IDA-VIRUMAA SPORT VENE KEELES - sekundomer.ee
Eesti sporditulemuste arhiiv
Korvpallihooaeg 2019/2020

Jalgpall: Transile eelviimases kohtumises viik
24.11.2020

Premium liiga 29. voorus mängis JK Narva Trans 1:1 viiki JK Tallinna Kalev. Poolajale mindi 0:1 kaotusseisus, viigivärava lõi 54. mänguminutil Aleksandr Zakarliuka.

Varia: Juhendid sisetingimustes treeningute läbiviimiseks ning spordivõistluste korraldamiseks
24.11.2020

Täna jõustuvad Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud uued piirangud spordivaldkonna tegevustele.

Varia: Täpsustatud piirangud kultuurivaldkonnale
23.11.2020

Valitsus kinnitas täna, 23. novembril 2020 uued koroonaviiruse vastased meetmed. Alates laupäevast, 28. novembrist k.a hakkavad koroonaviiruse laia leviku tõttu kehtima uued piirarvud ning saalide täituvuse reeglid.

Petank: Toimus Voka III sisekarikavõistluste 13. etapp
23.11.2020

Voka petangihallis toimunud III sisekarikavõistluste 13. etapi esikolmik paarismängus, kus kõikidel 4 võitu: Kaspar Mänd/Matti Vinni, Oskar Sepp/Jaan Sepp, Lemmit Toomra/Karla Purgats.

Ujumine: Lõppenud Eesti juunioride ja noorte lühiraja meistrivõistlustelt rekordid ja medalid
23.11.2020

20.-22. novembrini toimusid Sõle Spordikeskuse ujulas Eesti juunioride ja noorte lühiraja meistrivõistlused, kus Eneli Jefimova (Kalevi Ujumiskool) tuli kümnekordseks Eesti noorte meistriks individuaaldistantsidel ja püstitas kolm uut noorte ja juunioride rekordit. Lisaks temale tulid noorte meistriteks Violanta Gurjanova ja Pavel Borissov Jõhvi Spordikoolist ning Katalina Larikova Sillamäe Ujumisklubist.

Male: Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlustelt medalid
23.11.2020

Nädalavahetusel toimusid Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused kiirmales virtuaalselt. Ida-Virumaa esindajatest tulid võitjateks U18 neidudest Jekaterina Smirnova (MK Lootus) ja U10 noormeestest Artjom Gvozdev (Kohtla-Järve SS Kalev).

Kabe: Toimusid Ida-Virumaa meistrivõistlused vene kabes
23.11.2020

Jõhvi seltsimajas toimusid Ida-Virumaa meistrivõistlused vene kabes Võitis üle pika aja võistlustel osalenud Jefim Titijevski 8 punktiga kaheteiskümnest.

Mõttesport: Lõppesid Ida-Virumaa meistrivõistlused sporditeemalises mälumängus
22.11.2020

Ida-Virumaa meistriks sporditeemalises mälumängus tuli Kaare võistkond koosseisus Rein Pärna, Kaido Kooga, Aime Luuk, kuigi viimasel etapil peale lisaküsimusi jäädi kolmandaks. Etapi võitis Kohtla-Nõmme koosseisus Piret Niglas, Mait Metsla, Mait Rooden ja Rene Kundla ning tulid kokkuvõttes teiseks. Individuaalselt võitis Piret Niglas, järgnesid Kaido Kooga ja Ilmar Taluste.

Poks: Diana Gorišnajale noorte Euroopa meistrivõistlustelt pronks
22.11.2020

Montenegros, Budvas peetud poksi noorte Euroopa meistrivõistlustel U20 vanuseklassi -51 kg kaalukategoorias saavutas Diana Gorišnaja Kiviõli Poksiklubist kolmanda koha. Veerandfinaalis alistas ta kogenud bulgaarlanna Blagovesta Gregorieva kindlalt kohtunike ühehäälse otsusega.

Korvpall: Ida regiooni Rahvaliigas peeti üks kohtumine
22.11.2020

Ida regiooni Rahvaliigas võitis Tööriistamarket/Lüganuse kodus Sillamäe Gümnaasiumi võistkonda tulemusega 79:67. Suurimad korvikütid olid Alois Tammearu ja Raul Rego 22 punktiga, vastaste parim oli Denis Kuznetsov samuti 22 punktiga.

Jalgpall: Trans ja S.Sillamäe Kalev võitsid
22.11.2020

Premium liigas võitis JK Narva Trans võõrsil FC Kuressaare tulemusega 3:0 (2:0). Väravate autoriteks olid Aleksandr Zakarliuka, Artjom Škinjov ja Arseni Kovaltšuk. Saalijalgpalli esiliigas võitis S.JK Sillamäe Kalev kodus S.Aruküla Radius meeskonda tulemusega 4:3 (2:2). Võiduvärava autoriks oli Dmitri Gussev.

Korvpall: KK HITO/BC Karjamaale ka neljas võit
21.11.2020

Jõhvi Spordihallis peetud kohtumises võitis KK HITO/BC Karjamaa BC Viljandi vald/Eesti Maavara võistkond tulemusega 83:74. Võidule pandi alus kolmandal veerandajal, mis võideti 13 punktiga. Kahekohalise punktiarve said kirja Sander Saare 21, Margo Tali ja Veiko Simm 15 ning Urmet Roosimägi 10 punktiga. Vastaste parim oli Vaiko Riives 24 punktiga.

Varia: Terviseameti soovitused noorte huvitegevusega tegelejatele
20.11.2020

Terviseamet täiendas COVID-19 leviku tõttu suuniseid huviharidusele.

Mõttesport: Toimus Mäetaguse mälumängu 18. hooaja II voor
20.11.2020

Mäetaguse mälumängu II vooru võitis lisaküsimusega võistkond SMS. Teiseks jäi Põhja-Iisaku ja kolmandaks tuli peale kolme lisaküsimust võistkond Kaare.

Korvpall: RHKK/Iisaku Gümnaasiumile neljas võit
19.11.2020

Saku II liiga kohtumises võitis RHKK/Iisaku Gümnaasium võõrsil Terminal Oil võistkonda tulemusega 84:72. Võidule pani aluse teine veerandaeg, mis võideti 11 punktiga. Kahekohalise punktiarve said kirja Kelly Allen Hinds Jr 16, Reinar Hallik 15, Robin Kägo 13 ja Malik D'Anfernee Pugh 12 punktiga. Vastaste parim oli Anar Park 19 punktiga.