|
ALUTAGUSE KOOLISPORDI ÜHINGU
KALENDER 2009/2010 |
|
|
|
SEPTEMBER |
|
|
|
|
R. 11.09 |
"Reipalt
koolipinki" |
Koolides |
K.23.09 |
Teatejoksud |
Toila |
K. 30.09 |
Jooksukross |
Pannjärve |
|
|
|
OKTOOBER |
|
|
SÜGISVAHEAEG 24.10 -
01.11. |
|
|
|
|
|
NOVEMBER |
|
T. 10.11 |
Korvpall tüdrukud 6-9 kl. KK ja põhikoolid |
Mäetaguse, Iisaku |
N. 12.11 |
Rahvastepall 4.-5.
kl. P ja T |
Jõhvi SH |
10.-30.11 |
Korvpall poisid 10-12
kl. ja 6 - 9 kl.põhikoolid 6 - 9 kl. |
Jõhvi
-Iisaku-Voka-Maidla |
K. 25.11 |
Põhikoolide rahvastepall
(segavõistkonnad 4P+4T ) |
Mäetaguse |
N. 26.11 |
Korvpall ja "Osavaim korvpallur" - 7
kl.tüdrukud + põhikoolid. |
Iisaku |
|
|
|
DETSEMBER |
|
T. 1.12 |
Korvpall tüdrukud 10-12 kl. |
Iisaku - Jõhvi |
8.-9.12 |
Hansapanga Kooliliiga
võrkpalli alagrupp ( 6 - 9 kl. ) P ja T |
Jõhvi SH |
R. 11.12 |
Jõhvi noorte lahtised
E.Konisti mälestusvõistlused |
Ahtme |
|
|
JÕULUVAHEAEG 24.12.2009.a. - 10.01.2010 .a. |
|
|
|
|
|
JAANUAR |
|
L. 9.01 |
Ida-Virumaa noorte talvised
kergejõustiku MV ( J;A ja B ) |
Ahtme |
T. 19.01 |
TV-10 olümpiastarti
üksikalade I etapi finaal |
Ahtme |
K.27.01 |
Alutaguse noorte
mängude suusatamise sprint PK/KK |
Pannjärve |
|
|
VEEBRUAR |
|
T. 2.02 |
"Lootuste Stardid"
rahvastepall 1-3 klass P ja T |
Jõhvi SH |
K. 3.02 |
Alutaguse NM
murdmaasuusatamise MV klassikaline stiil |
Pannjärve |
N. 11.02 |
Alutaguse NM
murdmaasuusatamise MV vabastiil |
Pannjärve |
T. 16.02 |
TV - 10 olümpiastarti
ükskalade finaal II etapp |
Ahtme |
N. 25.02 |
KK/G ja
põhikoolid"Lootuste Stardid" suusatam.,pesapall (1-4.kl.) |
Iisaku |
|
|
|
|
MÄRTS |
|
K. 3.03 |
Korvpall poisid -7
kl. NIKE Cup maakonna finaal |
Iisaku-Maidla-Jõhvi |
K. 10.03 |
Ida-Virumaa
koolinoorte murdmaasuusatamise MV ühisstart |
Pannjärve
|
|
|
|
KEVADINE KOOLIVAHEAEG 20.03. - 28.03 |
|
|
|
|
|
APRILL |
|
N.1.04 |
KALEV miniliiga 4.-6. Kl võrkpall |
Iisaku |
T. 6.04 |
Alutaguse NM KK/G
10-12 kl. |
Avinurme-Iisaku |
K. 14.04 |
Alutaguse NM KK/G ja
põhikoolide võrkpalli MV 6-9kl. |
Jõhvi SH |
T. 20.04 |
"Lootuste
Stardid" teatev., korvpalli
harjut.,jalgpalli harjutus |
Iisaku |
T. 27.04 |
Ida-Virumaa
koolinoorte võrkpalli MV 10.-12. Kl. |
Narva, Jõhvi |
|
|
MAI |
|
N.13.05 |
Alutaguse NM põhikoolide
mitmevõistlus 4.-5. Kl. ja6.-9 kl. |
Tudulinna |
K.19.05 |
Alutaguse NM
koolinoorte kergejõustiku MV |
Iisaku |
T. 25.05 |
TV-10 olümpiastarti
üksikalade finaal III etapp |
Voka |
N. 27.05 |
Algklasside 1.-3.kl.
kergejõustiku MV |
Jõhvi |
|
|
|
JUUNI |
|
2.-3.06 |
TV-10 olümpiastarti mitmevõistluse
finaal, A;B mitmevõistluse MV |
Avinurme |
|
SUVEVAHEAEG 05.06 -
31.08 |
|
|
|
|