpeb.


XT Kevadrogain
Aeg: 09.05.2015 12:00 - 09.05.2015 17:00:00

Info: http://www.xtsport.ee/voistlused/xt-kevadrogain/info/


Argipäeva rattaõhtute I etapp
Aeg: 06.05.2015 18:00 - 06.05.2015 19:30:00

Start ja finiš Pannjärve staadioni värava juurest.

Põhidistants 8 km

Mehed/Naised 1998-1976; M40 1975-1966; M16/N16 1999-2000

Lühike distants 4,2 km
M12/N12 2004-2003; M14/N14 2001-2002; N40 1975-1966; M50/N50 1956-1965, M60 -1955

Lastesõit 1 km
M10/N10 2005 ja hiljem sünd


Rattaõhtute info: http://sportiv.ee/index.php?2/13836
Rattakalender (*.pdf): http://sportiv.ee/dokument/ivjalgratas2015.pdf
LHS2015 info: http://www.sportiv.ee/index.php?2/13829


Kindral Tõnissoni jooks
Aeg: 18.04.2015 09:00 - 18.04.2015 16:00:00

Koduleht: http://www.isetegime.eu/tonisson/


Argipäeva suusaõhtu
Aeg: 25.02.2015 18:30 - 25.02.2015 19:30:00

NB! Ainult eelregistreerimine, kohapeal saab registreruda vabade kohtade olemasolul
Stardid toimuvad vabatehnikas eraldistartina.

18.15 - Tillusõit ilma ajavõtuta
18.30 - stardid

KORRALDAJA - Ida-Virumaa spordiliit
Peakohtunik - Andrus Kurs
Sekretär - Maarika Raja

VANUSEKLASSID
Distantsid ja vanuseklassid
2 km
M-11 ja N-11 – s. 2004. a ja hiljem
M 12-13 ja N 12-13 – s. 2002. - 2003. a
N 65+ – s. 1950. a ja varem
M 75-84 - s. 1931. - 1940. a
M85+ - s. 1930. a ja varem

3 km
M ja N 14-15 – s. 2000. - 2001. a 
M ja N 16-17 – s. 1998. - 1999. a
N 35-44 – s. 1971. - 1980. a 
N 45-54 – s. 1961. - 1970. a 
N 55-64 – s. 1951. - 1960. a    
M 65-74 - s. 1941. - 1950. a

6 km (2x3 km)
N 18-19 – s. 1996. - 1997. a 
N 20-34 – s. 1981. - 1995. a   
M 45-54 – s. 1961. - 1970. a 
M 55-64 – s. 1951. - 1960. a 

9 km (3x3 km)
M 18-19 – s. 1996. - 1997. a 
M 20-34 – s. 1981. - 1995. a
M 35-44 – s. 1971. - 1980. a 

Lisaks veel laste (2004+) tillusõit, kus aega ei võeta, aga kõik lõpetajad saavad suu magusaks.

REGISTREERIMINE ja INFO
Registreerimine eelnevalt e-posti teel maarika.raja@gmail.com  võistluse päeval 12.00-ni. Operatiivselt saab muutuste kohta infot võistluste ametlikust häälekandjast Ida-Virumaa spordiliidu kodulehelt www.sportiv.ee, kus ilmuvad ka võistluste tulemused, mis avaldatakse samuti venekeelses spordiportaalis aadressil  www.sekundomer.ee.

OSALUSTASU
Noortel osalustasu puudub. Täiskasvanute klassides osalustasu 2 euro etapi kohta.

Suusaõhtute info: http://sportiv.ee/index.php?2/13580


Argipäeva suusaõhtu vabatehnika etapp ühisstardist
Aeg: 18.02.2015 18:30 - 18.02.2015 19:15:00

Stardid toimuvad vabatehnikas ühisstartidena

18.15 - Tillusõit ilma ajavõtuta
18.30 – 700m
18.35 – 2/3km
18.40 – 6/9km

KORRALDAJA - Alutaguse Suusaklubi

VANUSEKLASSID
M ja N-11 – s. 2004. a ja hiljem      700m   
M ja N 12-13 – s. 2002. - 2003. a     700m
M ja N 14-15 – s. 2000. - 2001. a      3/3km
M ja N 16-17 – s. 1998. - 1999. a      3km
M ja N 18-19 – s. 1996. - 1997. a      9/6km
M ja N 20-34 – s. 1981. - 1995. a      9/6km
M ja N 35-44 – s. 1971. - 1980. a      6/3km
M ja N 45-54 – s. 1961. - 1970. a      6/3km
M ja N 55-64 – s. 1951. - 1960. a      3/3km
N 65+ – s. 1950. a ja varem      2km
M 65-74 - s. 1941. - 1950. A       3km
M 75-84 - s. 1931. - 1940. A        2km
M85+ - s. 1930. a ja varem        2km
Lisaks veel laste (2004+) tillusõit, kus aega ei võeta, aga kõik lõpetajad saavad suu magusaks.

REGISTREERIMINE ja INFO
Registreerimine eelnevalt e-posti teel maarika.raja@gmail.com  võistluse päeval 12.00-ni. Operatiivselt saab muutuste kohta infot võistluste ametlikust häälekandjast Ida-Virumaa spordiliidu kodulehelt www.sportiv.ee, kus ilmuvad ka võistluste tulemused, mis avaldatakse samuti venekeelses spordiportaalis aadressil  www.sekundomer.ee.

OSALUSTASU
Noortel osalustasu puudub. Täiskasvanute klassides osalustasu 2 euro etapi kohta.

Argipäeva suusaõhtute 6. etapp: http://www.sportiv.ee/index.php?2/13580
Liikumisharrastuse sarja etapp: http://www.sportiv.ee/index.php?2/13829


Alutaguse suusamaraton
Aeg: 07.02.2015 11:00 - 07.02.2015 17:00:00

Info: http://www.estoloppet.ee/et/etapid?competition_id=91


Jõhvi Gümnaasiumi suusamaratoni
Aeg: 06.02.2015 10:00 - 06.02.2015 14:00:00


Argipäeva suusaõhtu klassika etapp ühisstardist
Aeg: 21.01.2015 18:30 - 21.01.2015 19:15:00

Argipäeva suusaõhtu juhend
2. etapp kolmapäev, 21. jaanuar Pannjärve, klassika tehnikas.


Stardid toimuvad ühisstartidena:
18.15 - Tillusõit ilma ajavõtuta
18.30 – 700m
18.35 – 2/3km
18.40 – 6/9km

KORRALDAJA - Alutaguse Suusaklubi

VANUSEKLASSID
M ja N-11 – s. 2004. a ja hiljem 700m
M ja N 12-13 – s. 2002. - 2003. a 700m
M ja N 14-15 – s. 2000. - 2001. a 3/2km
M ja N 16-17 – s. 1998. - 1999. a 3km
M ja N 18-19 – s. 1996. - 1997. a 9/6km
M ja N 20-34 – s. 1981. - 1995. a 9/6km
M ja N 35-44 – s. 1971. - 1980. a 6/3km
M ja N 45-54 – s. 1961. - 1970. a 6/3km
M ja N 55-64 – s. 1951. - 1960. a 3/2km
N 65+ – s. 1950. a ja varem 2km
M 65-74 - s. 1941. - 1950. A 3km
M 75-84 - s. 1931. - 1940. A 2km
M85+ - s. 1930. a ja varem 2km
Lisaks veel laste (2004+) tillusõit, kus aega ei võeta, aga kõik lõpetajad saavad suu magusaks.

REGISTREERIMINE ja INFO
Registreerimine eelnevalt e-posti teel maarika.raja@gmail.com võistluse päeval 12.00-ni. Operatiivselt saab muutuste kohta infot võistluste ametlikust häälekandjast Ida-Virumaa spordiliidu kodulehelt www.sportiv.ee, kus ilmuvad ka võistluste tulemused, mis avaldatakse samuti venekeelses spordiportaalis aadressil www.sekundomer.ee.

OSALUSTASU
Noortel osalustasu puudub. Täiskasvanute klassides osalustasu 2 euro etapi kohta.

Suusaõhtute info: http://sportiv.ee/index.php?2/13580


Alutaguse paarismäng
Aeg: 25.10.2014 13:00 - 25.10.2014 17:00:00

Paarid loositakse kohapeal ja osalustasu 1 euro. Mängitakse 1x18 rada. Registreerimine http://skoorin.com/?u=scorecard&ID=14652 ja saab ka kohapeal ennast kirja panna kella 12.30-ni. Paarismäng algab kell 13.00. Enne seda Rainer Lipand tutvustab ja annab testida Prodigy kettaid.


Pannjärve tervisespordipäev
Aeg: 05.10.2014 11:00 - 05.10.2014 14:00:00


MEV: Jalgratas
Aeg: 22.09.2014 17:30 - 22.09.2014 18:30:00

Pannjärve.
Võistlus algab kell 17.30.
Registreerimine lõpeb 17.15.
Mehed 3x2,4 km
Naised 2x2,4 km
Jalgrattavõistlus neile, kes pole varem sel alal ametlikel võistlustel osalenud.
Meeste ja naiste kolmele paremale medalid ja auhinnad.
Kõikidele osalejatele jääb mälestuseks MEV meene.

MEV info: http://sportiv.ee/index.php?2/12444


Alutaguse paarismäng
Aeg: 14.09.2014 12:00 - 14.09.2014 16:00:00

Paarid loositakse.


XTSport maastikujooks ja -kõnd
Aeg: 31.08.2014 10:00 - 31.08.2014 17:00:00

Ida-Virumaa 3 päeva jooksu 3. etapp.

08.00 Avatakse võistluskeskus
09.45 Avatakse stardiala (maraton)
10.00 Start  maastikumaraton 42,195km
10.15 Saare kohukese Tillujooksud (kuni 7.a. mudilased)
10.50 Avatakse stardiala (10 km,poolmaraton, 3 km noortejooks)
11.10 Noortejooks 3 km
11.15 Start 10km, poolmaraton
15.00 Autasustamine
18.00 Kontrollaja lõpp

3 päeva jooksu info: http://sportiv.ee/index.php?2/12877

Info: http://www.xtsport.ee/voistlused/xt-runest-maraton/tutvustus/


MEV+: Alutaguse rull rulluisutamises ja -suusatamises
Aeg: 26.08.2014 18:30 - 26.08.2014 20:30:00

Võistlus kõikidele soovijatele.
Võistlusel saab kirja "MEV-minu esimene võistlus" osaluskorra.

Võistlusklassid
Kiired rullsuusatajad M ja N
Kiired rulluisutajad M ja N
Harrastajad rullsuusatajad M ja N
Harrastajad rulluisutajad M ja N
Noored (2000+) rullsuusatajad P ja T
Noored (2000+) rulluisutajad P ja T

Võistluste registreerimine eelnevalt tere@sportiv.ee (kirja panna ees-ja perekonnanimi, sünniaasta
ja kas sõidetakse uiskudel või suuskadel ning kas sõidetakse harrastajate või edasijõudnute klassis).
Kohapeal numbrite väljastamine ja lisaregistreerimine kella 18.00ni.

Ühistardid

18.30 Noorte 2,4 km start (1 ring)
18.45 Harrastajate 2,4 km start (1 ring)
19.00 Kiirete naiste 7,2 km start (3 ringi)
19.30 Kiirete meeste 12 km start (5 ringi)

Osavõtjate arvukusest tulenevalt võivad stardiajad muutuda.

Medaliga autasustatakse iga klassi kolme paremat.
Kõikidele osalejate MEV meene.

Eelregistreerijatele osalustasu ei ole. Kohapeal registreerumisel osalustasu 2 eurot.


Alutaguse Open (J)
Aeg: 24.08.2014 11:00 - 24.08.2014 19:00:00


XI Alutaguse rattamaraton
Aeg: 17.08.2014 12:00 - 17.08.2014 16:00:00

http://jrk.ee/alutaguse-rm/


Ida-Virumaa argipäeva rulliõhtud, Pannjärve etapp
Aeg: 13.08.2014 18:30 - 13.08.2014 20:00:00

Distantsid
Poisid ja tüdrukud - s. 2002 a ja hiljem – 2,4 km (1x2,4 km)
Poisid ja tüdrukud - s.1999 - 2001 a – 2,4 km (1x2,4 km)

Noormehed ja neiud - s. 1996 - 1998 a – 7,2 km (3x2,4 km)
Naised, naisemad ja veel naisemad – 7,2 km (3x2,4 km)

Mehed, mehemad ja veel mehemad -  9,6 km (4x2,4 km)

Stardiajad*
2,4  km start 18:30
7,2 km start  19:00
9,6  km start 19:35

* Olenevalt võistlejate arvukusest võib stardiaegu muuta.

Osalustasu 2 eurot (va noored), tasutakse numbri välja võtmisel.
Võistleja peab võistlema omas vanuseklassis.
Startide vahel toimub IV etapi autasustamine.
Soojendussõidul palun jälgida võistlejaid.
Kõik osalejad peavad kandma kiivrit! Põlve-, küünarnuki- ja randmekaitsed on soovituslikud.

Sarja info: http://www.sportiv.ee/index.php?2/12947


Ida-Virumaa argipäeva jooksuõhtud, Pannjärve krossijooks
Aeg: 09.06.2014 18:15 - 09.06.2014 19:30:00

Kell 18.15 tillujooks
Kella 18.30-19.30 start avatud kõigile soovijatele.

Distantsid

1 km
T ja P -8  - s. 2006. a ja hiljem   
T ja P-10 - s. 2004. ja 2005. a


3 km
T ja P-12 - s. 2002. ja 2003. a
T ja P-14 - s. 2000. ja 2001. a
T-17 - s. 1997. kuni 1999. a
D18 - s. 1985.-1996. a
D30 - s. 1975.-1984. a
D40 - s. 1965.-1974. a
D50 - s. 1955. - 1964. a
H50 - s. 1955. - 1964. a
D60+ -s. 1954. a ja varem
H60 - s. 1945. - 1954. a
H70 - s. 1935. - 1944. a
H 80+ - s. 1934. a ja varem

6 km (2x3)
P-17 - s. 1997. kuni 1999. a
H18 - s. 1985.-1996. a
H30 - s. 1975.-1984. a
H40 - s. 1965.-1974. a

Sarja infoleht: http://sportiv.ee/index.php?2/13044


Alutaguse reitinguvõistlus, hooaja avavõistlus
Aeg: 08.06.2014 14:00 - 08.06.2014 16:00:00


RSK Jõhvikas orienteerumisneljapäevak
Aeg: 15.05.2014 17:00 - 15.05.2014 19:00:00

Täistus stardipaika suusastaadionil.
Info: http://www.rskjohvikas.ee/?Neljap%E4evakud_2014:O-juhend_2014


Argipäeva jalgrattaõhtute I etapp
Aeg: 14.05.2014 18:00 - 14.05.2014 19:30:00

Distants 8,10 km. Lastele 1 km.


X kindrali jooks
Aeg: 26.04.2014 10:00 - 26.04.2014 16:00:00

Juhend: http://alutaguse.kaitseliit.ee/et/10-kindrali-jooks-2014-juhend


Suusaorienteerumise EM/MM, neljas võistluspäev
Aeg: 23.02.2014 11:00 - 23.02.2014 15:00:00

Info: http://www.orienteerumine.ee/skio2014/


Suusaorienteerumise EM/MM, kolmas võistluspäev
Aeg: 22.02.2014 11:00 - 22.02.2014 15:00:00

Info: http://www.orienteerumine.ee/skio2014/


Suusaorienteerumise EM/MM, teine võistluspäev
Aeg: 20.02.2014 11:00 - 20.02.2014 15:00:00

Info: http://www.orienteerumine.ee/skio2014/


Suusaorienteerumise EM/MM, esimene võistluspäev
Aeg: 19.02.2014 11:00 - 19.02.2014 16:00:00

Info: http://www.orienteerumine.ee/skio2014/


Jõhvi Gümnaasiumi suusamaraton (NB! Edasi lükatud)
Aeg: 11.02.2014 10:00 - 11.02.2014 14:00:01

Koolispordi infoleht


43. Tartu Maratoni avaürituste programm
Aeg: 09.02.2014 10:30 - 09.02.2014 17:00:00


XVI Alutaguse suusamaraton
Aeg: 08.02.2014 11:00 - 08.02.2014 14:00:00

Info: http://www.estoloppet.ee/et/etapid?competition_id=88


Pannjärve suusaõhtu, argipäeva suusaõhtute 2. etapp (NB! 29.01 edasilükatud etapp!)
Aeg: 05.02.2014 18:15 - 05.02.2014 19:15:00


NB! Seoses külmaperioodiga on võistlus edasi lükatud 5. veebruarile!


Argipäeva suusaõhtu juhend
2. etapp kolmapäev, 5. veebruar Pannjärve, vabatehnika
NB! Võisteldakse vabatehnikas!

Stardid toimuvad ühisstartidena:
18.15 - Tillusõit ilma ajavõtuta
18.30 – 700m
18.35 – 2/3km
18.40 – 6/9km

KORRALDAJA - Alutaguse Suusaklubi

VANUSEKLASSID
M ja N-11 – s. 2003. a ja hiljem      700m   
M ja N 12-13 – s. 2001. - 2002. a     700m
M ja N 14-15 – s. 1999. - 2000. a      3/2km
M ja N 16-17 – s. 1997. - 1998. a      3km
M ja N 18-19 – s. 1995. - 1996. a      9/6km
M ja N 20-34 – s. 1980. - 1994. a      9/6km
M ja N 35-44 – s. 1970. - 1979. a      6/3km
M ja N 45-54 – s. 1960. - 1969. a      6/3km
M ja N 55-64 – s. 1950. - 1959. a      3/2km
N 65+ – s. 1949. a ja varem          2km
M 65-74 - s. 1940. - 1949. A        3km
M 75-84 - s. 1930. - 1939. A        2km
M85+ - s. 1929. a ja varem        2km
Lisaks veel laste (2003+) tillusõit, kus aega ei võeta, aga kõik lõpetajad saavad suu magusaks.

Kes ei soovi nii pikka maad, kui ta vanuseklassile on ette nähtud sõita, see võib väljapakutud distantsidest valida lühema distantsi ning sellest ostusest registreerimisel teada anda. Koha protokolli saab ikka.

REGISTREERIMINE ja INFO
Registreerimine eelnevalt e-posti teel tere@sportiv.ee võistluse päeval 12.00-ni. Operatiivselt saab muutuste kohta infot võistluste ametlikust häälekandjast Ida-Virumaa spordiliidu kodulehelt www.sportiv.ee, kus ilmuvad ka võistluste tulemused, mis avaldatakse samuti venekeelses spordiportaalis aadressil  www.sekundomer.ee.

OSALUSTASU
Noortel osalustasu puudub. Täiskasvanute klassides osalustasu 2 euro etapi kohta.

Sarja info: http://sportiv.ee/index.php?2/12473


Eesti noortesarja etapp
Aeg: 01.02.2014 11:00 - 01.02.2014 15:00:00

Info: http://www.suusaliit.ee/noortesari/?op=body&id=143&art=109


Alutaguse NM murdmaasuusatamise MV klassika
Aeg: 30.01.2014 10:00 - 30.01.2014 14:00:01

Koolispordi infoleht


Vello Kaaristo memoriaal
Aeg: 26.01.2014 12:00 - 26.01.2014 14:00:00

Vabatehnika.


MEV: suusatamine
Aeg: 21.01.2014 18:30 - 21.01.2014 19:30:00

Võistlus neile, kes pole kunagi ametlikul suusavõistlusel osalenud.

Start avatud kella 18.30-19.30, igaüks saab stardiaja vabalt valida.
Distants 3 km.
Tehnika: igaüks saab vabalt valida, kas sõidab klassikalises või vabatehnikas.

Näpunäiteid jagab alates kella 18st Piret Niglas.
Avatud suusalaenutus.

MEV infoleht: http://sportiv.ee/index.php?2/12444


Jõhvika maraton
Aeg: 19.10.2013 10:00 - 19.10.2013 14:00:00


Tervisespordipäev Pannjärvel
Aeg: 06.10.2013 11:00 - 06.10.2013 14:00:00


Krossijooks
Aeg: 24.09.2013 11:00 - 24.09.2013 15:00:21

Koolispordi infoleht


XT Run&WalkEst maastikumaraton
Aeg: 14.09.2013 09:00 - 14.09.2013 18:00:00

Info: www.xtsport.ee


Argipäeva rattaõhtu IV etapp
Aeg: 11.09.2013 18:00 - 11.09.2013 20:00:00

MTB ühisstart NB! Peale sõitu toimub kohe ka rattaõhtute koondautasustamine


Argipäeva rulliõhtu VII etapp, Pannjärve kolmapäevak
Aeg: 28.08.2013 18:30 - 28.08.2013 20:00:00

Poisid ja tüdrukud – s. 2001. a ja hiljem – 2,4 km (1 x 2,4 km)
Poisid ja tüdrukud – s.1998. - 2000. a – 2,4 km (1 x 2,4 km)
Noormehed ja neiud – s. 1995. - 1997. a - 4,8 km (2 x 2,4 km) 
Mehed – s. 1969-1994. a – 9,6 km (4 x 2,4 km)
Naised - s. 1979-1994. a – 7,2 km (3 x 2,4 km)
Mehemad - s. 1968. a varem – 7,2 km (3 x 2,4 km)
Naisemad - s. 1978. a varem – 4,8 km (2 x 2,4 km)
Stardiajad:
2,4  km start 18.30
4,8  km start 19.00
7,2 ja 9,6 km start 19.40
Osalustasu 1 euro, tasutakse numbri välja võtmisel.
Soojendussõiduks kasutada võistluse 1,4 km ring, palun jälgida teisi võistlejaid ja sõita ainult tähistatud sõidusuunas.
Kõik osalejad peavad kandma kiivrit! Põlve-, küünarnuki- ja randmekaitsed on soovituslikud.

Sarja info:
http://www.sportiv.ee/index.php?2/11756


Ida-Virumaa MV händikäp sõidus
Aeg: 22.08.2013 18:30 - 22.08.2013 21:00:00

NB! Vajalik eelregistreerumine, mis kestab 19.august kella 24.00ni epostile marisnurm6@gmail.com


Ida-Virumaa argipäeva jooksuõhtud, Pannjärve krossijooks
Aeg: 13.08.2013 18:30 - 13.08.2013 19:30:00

Kell 18.15 tillujooks
Kella 18.30-19.30 start avatud kõigile soovijatele.

Distantsid

1 km
T ja P -8  - s. 2005. a ja hiljem    
T ja P-10 - s. 2003. ja 2004. a 


3 km
T ja P-12 - s. 2001. ja 2002. a
T ja P-14 - s. 1999. ja 2000. a
T-17 - s. 1996. kuni 1998. a
D18 - s. 1984.-1995. a 
D30 - s. 1974.-1983. a 
D40 - s. 1964.-1973. a 
D50 - s. 1954. - 1963. a 
H50 - s. 1954. - 1963. a
D60+ -s. 1953. a ja varem 
H60 - s. 1944. - 1953. a
H70 - s. 1934. - 1943. a
H 80+ - s. 1933. a ja varem

6 km (2x3)
P-17 - s. 1996. kuni 1998. a
H18 - s. 1984.-1995. a 
H30 - s. 1974.-1983. a 
H40 - s. 1964.-1973. a

Seeriavõistluse info: http://www.sportiv.ee/index.php?2/11836


Pannjärve 50 minuti jooks
Aeg: 06.08.2013 18:30 - 06.08.2013 19:20:00

Tulemused
Mehed, jooks

Andrei Škubel - 12250 meetrit
Tanel Leisalu - 11900
Igor Škubel - 11600
Sergei Grigorjev - 11400
Randy Orel - 11200
Otto Triin (alias Heigo Põld) - 10900
Tarmo Tohver - 10500
Teet Enok - 10300
Andrei Lopsik - 9750
Ravel Leisalu - 8550

Naised, jooks

Kaja Jõemets - 10100
Kristi Võhmar - 9750
Galina Gladõśeva - 9450
Ilona Põld - 9450
Tiinu-Marii Müllerson - 8350

Uisutaja
Jaanika Arm - 15900


X Alutaguse jalgrattamaraton
Aeg: 04.08.2013 12:00 - 04.08.2013 15:00:00

Info: http://jrk.ee/voistlused/vii-alutaguse-rattamaraton/
JUHEND: http://jrk.ee/wp-content/uploads/2010/04/X_Alutaguse_RM_juhend-2013_rein.pdf


Alutaguse open disc-golfis (J)
Aeg: 14.07.2013 11:00 - 15.07.2013 16:00:00


Ida-Virumaa argipäeva jooksuõhtud, Pannjärve krossijooks
Aeg: 03.07.2013 18:15 - 03.07.2013 19:30:00

Kell 18.15 tillujooks
Kella 18.30-19.30 start avatud kõigile soovijatele.

Distantsid

1 km
T ja P -8  - s. 2005. a ja hiljem   
T ja P-10 - s. 2003. ja 2004. a


3 km
T ja P-12 - s. 2001. ja 2002. a
T ja P-14 - s. 1999. ja 2000. a
T-17 - s. 1996. kuni 1998. a
D18 - s. 1984.-1995. a
D30 - s. 1974.-1983. a
D40 - s. 1964.-1973. a
D50 - s. 1954. - 1963. a
H50 - s. 1954. - 1963. a
D60+ -s. 1953. a ja varem
H60 - s. 1944. - 1953. a
H70 - s. 1934. - 1943. a
H 80+ - s. 1933. a ja varem

6 km (2x3)
P-17 - s. 1996. kuni 1998. a
H18 - s. 1984.-1995. a
H30 - s. 1974.-1983. a
H40 - s. 1964.-1973. a


Seeriavõistluse info: http://www.sportiv.ee/index.php?2/11836


Argipäeva rulliõhtu II etapp
Aeg: 12.06.2013 18:30 - 12.06.2013 20:00:00

Poisid ja tüdrukud – s. 2001. a ja hiljem – 2,4 km (1 x 2,4 km)
Poisid ja tüdrukud – s.1998. - 2000. a – 2,4 km (1 x 2,4 km)
Noormehed ja neiud – s. 1995. - 1997. a - 4,8 km (2 x 2,4 km)
Mehed – s. 1969-1994. a – 9,6 km (4 x 1,4 km)
Naised - s. 1979-1994. a – 7,2 km (3 x 1,4 km)
Mehemad - s. 1968. a varem – 7,2 km (3 x 1,4 km)
Naisemad - s. 1978. a varem – 4,8 km (2 x 1,4 km)
Stardiajad:
2,4  km start 18.30
4,8  km start 19.00
7,2 ja 9,6 km start 19.40
Osalustasu 1 euro, tasutakse numbri välja võtmisel.
Soojendussõiduks kasutada võistluse 1,4 km ring, palun jälgida teisi võistlejaid ja sõita ainult tähistatud sõidusuunas.
Kõik osalejad peavad kandma kiivrit! Põlve-, küünarnuki- ja randmekaitsed on soovituslikud.

Infoleht:http://www.sportiv.ee/index.php?2/11756


Ida-Virumaa lahtised MV tänavasõidus
Aeg: 22.05.2013 17:00 - 22.05.2013 20:00:00

Lisainfo: http://jrk.ee/voistlused/pannjarve-kriteerium/


Argipäeva rattaõhtu I etapp
Aeg: 08.05.2013 18:00 - 08.05.2013 20:00:00


RSK Jõhvikas orienteerumisneljapäevak, 1. etapp
Aeg: 02.05.2013 17:00 - 02.05.2013 19:00:00

Info: http://www.rskjohvikas.ee/?Neljap%E4evakud_2013


Ida-Virumaa MV maratonis, vabatehnika (J)
Aeg: 13.04.2013 10:00 - 13.04.2013 13:00:00

Ühisstart.


Eesti meistrivõistlused, maraton
Aeg: 31.03.2013 09:30 - 31.03.2013 12:15:00

http://www.suusaliit.ee/static/events/3767_Pannjarve_EMV_juhend_2013_%282%29.pdf


Eesti meistrivõistlused, sprinditeade
Aeg: 30.03.2013 12:00 - 30.03.2013 13:45:00

http://www.suusaliit.ee/static/events/3767_Pannjarve_EMV_juhend_2013_%282%29.pdf


Pannjärve kolmapäevak, vabatehnika
Aeg: 27.03.2013 18:15 - 27.03.2013 20:00:00

Registreerimine lõpeb kell 18.00 võistluspaigas. Eelregistreerimine suusk@kohtlanomme.ee lõpeb võistluspäeval kell 15. 00
Stardiajad, ühisstardid
Tillusõit (s. 2003. a ja hiljem) – 18.15
3 km – 18.30
6 km – 18.35
9 km – 18.40
Distantsid, Vabatehnika
M ja N-11 – s. 2002. a ja hiljem M 3km/N 3km
M ja N 12-13 – s. 2000. - 2001. A M 3km/ N 3km
M ja N 14-15 – s. 1998. - 1999. A M 3km/N 3km
M ja N 16-17 – s. 1996. - 1997. A M 3km/ N 3km
M ja N 18-19 – s. 1994. - 1995. A M 6km/ N 6km
M ja N 20-34 – s. 1979. - 1993. A M 9km/ N 6km
M ja N 35-44 – s. 1969. - 1978. A M 9km/ N 6km
M ja N 45-54 – s. 1959. - 1968. A M 6km/ N 3km
M ja N 55-64 – s. 1949. - 1958. A M 6km/ N 3km
M ja N 65+ – s. 1948. a ja varem M 3km/ N 3km
M 65-74 - s. 1939. - 1948. A M 3km/ N 3km
M 75-84 - s. 1929. - 1938. A M 3km/ N 3km
M85+ - s. 1928. a ja varem M 3km
Osalustasu: noortel osalustasu puudub. Täiskasvanute klassides osalustasu 2 euro etapi kohta.
Autasustamine: Igal etapil loosiauhinnad. Osalejatele tagatakse stardinumber, aega protokollis ja soe jook peale finišit ja riietumise, pesemise võimalused.

NB! Argipäeva suusaõhtute lõpetamine toimub 25.04.2013 pärast Kohtla-Nõmme nelikürituse teise etapi, orienteerumisvõistluse lõppu. See orienteerumine on traditsiooniliselt korraldatud nii, et sellel saavad osaleda kõik huvilised.


Eesti suusatuuri avaetapp
Aeg: 15.03.2013 17:00 - 15.03.2013 18:30:00

I etapp 
1. Aeg ja koht : Reede, 15.03.2013, Alutaguse Puhke- ja Spordikeskus, Pannjärve suusarajad
2. Osalejad: Eesti Suusatuurile registreerunud sportlased 
3. Võistlusklassid: Meeste põhiklass
4. Võistlusformaat: Väljalangemise sõit vabas tehnikas
• Võistlusraja pikkus: 300m
• Eelsõidud: 3 sõitu, 10-12 võistlejat, stardib kaks 5-6 liikmelist suusatajate gruppi 150m vahega, alates teisest ringist langeb välja kaks aeglasemat suusatajat, 6 kiiremat võistlejat pääsevad Superfinaali ja 7-12 pääsevad väikesesse finaali
• Väike finaal: 18 võistlejat, selgitatakse kohad 19-36, alates teisest ringist langeb välja 3 võistlejat, järgnevatel ringidel langeb välja kaks võistlejat kuni rajale jääb 1 võitja.
•  Superfinaal: 18 võistlejat, selgitatakse kohad 1-18, alates teisest ringist langeb välja 3 võistlejat, järgnevatel ringidel langeb välja kaks võistlejat kuni rajale jääb 1 võitja.
•  Boonussekundid 30-le kiiremale; I koht 35´´, II koht 32´´, II koht 29´´, IV koht 27´´, V koht 26´´ 30 koht 1´´
5. Programm: 
16.00-16.40 rada avatud soojenduseks 
16.40-17.00 võistlejate tutvustus ja võistluseelsed intervjuud 
17.00            Eelsõidud
17.45            Väike finaal
18.00            Superfinaal
18.20            Autasustamine võistlusalas
18.30            Pressikonverents  
6. Kohtunike kogu ja žürii
Võistluste juhataja: Robert Peets 
Eesti Suusatuur 2013 projektijuht: Indrek Valge


Jõhvi gümnaasiumi avatud suusamaraton, vabatehnika
Aeg: 12.02.2013 10:00 - 12.02.2013 15:00:00


15. Alutaguse suusamaraton
Aeg: 09.02.2013 11:00 - 09.02.2013 17:00:00

Info: http://www.estoloppet.ee/etapid?competition_id=3


Eesti meistrivõistlused suusaorienteerumises, tavarada
Aeg: 27.01.2013 12:00 - 27.01.2013 14:30:00

Juhend: http://suusahullud.ee/images/2013%20EMV%20SO_Alutaguse_Juhend.pdf

 


Eesti meistrivõistlused suusaorienteerumises, sprint
Aeg: 26.01.2013 12:00 - 26.01.2013 14:30:00

Juhend: http://suusahullud.ee/images/2013%20EMV%20SO_Alutaguse_Juhend.pdf


Eesti noorte suusasarja etapp
Aeg: 20.01.2013 11:00 - 20.01.2013 15:00:00

Info: http://www.suusaliit.ee/noortesari/?op=body&id=143&art=81


Pannjärve kolmapäevak, klassikaline tehnika (J, P, F)
Aeg: 09.01.2013 18:15 - 09.01.2013 20:00:00

Protokoll: http://sportiv.ee/protokoll/argipaevasuusk_110112pr.xls

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=2563

Infoleht: http://www.sportiv.ee/index.php?2/11264


Vello Kaaristo mälestusvõistlused, vabatehnika (J, P, F)
Aeg: 06.01.2013 12:00 - 06.01.2013 15:00:00

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/kaaristo_060113pr.xls
Fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=2560


Jõhvika maraton
Aeg: 20.10.2012 12:00 - 20.10.2012 15:00:00

Info: http://www.rskjohvikas.ee/


Pannjärve tervisespordipäev
Aeg: 07.10.2012 11:00 - 07.10.2012 14:00:00


Teatevõistlus kolmeliikmelistele võistkondadele
Aeg: 30.09.2012 16:00 - 30.09.2012 18:00:00

Kolmeliikmelised võistkonnad võistelvad rattasõidus (2x3 km), jooksus (3 km) ja rulluisutamises/suusatamises (2x2,4 km).

NB! Vastu tulles osavõtjate soovidele toimus muudatus võistkonna koostamise reeglis. Iga võistkonnas peab olema vähemalt kaks sportlast, kes on osalenud mõnel ratta, jooksu või rulli Ida-Virumaa argipäevasarja etapil.

Auhinnad

Absoluutarvestuse esikolmik

Eriauhinnad klasside võitjatele
MMM - kolm meest
NNN - kolm naist
MIKS - segavõistkond (MMN, NNM)
35+ - kõik s. -1977
-13 - kõik s. 1999+
-16 - kõik s. 1996+

Eelregistreerimine e-postiga tere@sportiv.ee

REGISTREERUNUD

1) MIKS1

Ratas - Tauri Selder
Jooks - Paul Nestor
Rull - Ave Uustalu

2) MMM1
Danny-Rocco Anton 11a
Allain-Marco Anton 11a
Urmas Grüning 42a

3) NNN1
Ratas - Maarika Raja 1964
Rull-  Ele Luuk 1985
Jooks - Kaja Jõemets 1965

4) MMM2
Viktor Bõkov 1965a.
Sergey Borisov 1964a.
Dmitri Aristov 1993a.

5) NNN2
Emiliya Borisova 1997a
Tanja Borisova 1969a.
Marina Borisova 2002a

6) MMM3 ja 35+
Ratas - Arno Proode 1961
Rull - Ivar Rooma 1962
Jooks - Randy Orel 1968

7) NNN3 ja -13
ratas - Mirell Semenkova
rull - Anett-Leann Saks
jooks - Pia Kivil

8) NNN4 ja 35+
ratas - Kaja Vahter
rull - Pille Saks
jooks - Mariliis Kurs

9) MMM4
“Traksitrallid”
Rull – Priit “Sammalhabe” Kaasik
Ratas – Peep “King1/2” Kivil
Jooks – Tanel “Muff” Leisalu

10) NNN5
Jonne Rooma (rull)
Maris Nurm (ratas)
Margit Ahu (jooks)

11) NNN6 ja -16
Aveli Uustalu 2000 - ratas
Helin Müüdla 2000 - jooks
Marielle Kurs 1998 - rull

12) MMM5 ja -13
OÜ Lõvikonserv 
Mario Kivil - 2003 - ratas
Martin Müüdla - 2002- jooks
Kevin Troinikov - 2003 - rull

13) MMM6 ja -16
Martin Küüsmaa - Ratas 1997
Kaivo-Mart Kangro - Jooks 1998
Taivo Valdur - Rull 1997

14) MIKS2 ja -16
Raiko Jool - ratas 2001.a.
Herko-Ardi Virumäe - rull 1997.a.
Karmel Virkus - jooks 1998.a.

15) MIKS3 ja -13
Helen Orel - 1999 - ratas
Kermo Kaasik - 2001 - rull
Helger Orel - 2002 - jooks

16) MMM7 ja -16
Sten Eric Nirgi 1996 (ratas)
Martin Zuraljov 1996 (jooks)
Randar Ivanov 1996 (rull)
 
17) MMM8  ja 35+
Ahti Nirgi 1975 (ratas)
Argo Raudsalu 1974 (jooks)
Alar Ivanov 1972 (rull)

18) MMM9 ja -13
Robin Nirgi 2000 (ratas)
Erki Kuhi 2000 (jooks)
Sander Ivanov 2000 (rull)

19) NNN7 ja 35+ 
Kristin Kiir-Nirgi 1977 ratas
Külli Raudsalu 1973 jooks
Liivika Ivanov 1974 rull 

20) MMM10 ja 35+
AAA
Andrei Semenkov - ratas
Allan Valk - jooks
Avo Kiir - rulluisk

21) MMM11
Viru Reisid
Anatoli Männi - ratas
Aleksei Markov - jooks
Argo Rebban - rull

 


Pärast võistlust Ida-Virumaa argipäeva rulliõhtute ja jooksuõhtute autasustamine.


Argipäeva jalgrattaõhtud, 5. etapp
Aeg: 05.09.2012 18:00 - 05.09.2012 19:30:00

Info: http://jrk.ee/voistlused/argipaeva-rattaohtud-2010/


RSK Jõhvikas orienteerumisneljapäevak
Aeg: 30.08.2012 17:00 - 30.08.2012 19:00:00


Ida-Virumaa argipäeva jooksuõhtud, Pannjärve krossijooks
Aeg: 21.08.2012 18:15 - 21.08.2012 20:00:00

Info: http://www.sportiv.ee/index.php?2/10492

Kell 18.15 tillujooks
Kella 18.30-20.00 start avatud kõigile soovijatele

Distantsid
1 km
T ja P -8  - s. 2004. a ja hiljem   

3 km
T ja P-10 - s. 2002. ja 2003. a
T ja P-12 - s. 2000. ja 2001. a
T ja P-14 - s. 1998. ja 1999. a
T-17 - s. 1995. kuni 1997. a
D18 - s. 1983.-1994. a
D30 - s. 1973.-1982. a
D40 - s. 1963.-1972. a
D50 - s. 1953. - 1962. a
H50 - s. 1953. - 1962. a
D60+ -s. 1952. a ja varem
H60 - s. 1943. - 1952. a
H70 - s. 1933. - 1942. a
H 80+ - s. 1932. a ja varem

6 km
P-17 - s. 1995. kuni 1997. a
H18 - s. 1983.-1994. a 
H30 - s. 1973.-1982. a
H40 - s. 1963.-1972. a


Ida-Virumaa argipäeva rulluisu- ja suusaõhtud, 5. etapp
Aeg: 15.08.2012 18:30 - 15.08.2012 20:00:00

Info: http://www.sportiv.ee/index.php?2/10441

Võistlus toimub ühisstardist, distantsid:
Poisid ja tüdrukud – s. 2000. a ja hiljem - 2,4 km (1x2,4 km)
Poisid ja tüdrukud – s.1997. - 1999. a – 4,8 km (2x2,4 km)
Noormehed ja neiud – s. 1994. - 1996. a – 7,2 km (3x2,4 km)
Mehed – s. 1968-1993. a - 12 km (5x2,4 km)
Naised - s. 1978-1993. a – 9.6 km (4x2,4 km)
Mehemad - s. 1967. a varem – 9,6 km (4x2,4 km)
Naisemad - s. 1977. a varem – 7,2 km (3x2,4km)

Stardiajad:
2,4 ja 4,8 km start 18.30
7,2 km start 19.00
9,6 ja 12 km start 19.30

Koondprotokoll: www.sportiv.ee/protokoll/rullikoond_2012_after4.xls


Ida-Virumaa argipäeva jooksuõhtud, Pannjärve krossijooks
Aeg: 27.06.2012 18:15 - 27.06.2012 20:00:00

Üldinfo: http://www.sportiv.ee/index.php?2/10492


Ida-Virumaa meistrivõistlused kriteeriumis
Aeg: 24.05.2012 17:00 - 24.05.2012 19:30:00

Info: http://jrk.ee/2012/05/neljapaeval-saab-voistelda-pannjarve-kriteeriumil/


Argipäeva jalgrattaõhtud, 1. etapp
Aeg: 16.05.2012 18:00 - 16.05.2012 19:30:00

Info: http://jrk.ee/voistlused/argipaeva-rattaohtud-2010/


ÖÖ-Rogain
Aeg: 30.04.2012 21:00 - 01.05.2012 02:00:00

Info: http://www.xtsport.ee/voistlused/xt-oo-rogain/tutvustus/


Ida-Viru MV suusatamises, pikad distantsid
Aeg: 18.03.2012 12:00 - 18.03.2012 15:00:00

JUHEND       
 

1.Aeg ja koht:
18.03 2012a.   Alutaguse Puhke- ja Spordikeskuses.
Start kell 12.00
 

2.Korraldus:
Võistlust korraldab: MTÜ Alutaguse Suusaklubi
Ajavõtt: Jaak Rooden
Rajameister: Ülo Ahu               tel. 56698345
Võistluste juhataja: Robert Peets  tel. 55681084
3.Sõiduviis ja rada
Võisteldakse vabatehnikas ühisstardist, start kell 12.00 kõik vanuseklassid koos.
Võistlus toimub 5 ja 7,5km ringidel.
Igal ringi staadionilt läbisõidul on joogipunkt.
4.Vanusegrupid ja distantsid:
 

                   Vanusegrupp                       distants   
            M/N12 (2000. ja hiljem)                M 7,5 km /N 5 km
            M/N14 (1998-1999)                       M 7,5 km /N 5 km
            M/N16 (1996-1997)                       M 15 km /N 7,5 km
            M/N18 (1994-1995)                       M 30 km /N 15 km
            M/N 20 (1992-1993)                      M 30 km /N 15 km
            M      (1963-1991)                           M 30 km
            N      (1968-1991)                           N 15 km
            M50+   (-1962)                                M 30 km
            N45+   (-1967)                                N 15 km
5.Registreerimine:      
Eelregistreerimine toimub 17.03.2012a kuni kella 17.00-ni.
Registreerida saab internetis: suusk@kohtlanomme.ee
Registreerimisel tuleb ära märkida nimi, eesnimi, sünniaasta, sugu ja klubi või elukoht.
Stardimaks:  vanuseklass M/N 16 ja nooremad 1 Eur.
             Vanuseklass M/N 18 ja vanemad 2 Eur. (tasutakse numbri kätte saamisel).
Rinnanumbreid saab kätte alates kella 11.00 sekretariaadist stardimaksu tasumisel.
6.Autasustamine
Autasustatakse vanuseklasside kolme parimat medalitega.
Protestid ja jooksvad küsimused lahendavad kohapeal võistluste korraldajad.
7.Toetajad
Illuka vald, Jõhvi vald, Toila vald, Mäetaguse vald, Eesti kultuurkapital ja Ida-Viru Spordiliit.


Ida-Virumaa argipäeva suusaõhtud, Pannjärve kolmapäevak
Aeg: 07.03.2012 18:15 - 07.03.2012 19:30:00

Sarja üldjuhend: http://www.sportiv.ee/index.php?2/10044

Registreerimine lõpeb kell 18.00. Eelregistreerimine tere@sportiv.ee lõpeb võistluspäeval kell 15.
Stardiajad, ühisstardid
Tillusõit (s. 2001. a ja hiljem) – 18.15
2 km – 18.30
3 km – 18.35
6 km – 18.40
Distantsid, klassikaline tehnika
M ja N-11 – s. 2001. a ja hiljem  M 2km/N 2km
M ja N 12-13 – s. 1999. - 2000. A  M 2km/ N 2km
M ja N 14-15 – s. 1997. - 1998. A  M 3km/N 2km
M ja N 16-17 – s. 1995. - 1996. A  M 6km/ N 3km
M ja N 18-19 – s. 1993. - 1994. A  M 6km/ N 3km
M ja N 20-34 – s. 1978. - 1992. A  M 6km/ N 3km
M ja N 35-44 – s. 1968. - 1977. A  M 6km/ N 3km
M ja N 45-54 – s. 1958. - 1967. A  M 6km/ N 3km
M ja N 55-64 – s. 1948. - 1957. A  M 6km/ N 2km
N 65+ – s. 1947. a ja varem  2km
M 65-74 - s. 1938. - 1947. a 3 km
M 75-84 - s. 1928. - 1937. a 2 km
M85+ - s. 1927. a ja varem 2 km
Osalustasu: noortel osalustasu puudub. Täiskasvanute klassides osalustasu 1 euro etapi kohta.


Eesti 35+ meistrivõistlused suusatamises
Aeg: 26.02.2012 11:00 - 26.02.2012 15:00:00


NB! jäävad ära! Ida-Virumaa meistrivõistlused suusaorienteerumises
Aeg: 25.02.2012 11:00 - 25.02.2012 13:00:00

NB! Võistlused osalejate väikse huvi tõttu jäävad ära.


Jõhvi Gümnaasiumi avatud suusamaraton (J)
Aeg: 14.02.2012 10:00 - 14.02.2012 14:00:00


14. Alutaguse maraton
Aeg: 11.02.2012 11:00 - 11.02.2012 17:00:00

Info: http://www.sportinfo.ee/sportevent/task/detail/id/1138/


Vello Kaaristo mälestusvõistlused suusatamises (J, P)
Aeg: 21.01.2012 11:30 - 21.01.2012 14:00:00

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/kaaristo_210112pr.xls


Argipäeva suusaõhtute etapp (J)(P)
Aeg: 11.01.2012 18:15 - 11.01.2012 20:00:00

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/protok_argipaevasuusk_110112.xls

Üldjuhend: http://www.sportiv.ee/index.php?2/10044


11. 01. 2012 Etapi informatsioon.

Suusarajal võib leiduda üksikuid kohti kus pinnas on lume alt väljas ja peab ettevaatlik olema. Võistluse korraldajad ei vastuta rikutud varustuse eest.
Registreerimine lõpeb kell 18.00. Eelregistreerimine suusk@kohtlanomme.ee lõpeb võistluspäeval kell 15.
Stardiajad, ühisstardid
Tillusõit (s. 2001. a ja hiljem) – 18.15
2 km – 18.30
3 km – 18.35
6 km – 18.40
Distantsid, vabatehnika
M ja N-11 – s. 2001. a ja hiljem  M 2km/N 2km
M ja N 12-13 – s. 1999. - 2000. A  M 2km/ N 2km
M ja N 14-15 – s. 1997. - 1998. A  M 3km/N 2km
M ja N 16-17 – s. 1995. - 1996. A  M 6km/ N 3km
M ja N 18-19 – s. 1993. - 1994. A  M 6km/ N 3km
M ja N 20-34 – s. 1978. - 1992. A  M 6km/ N 3km
M ja N 35-44 – s. 1968. - 1977. A  M 6km/ N 3km
M ja N 45-54 – s. 1958. - 1967. A  M 6km/ N 3km
M ja N 55-64 – s. 1948. - 1957. A  M 6km/ N 2km
N 65+ – s. 1947. a ja varem  2km
M 65-74 - s. 1938. - 1947. a 3 km
M 75-84 - s. 1928. - 1937. a 2 km
M85+ - s. 1927. a ja varem 2 km
Osalustasu: noortel osalustasu puudub. Täiskasvanute klassides osalustasu 1 euro  etapi kohta.
Autasustamine: Igal etapil saavad kõik osalejad osavõtudiplomi, kus on peal võistleja aeg ja koht. Diplomid jagatakse kätte sarja järgmisel etapil.


Jõhvika maraton
Aeg: 15.10.2011 12:00 - 15.10.2011 14:00:00


Ida-Virumaa meistrivõistlused krossijooksus (P)
Aeg: 09.10.2011 12:40 - 09.10.2011 13:30:00

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/ivmvkrossijooks_91011pr.xls

Eelregistreerimine tere@sportiv.ee   kuni 8.10.2011 kella 24ni.

Eelregistreerunud: www.sportiv.ee/dokument/ivmvkros_91011stardikas.xls

Stardid
Kell 12.40 1 km
Kell 12.43 3
Kell 12.46 7,5 km

Pärast jooksu ja samas toimuvat rattavõistlust ca kell 15 Ida-Virumaa argipäeva jooksuõhtute autasustamine.


Ida-Virumaa meistrivõistlused jalgrattakrossis (P)
Aeg: 09.10.2011 12:00 - 09.10.2011 14:00:00

Info: http://jrk.ee/wp-content/uploads/2010/05/XCO-juhend-2011.pdf
Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/Ida-ViruXCO_091011pr.xls 


Pannjärve tervisespordipäev
Aeg: 02.10.2011 11:00 - 02.10.2011 14:00:00


Alutaguse rull 2011 (J)
Aeg: 02.10.2011 11:00 - 02.10.2011 13:00:00

Stardiprotokoll: www.sportiv.ee/dokument/Rull_alutaguse_stardikas.pdf 


Ida-Virumaa meistrivõistlused grupisõidus (J, P)
Aeg: 25.08.2011 18:00 - 25.08.2011 20:00:00

Protokoll: http://jrk.ee/wp-content/uploads/2011/08/IVMVMNTTulemused.pdf


Ida-Virumaa argipäeva rulliõhtu 5. etapp, Pannjärve rahvarull
Aeg: 17.08.2011 18:00 - 17.08.2011 20:00:00

Start avatud kella 18-20ni.
Sõidetakse 2,4 km ringil

Sarja info: http://www.sportiv.ee/index.php?2/9268


Krossijooksuõhtud, 2. etapp (J, P)
Aeg: 25.07.2011 18:00 - 25.07.2011 20:00:00

Protokoll: http://sportiv.ee/protokoll/krossijooks_2et_pannjarve_250711pr.xls


Alutaguse ratta miniralli 2011, 2. etapp (J)
Aeg: 20.07.2011 18:00 - 20.07.2011 19:00:00


Krossijooksuõhtud, 1. etapp (J, P)
Aeg: 27.06.2011 18:00 - 27.06.2011 19:30:00

Protokoll: http://sportiv.ee/protokoll/krossijooks_270611pr.xls

Sarja info: http://www.sportiv.ee/index.php?2/9204


Ida-Virumaa argipäeva rulliõhtu 1. etapp, Pannjärve rahvarull (J, P)
Aeg: 25.05.2011 18:00 - 25.05.2011 20:00:00

Start avatud kella 18-20ni.
Sõidetakse 2,4 km ringil
Distants noortele 1, naistele 2 ja meestele 3 ringi.

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/rull_250511pr.pdf

Sarja info: http://www.sportiv.ee/index.php?2/9268


Kindral Tõnissoni jooks (J)
Aeg: 16.04.2011 10:00 - 16.04.2011 16:00:00


Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused vabatehnika maratonis (P)
Aeg: 02.04.2011 11:00 - 02.04.2011 13:00:00

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/ivmv_pikk_020411pr.xls


Pannjärve suusaõhtud, 2. etapp; Ida-Virumaa argipäeva suusaõhtute 7. etapp (P, F)
Aeg: 16.03.2011 18:00 - 16.03.2011 20:00:00

Vabatehnika.

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/argipaevasuusk_160311_protokoll.xls
Fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1778

Sarja üldjuhend: http://www.sportiv.ee/index.php?2/8643


Pannjärve suusaõhtud, 3. etapp; Ida-Virumaa argipäeva suusaõhtute 6. etapp (P)
Aeg: 09.03.2011 18:15 - 09.03.2011 20:00:00

Klassikaline tehnika.

Protkoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevasuusk_6et_090311pr.xls
Sarja üldjuhend: http://www.sportiv.ee/index.php?2/8643

Stardiajad, ühisstardid
Tillusõit (s. 2001. a ja hiljem) – 18.15
2 km – 18.30
3 km – 18.35
6 km – 18.40

 


Alutaguse noorte mängude suusasprint
Aeg: 25.01.2011 11:00 - 25.01.2011 13:00:00


Pannjärve suusaõhtud, 1. etapp; Ida-Virumaa argipäeva suusaõhtute 2. etapp (P)
Aeg: 12.01.2011 18:00 - 12.01.2011 20:00:00

Vabatehnika.

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevasuusk_2etapp_120111pr.xls

Sarja üldjuhend: http://www.sportiv.ee/index.php?2/8643

 


ETV noorte suusasarja I etapp
Aeg: 30.12.2010 11:00 - 30.12.2010 15:00:00

1-5 km vabastiilis.
Stardinimekiri: http://www.suusaliit.ee/static/events/2004_2011_MS_NOKS_stardinimekiri_1et.pdf
Erileht: http://www.suusaliit.ee/noortesari/


Vello Kaaristo memoriaal (P, F)
Aeg: 26.12.2010 11:30 - 26.12.2010 13:00:00

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/kaaristo_261210pr.xls
Fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1681


Arvi Abeli mälestusvõistlused (J, P. F)
Aeg: 19.12.2010 11:00 - 19.12.2010 13:00:00

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/Abel_191210pr.xls

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1676


Mountain Loghome XT-sügisseiklus
Aeg: 30.10.2010 14:00 - 30.10.2010 20:00:00

Juhend: http://www.xteam.ee/index.php?option=com_content&view=article&id=53%3Axt-suegisseiklus&catid=10&lang=et


Jõhvika maraton (J)
Aeg: 16.10.2010 12:00 - 16.10.2010 15:00:00


Pannjärve rullsuusavõistlus (J)
Aeg: 09.10.2010 12:00 - 09.10.2010 13:00:00


Tervisespordipäev
Aeg: 03.10.2010 11:00 - 03.10.2010 14:00:00

Eribuss väljub PANNJÄRVEle Kiviõli l.Keskkooli (Viru tn. 14) juurest kell 9:40 ja Kohtla-Järvelt Virula väljakult kell 10:00 ja veetorni 10:05. Jõhvist postkontori juurest 10:15, Iidlast Grossi poe juurest 10:30. Tagasisõit kell 14:00.


Ida-Virumaa koolinoorte jooksukross (P, F)
Aeg: 29.09.2010 11:00 - 29.09.2010 15:00:00

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1571
Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/krossprtk_290910.xls


Pannjärve rulliraja avavõistlus (F)
Aeg: 26.09.2010 11:00 - 26.09.2010 14:00:00

Pildid http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1561

Kell 11 Rulluisuvõistlus ja Ida-Virumaa rulluisusarja paremate autasustamine
Vanuseklassid 
P ja T 1997. a ja hiljem sündinud - 1 ring - 2,4 km
N s. 1996. a ja varem - 2 ringi 4,8 km
M s. 1996. a ja varem - 4 ringi 9,6 km

Kell 12 Paarissprindi rullsuusavõistlus Ida-Virumaa tippude ja Eesti koondislaste osavõtul


RSK Jõhvikas orienteerumisneljapäevak, 10. etapp
Aeg: 16.09.2010 16:00 - 16.09.2010 18:00:00


Meeste tervise seminar
Aeg: 15.09.2010 11:00 - 15.09.2010 18:00:00

Seminar, kus räägitakse meeste tervisega seonduvast. Südameasjadest räägib meestega Ida-Viru keskhaigla kardioloog Andrei Volõnkin ning meeste tervisest TÜ kliinikumi androloogiakeskuse juhataja, meestearst Margus Punab. Muu hulgas räägitakse ka sauna mõjust meeste tervisele ning kohapeal on võimalik saunamõnusid nautida.

Kuna osalejate arv on piiratud, on vajalik eelregistreerimine e-posti aadressil eha.samra@ivmv.ee kuni 13. septembrini.


Pannjärve krossijooksuõhtud, III etapp (J, P)
Aeg: 13.09.2010 18:00 - 13.09.2010 20:00:00

Stardiajad, ühisstardid
Kell 18.05 ca 250 m tillujooks staadionil, kus joostakse ilma ajavõtuta, lõpetajad saavad suu magusaks
Kell 18.10 laste 1 km
Kell 18.20 3 km jooks (1x3 km ring)
Kell 18.30 6 km jooks (2x3 km ring)

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/pannjarvej_130910pr.xls

Pannjärve krossijooksuõhtute koondtabel: http://www.sportiv.ee/protokoll/pannjarvejooks2010_koond_kokku.htm

Seis kahe etapi järel:  www.sportiv.ee/protokoll/pannjarvejooks2010_koondP2.htm 

Jooks kuulub Ida-Virumaa argipäeva jooksuõhtute sarja: http://www.sportiv.ee/index.php?2/7635


Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused rattaorienteerumises (J, F)
Aeg: 26.08.2010 18:00 - 26.08.2010 19:00:00

Juhend: http://www.rskjohvikas.ee/2010/IVMVR2010.htm
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1522


Pannjärve murdmajooksuõhtud, II etapp (J, P)
Aeg: 12.07.2010 18:00 - 12.07.2010 20:00:00

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/pannjarve_120710pr.xls
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1464

Kell 18.10 ca 250 m tillujooks staadionil, kus joostakse ilma ajavõtuta, lõpetajad saavad suu magusaks
Kell 18.15 laste 1 km
Start avatud kella 18.30-19.30:  3 km ja 6 km, igaüks valib endale sobiva stardiaja.

Jooks kuulub Ida-Virumaa argipäeva jooksuõhtute sarja: http://www.sportiv.ee/index.php?2/7635


RSK Jõhvikas orienteerumisneljapäevak, 5. etapp
Aeg: 17.06.2010 17:00 - 17.06.2010 19:00:00

Start on Pannjärve rolleriraja parkimisplatsilt.


Pannjärve krossijooksuõhtud, I etapp (J, P, F)
Aeg: 16.06.2010 18:00 - 16.06.2010 20:00:00

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/pannjarve_160610pr.xls
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1445

Jooks kuulub Ida-Virumaa argipäeva jooksuõhtute sarja: http://www.sportiv.ee/index.php?2/7635

NB! Uus kuupäev

Stardiajad
Kell 18.10 ca 250 m tillujooks staadionil, kus joostakse ilma ajavõtuta, lõpetajad saavad suu magusaks
Kell 18.15 laste 1 km
Kella 18.30- 20.00:  3 km ja 6 km, igaüks valib endale sobiva stardiaja.


Jõhvi lahtised meistrivõistlused
Aeg: 10.06.2010 18:00 - 10.06.2010 20:00:00


VII Alutaguse rattamaraton (J, P, 2xF)
Aeg: 06.06.2010 12:00 - 06.06.2010 15:00:00

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1428
Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1434
Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/alutaguseRM_060610pr.htm või http://www.sportiv.ee/protokoll/alutaguseRM_060610pr.xls
Võistlus kuulub Alutaguse kolmikürituse kavva: http://www.sportiv.ee/index.php?2/2967


Kindral Tõnissoni jooks (J, P)
Aeg: 17.04.2010 09:00 - 17.04.2010 16:00:00

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/tonisson_170410pr.xls
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1335


Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused suusaorienteerumises (J, P, F)
Aeg: 21.03.2010 11:00 - 21.03.2010 13:00:00

Tulemused: http://www.rskjohvikas.ee/2010/21032010prot.htm
Stardi pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1288


Arvi Abeli mälestusvõistlused, klassikaline tehnika (J, F)
Aeg: 17.03.2010 18:30 - 17.03.2010 20:00:00

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/abel_170310pr.xls
Autasustamise pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1284


Ida-Virumaa argipäeva suusaõhtud, Pannjärve kolmapäevak, vabatehnika (J, P)
Aeg: 10.03.2010 18:00 - 10.03.2010 20:00:00

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/argipaevasuusk_7etapp_100310pr.xls



Ida-Virumaa koolinoorte meistrivõistlused (J)
Aeg: 09.03.2010 12:00 - 09.03.2010 14:00:00


Ida-Virumaa argipäeva suusaõhtud, Pannjärve kolmapäevak, klassikaline tehnika (P, 2xF)
Aeg: 17.02.2010 18:00 - 17.02.2010 20:00:00

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevasuusk_5etapp_170210.htm või
http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevasuusk_5etapp_170210.xls

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1242
Maris Nurme pildid: http://picasaweb.google.com/marisnurm6/ArgipaevaSuusaohtuVEtapp17022010Pannjarve#

Argipäeva suusaõhtute üldjuhend: http://www.sportiv.ee/index.php?2/6826

 


Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused, vabatehnika eraldistart (J, P, F)
Aeg: 14.02.2010 12:00 - 14.02.2010 15:00:00

Protokoll http://www.sportiv.ee/protokoll/ivmvvabastiil_200109pr.htm või http://www.sportiv.ee/protokoll/ivmvvabastiil_200109pr.xls

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1238

 


XII Alutaguse suusamaraton (J, P, 2xF)
Aeg: 13.02.2010 11:00 - 13.02.2010 13:00:00

40 km esialgne finišiprotokoll: http://www.sportinfo.ee/sportevent/task/results/rid/1368/id/743/
20 km esialgne finišiprotokoll: http://www.sportinfo.ee/sportevent/task/results/rid/1369/id/743/   
2 km protokoll ja tillusõitjate nimed: http://www.sportiv.ee/protokoll/AM_1302010_LTpr.htm

40 ja 20 km stardi pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1237
Laste- ja tillusõidu pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1240
Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1236
Hendrik-Ulvar Peetsi pildid: http://picasaweb.google.com/HendrikUlvar/007

40 ja 20 km finišipildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1241

Kel veel Alutaguse maratoni pilte, siis andke galeriist teada info@sportiv.ee vahendusel ja ma paneme lingi juurde.

Priit Pullerits maratonist (rohkem küll endast): http://suusk.blogspot.com/2010/02/pullerits-mida-naitas-alutaguse-maraton.html

Tugipildilingid võistlejatele finišigaleriist oma pildi leidmiseks
Pildid vastavalt 40 km finišeerimisele (tulemused esialgse protokolli järgi) ehk 20 km sõitjad lahutage ajast 15 minutit.

1. (2) Algo Kärp 1:43.23,7
http://pildid.sportiv.ee/displayimage.php?album=1241&pos=71

50. (107) Piret Pormeister 2:01.21,9
http://pildid.sportiv.ee/displayimage.php?album=1241&pos=284

100. (807) Avo Siilak 2:10.18,6
http://pildid.sportiv.ee/displayimage.php?album=1241&pos=442

150. (366) Ahto Tatter 2:18.12,0
http://pildid.sportiv.ee/displayimage.php?album=1241&pos=575

200. (202) Reito Trei 2:23.19,2
http://pildid.sportiv.ee/displayimage.php?album=1241&pos=689

250. (227) Jüri Raatma 2:29.56,1
http://pildid.sportiv.ee/displayimage.php?album=1241&pos=823

300. (234) Heiki Kulu 2:35.25,2
http://pildid.sportiv.ee/displayimage.php?album=1241&pos=957

350. (299) Margus Paim 2:41.06,0
http://pildid.sportiv.ee/displayimage.php?album=1241&pos=1083

400. (270) Marje Viirmann 2:44.38,2
http://pildid.sportiv.ee/displayimage.php?album=1241&pos=1189

450. (604) Tarmo Hanni 2:50.50,6
http://pildid.sportiv.ee/displayimage.php?album=1241&pos=1298

500. (719) Marko Rooden 2:57.30,4
http://pildid.sportiv.ee/displayimage.php?album=1241&pos=1411

550. (523) Tarvo Kapp 3:03.58,1
http://pildid.sportiv.ee/displayimage.php?album=1241&pos=1520

600. (785) Silva Tigane 3:12.46,1
http://pildid.sportiv.ee/displayimage.php?album=1241&pos=1642

650. (802) Kaspar Lood 3:25.00,6
http://pildid.sportiv.ee/displayimage.php?album=1241&pos=1740

700. (783) Pirje Külaots 3:38.46,4
http://pildid.sportiv.ee/displayimage.php?album=1241&pos=1830


Võistlus kuulub Alutaguse kolmikürituse kavva: http://www.sportiv.ee/index.php?2/2967


Alutaguse noorte mängude suusatamise klassikaline stiil (J, P, F)
Aeg: 03.02.2010 12:00 - 03.02.2010 15:00:00

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1216

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/alutaguseNMklassika_030210pr.xls


Alutaguse noorte mängude suusatamise sprindivõistlus (J, P, F)
Aeg: 29.01.2010 12:00 - 29.01.2010 14:00:00

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/alutaguseNMsuusasprint_290110pr.xls
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1232


Ida-Virumaa argipäeva suusaõhtud, Pannjärve kolmapäevak, vabatehnika (J, P, F)
Aeg: 06.01.2010 18:00 - 06.01.2010 20:00:00

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevasuusk_1etapp_070110pr.htm
Või http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevasuusk_1etapp_070110pr.xls

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1186

Argipäeva suusaõhtute üldjuhend: http://www.sportiv.ee/index.php?2/6826


Eesti noortesarja I etapp (P, F)
Aeg: 29.12.2009 11:00 - 29.12.2009 15:00:00

Info: http://www.suusaliit.ee/noortesari/

Protokoll: http://www.suusaliit.ee/static/events/1398_2010_MS_NOKS_tulemused.pdf

Pildid ilmuvad sinna: http://pildid.sportiv.ee/index.php?cat=62&page=1


Vello Kaaristo mälestusvõistlused suusatamises, vabastiil
Aeg: 26.12.2009 11:30 - 26.12.2009 13:00:00

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/kaaristo_261209pr.xls
Autasustamise pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1166


Jõhvika maraton
Aeg: 17.10.2009 12:00 - 17.10.2009 14:00:00

Kurtna.
Info: www.tlu.ee/~ekukk/


Kalevi III tervisespordipäev
Aeg: 04.10.2009 11:00 - 04.10.2009 14:00:00

Tervisekäimine 6 km, jõu- ja osavusmängud. Hooaja kokkuvõtete tegemine. Osalustasu 15 krooni. Buss väljub Kohtla-Järve Virula väljakult 10.00, Jõhvist raamatukogu juurest kell 10.15, mikrorajoonist kell 10.20, Grossi poe juurest kell 10.30.


Alutaguse noorte mängude sügiskross (P, F)
Aeg: 30.09.2009 10:00 - 30.09.2009 15:00:00

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/ANMkross300909pr.xls
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1056


RSK Jõhvikas orienteerumisneljapäevak, 10. etapp
Aeg: 17.09.2009 16:00 - 17.09.2009 18:00:00

Info: www.tlu.ee/~ekukk/


Argipäeva jalgrattaõhtud, 5. etapp (J, P, F)
Aeg: 16.09.2009 18:00 - 16.09.2009 20:00:00

5. etapi protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/rattaohtud160909pr.htm või http://www.sportiv.ee/protokoll/rattaohtud160909pr.xls
Üldprotokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/rattaohtutekokkuvote2009pr.htm või http://www.sportiv.ee/protokoll/rattaohtutekokkuvote2009pr.xls  
Üldstatistika: http://www.sportiv.ee/protokoll/rattaohtutekokkuvote2009st.htm või http://www.sportiv.ee/protokoll/rattaohtutekokkuvote2009st.xls
5. etapi pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1042
Autasustamise pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1041


Krossijooksu kolmapäevakud, III etapp (J, P, 3xF)
Aeg: 09.09.2009 18:00 - 09.09.2009 20:00:00

Eelregistreerimine kestab võistluspäeval kuni kella 15ni e-postiga info@sportiv.ee. Kohapeal registreerimine ja numbrite väljastamine kestab võistluspaigas kella 18.00ni. Eelregistreerunud jooksjad võivad numbrile järgi tulla ka hiljem, kuid soovituslikult mitte hiljem kui 5 minutit enne starti.

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/pannjarve_090909pr.htm või http://www.sportiv.ee/protokoll/pannjarve_090909pr.xls

Pannjärve krossijooksukolmapäevakute lõppseis (3/3)
http://www.sportiv.ee/protokoll/pannjarvejooks2009_kokkuvote.htm või http://www.sportiv.ee/protokoll/pannjarvejooks2009_kokkuvote.xls

Sportiv.ee pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1036
Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1031
Grigori Salmijanovi pildid: http://foto.rc-mir.com/fotoalbum954355.html

Võistlus on Ida-Virumaa argipäeva jooksuõhtute eelviimane, 14. etapp.
Jooksuõhtute üldinfo: http://www.sportiv.ee/index.php?2/5712


Pannjärve krossijooksukolmapäevakute punktiseis (2/3)
http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevajooks2009_koond_2etappi.htm või
http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevajooks2009_koond_2etappi.xls

Argipäeva jooksuõhtute punktiseis (14/15):
http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevajooks_kokkuvote_090909pr.htm või
http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevajooks_kokkuvote_090909pr.xls


Krossijooksu kolmapäevakud, II etapp (J, P, 3xF)
Aeg: 12.08.2009 18:00 - 12.08.2009 20:00:00

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/pannjarve_120809pr.xls

Sportiv.ee pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=980
Grigori Salmijanovi fotod: http://foto.rc-mir.com/fotoalbum953518.html
Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=977

Pannjärve krossijooksukolmapäevakute punktiseis (2/3)
http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevajooks2009_koond_2etappi.htm või
http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevajooks2009_koond_2etappi.xls

Argipäeva jooksuõhtute punktiseis (11/15):
http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevajooks_kokkuvote_120809pr.htm või
http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevajooks_kokkuvote_120809pr.xls

Jooksuõhtute üldinfo: http://www.sportiv.ee/index.php?2/5712


Jalgrattaõhtu, 4. etapp (J, P, 2xF)
Aeg: 06.08.2009 18:00 - 06.08.2009 20:00:00

Juhend: http://www.jrk.ee/vistlused/ida-virumaa-argipaeva-rattahtud-2009/iv-etapi-juhend.html
Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/rattaohtud060809pr.xls
Etapi pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=970
Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=971
Seis pärast 4. etappi http://www.sportiv.ee/protokoll/ivrattaohtud2009_parast4.htm või http://www.sportiv.ee/protokoll/ivrattaohtud2009_parast4.xls


Krossijooksu kolmapäevakud, I etapp (J, P, 2xF)
Aeg: 22.07.2009 18:00 - 22.07.2009 20:00:00

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/pannjarve_220709pr.xls

Jooksuõhtute üldjuhend: http://www.sportiv.ee/index.php?2/5712

Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=946
Grigori Salmijanovi pildid: http://foto.rc-mir.com/fotoalbum952810.html
Sportiv.ee pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=947


VI Alutaguse mägirattakross (J, P, 3xF)
Aeg: 14.06.2009 12:00 - 14.06.2009 15:00:00

Kell 12.00 17,3/34,6/51,9 km start
Kell 12.15 tillusõidu (8aastased ja nooremad) 500 m start
Kell 13.20 lastesõidu (9-13aastased) 3 km start

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/alutaguseratas140609pr.htm või http://www.sportiv.ee/protokoll/alutaguseratas140609pr.xls

Sportiv.ee pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=863  
Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=861
Andrei Utkini pildid: http://www.stopkadr.eu/andrey/VI_Alutaguse_Rattasoit_14_06_09/index.html


Sportinfo registreerimine: www.sportinfo.ee/sportevent/task/detail/id/702/

Alutaguse kolmikürituse juhend: www.sportiv.ee/index.php?2/2967


Suvejooks, teine päev(P, 4xF)
Aeg: 07.06.2009 10:00 - 07.06.2009 12:00:00

Info: www.suvejooks.ee

Esimese päeva pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=851

Alar Tasa pildid esimesest päevast: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=855

Teise päeva pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=859

Autasustamise pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=853

Protokollid: http://www.suvejooks.ee/index.php?option=com_content&task=view&id=56&Itemid=91


Suvejooks, esimene päev (F)
Aeg: 06.06.2009 12:00 - 06.06.2009 14:00:00

Info: www.suvejooks.ee

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=851

Alar Tasa pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=855


XT-Seiklus, 1. etapp
Aeg: 30.05.2009 11:00 - 30.05.2009 15:00:00

Info: www.xteam.ee
Alar Tasa pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=843


V kindral Tõnissoni jooks (J, P)
Aeg: 18.04.2009 10:00 - 18.04.2009 15:00:00

Põhijooksu protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/tonissontk180409pr.xls
Noortejooksu protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/tonissonn180409pr.xls

Plakat: www.sportiv.ee/juhend/tonplakat09.pdf 
Põhijooksu juhend: www.sportiv.ee/juhend/tonpohi09juh.pdf 
Noorte jooksu juhend: www.sportiv.ee/juhend/tonnoored09juh.pdf


Ida-Virumaa meistrivõistlused suundsuusatamises (J, P, F)
Aeg: 04.04.2009 12:00 - 04.04.2009 14:00:00

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=743


Suusasari "Argipäeva suusaõhtud", VIII etapp ja lõpetamine (P, 2xF)
Aeg: 25.03.2009 18:00 - 25.03.2009 20:00:00

Suusasarja infoleht: www.sportiv.ee/index.php?2/4656

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/argipaevasuusk_8etapp_250309pr.xls

Kokkuvõtte protokoll:
www.sportiv.ee/protokoll/argipaevasuusk_loppkokkuvote_250309.htm või
www.sportiv.ee/protokoll/argipaevasuusk_loppkokkuvote_250309.xls

Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=723
Rene Roosimägi fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=756



Suusasari "Argipäeva suusaõhtud", V etapp, klassikaline stiil (J, P, F)
Aeg: 18.02.2009 18:00 - 18.02.2009 20:00:00

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevasuusk_5etapp_180209pr.xls

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=697

Seis pärast 5. etappi: http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevasuusk_kokkuvote_180209.htm või http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevasuusk_kokkuvote_180209.xls

Infoleht: http://www.sportiv.ee/index.php?2/4656

 


Ida-Virumaa meistrivõistlused/Sinimäe maraton, vabatehnika (P, 2xF)
Aeg: 14.02.2009 11:00 - 14.02.2009 13:00:00

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/ivmvsinimaesuusk140209pr.xls

Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=685
Stardi ja kiiremate esimesele ringile mineku pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=688
5 ja 10 km finiš ning sel ajal toimunud 20 km ringile minemised: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=689
20 km finiši pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=687
Autasustamise pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=686



Alutaguse noorte mängud, vabatehnika (J, P, F)
Aeg: 11.02.2009 12:00 - 11.02.2009 14:00:00

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/ANMsuuskvaba110209pr.xls
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=682


XI Alutaguse suusamaraton (J, P, F)
Aeg: 07.02.2009 11:00 - 07.02.2009 15:00:00

20 km (NB! tegu on matkasõiduga ja ajad on suhtelised, kuna võistlejad läbisid erineva pikkusega raja) ja 40 km protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/AlutaguseMaraton07022009pr.pdf 
Laste-ja tillusõidu protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/AlutaguseMaratonls07022009pr.doc
Pildigalerii: http://pildid.sportiv.ee/index.php?cat=58
Matti Kämärä (Põhjarannik) pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=680
Karis Niisukese pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=681
Aleksandr Komšini pildid: http://picasaweb.google.ru/komshin/lavVwI?feat=directlink
Indrek Kelk maratonist: http://www.tartumaraton.ee/?sisu=uudis_edasi&lang=est&id=463&mid=10&www=7UQ0Og622kXWb07w%2CxOy-JuhFWe
Priit Pullerits maratonist: http://suusk.blogspot.com/2009/02/pullerits-mille-nahka-laks-alutaguse.html
Vikerraadio maratonist: http://vikerraadio.err.ee/spordiklipp?main_id=2176056&s=start



Alutaguse noorte mängud, klassikaline stiil (J, P, F)
Aeg: 03.02.2009 12:00 - 03.02.2009 14:00:00

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/ANMsuuskklassika030209pr.xls
Maarika Raja pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=662


Nike Winter Xdream 5 (J, P, 2xF)
Aeg: 01.02.2009 10:00 - 01.02.2009 16:00:00

Info: www.xdream.ee
Protokoll: http://www.xdream.ee/tulemused/09_wx_kurtna/tulemused.htm
Fotod (autor Tarmo Haud): http://tarmo.astronet.ee/thumbnails.php?album=80  
Fotod (autor Hillar Irves): http://www.foto24.ee/album/43735/1


Ida-Virumaa spordi arengukava koosolek
Aeg: 30.01.2009 10:00 - 30.01.2009 18:00:00

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=758


Suusasari "Argipäeva suusaõhtud", III etapp
Aeg: 28.01.2009 18:00 - 28.01.2009 20:00:00

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevasuusk_3etapp_070109pr.xls
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=654

Info: http://www.sportiv.ee/index.php?2/4656


Alutaguse noorte mängud, sprint (J, P, 3xF)
Aeg: 27.01.2009 12:00 - 27.01.2009 14:00:00

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/ANMsuusasprint270109pr.xls

Eelsõitude pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=649
Finaalide pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=650
Autasustamise pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=651
 


Sinimäe klassikasõit (J, P, 2xF)
Aeg: 25.01.2009 11:00 - 25.01.2009 13:00:00

NB! Võistlus toimub Pannjärvel (algselt plaanis Sinimäel). Distantsid 3, 5 ja 10 km.

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/sinimaeklassikasoit250109pr.xls
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=644
Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=645


Ida-Virumaa meistrivõistlused, vabatehnika (J, P, 2xF)
Aeg: 21.01.2009 18:00 - 21.01.2009 20:00:00

Fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=640
Aleksandr Komšini fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=641

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/Ida-ViruMVsuusk210109pr.xls




Suusasari "Argipäeva suusaõhtud", I etapp, vabastiil (J, P, F)
Aeg: 07.01.2009 18:00 - 07.01.2009 20:00:00

Registreerimine lõpeb kell 18.
Tillusõit kell 18.15
Põhisõit (sõltuvalt vanuseklassile 2 - 9 km) kell 18.30 ühisstardist
Juhend: www.sportiv.ee/index.php?2/4656
Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/argipaevasuusk_1etapp_070109pr.xls
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=620


XXXV Vello Kaaristo mälestusvõistlused (P, F)
Aeg: 26.12.2008 11:00 - 26.12.2008 14:00:00

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/kaaristo_261208pr.xls
Aleksandr Komšini fotod: http://foto.rc-mir.com/fotoalbum944564.html
Sportiv.ee fotod
2 ja 3 km stardid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=608
5 ja 10 km stardid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=609
Autasustamine: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=607
Võistlusvälised pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=610


Arvi Abeli mälestusvõistlused (P, F)
Aeg: 21.12.2008 11:00 - 21.12.2008 13:00:00

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/abel211208.xls

2 ja 3 km stardi pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=595

5 ja 10 km stardi pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=611

10 km teisele ringile mineku ja finiši pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=597

Autasustamise pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=598


Alutaguse NM murdmaajooksu meistrivõistlused (P, F)
Aeg: 01.10.2008 11:00 - 01.10.2008 14:00:00

Marek Pragi pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=502
Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/ANMjooksukross011008pr.xls


Jõhvi lahtised meistrivõistlused (J)
Aeg: 14.06.2008 12:00 - 14.06.2008 14:00:00

Juhend: www.tlu.ee/~ekukk/2008/i_jqhvi_mv.htm


RSK Jõhvikas neljapäevak, kuues etapp
Aeg: 12.06.2008 17:00 - 12.06.2008 19:00:00

Info: http://www.tlu.ee/~ekukk/


V Jõhvi/Alutaguse MTB rattamaraton (J, P, F)
Aeg: 01.06.2008 12:00 - 01.06.2008 15:00:00

Protokoll: http://www.sportinfo.ee/sportevent/task/results/id/503/

Aleksandr Komšini fotod: http://foto.rc-mir.com/fotoalbum934276.html


Alutaguse MTB maratoni rajaga tutvumine - treeningsõit
Aeg: 01.05.2008 12:00 - 01.05.2008 16:00:00

Rajameistrid vennad Kärbod tutvustavad rada.
Asjatundjad annavad nõu maratoni sõiduks.


Kindral Tõnissoni jooks (2xfotod)
Aeg: 19.04.2008 10:00 - 19.04.2008 13:00:00

Pärgade panek kindral Tõnissoni ausambale (fotod): http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=376
Jooksu pildid: http://www.alutaguse.ee/pildialbum/thumbnails.php?album=159


Vello Kaaristo mälestusvõistlused, vabastiil (J, P, F)
Aeg: 29.03.2008 12:00 - 29.03.2008 15:00:00

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/kaaristo290308pr.xls
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=362


Alutaguse noorte mängude sprint, vabastiil (J, P, 2xF)
Aeg: 11.03.2008 12:00 - 11.03.2008 15:00:00

Protokoll: www.sportiv.ee/dokument/anm_sprint_110308.xls

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=341
Marek Pragi pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=342 


X Alutaguse suusamaraton (J, P, 6xF)
Aeg: 09.03.2008 11:00 - 09.03.2008 16:30:00

22,5 ja 15 km vabatehnikas.

Protokoll: http://www.nelson.ee/ajavotuteenus/tulemused/X_Alutaguse%20Maraton_Tulemused.pdf
Juhend: http://www.sportinfo.ee/option/com_sportevent/Itemid/15/task/rules/id/383/lang/5/

Aleksandr Komšini fotod: http://foto.rc-mir.com/fotoalbum928373.html
Külli Lauri fotod: http://fotoalbum.ee/photos/kylli89/sets/389877
Matti Kämärä (Põhjarannik) fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=345
Sportiv.ee fotode esimene seeria: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=333
Sportiv.ee fotode teine seeria: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=334
Sportiv.ee fotode kolmas seeria: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=335


Alutaguse noorte mängude meistrivõistlused, vabastiil (J, P, F)
Aeg: 06.03.2008 12:00 - 06.03.2008 14:00:00

Autasustamise pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=330
Protokoll: www.sportiv.ee/dokument/anm_vabasuusk_060308.xls


Ida-Virumaa meistrivõistlused vabastiilis (J, P, 2xF)
Aeg: 20.02.2008 18:00 - 20.02.2008 20:00:00

Protokoll: http://www.sportiv.ee/dokument/Ida-Viru_vaba_20.02.08.xls

Aleksandr Komšini fotod: http://foto.rc-mir.com/fotoalbum927337.html
Fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=322


Arvi Abeli mälestusvõistlused (lumepuudusel edasi lükatud)
Aeg: 06.01.2008 00:00 - 06.01.2008 00:00:00


Koolinoorte jooksukross (P)
Aeg: 26.09.2007 11:30 - 26.09.2007 15:00:00

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/koolinoortekross_2760907.htm


ETV-Hansapanga noortesarja etapp
Aeg: 21.03.2007 11:00 - 21.03.2007 16:00:00

Võistlus pidi algselt toimuma Jõulumäel.




 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles