|
Alutaguse Koolispordi Ühingu
kalenderplaan 2008/2009 |
|
|
|
|
|
Ürituse kalender koos
tulemustega |
|
|
|
|
|
SEPTEMBER |
|
N. 11.09 |
Teatejooksud |
Jõhvi |
R. 12.09 |
"Reipalt koolipinki" Teatejooksud |
Koolides |
|
|
|
|
OKTOOBER |
|
K. 1.10 |
Jooksukross |
Pannjärve |
|
|
|
|
SÜGISVAHEAEG 25.10 -
02.11. |
|
|
|
|
|
NOVEMBER |
|
T. 11.11 |
Korvpall tüdrukud 6-9 kl. KK
ja põhikoolid |
Mäetaguse |
K. 12.11 |
Rahvastepall 4.-5. kl. P ja T |
Voka |
10.-30.11 |
Korvpall poisid 10-12 kl. ja 6 - 9 kl.põhikoolid 6 - 9 kl. |
Jõhvi -Iisaku-Voka-Maidla |
T. 26.11 |
Põhikoolide rahvastepall (segavõistkonnad 4P+4T ) |
Mäetaguse |
N. 28.11 |
Korvpall - 7
kl.tüdrukud + põhikoolid. |
Maidla |
|
|
|
|
DETSEMBER |
|
T. 2.12 |
Korvpall tüdrukud 10-12 kl. |
Iisaku - Voka |
9.-10.12 |
Hansapanga Kooliliiga võrkpalli alagrupp ( 6 - 9 kl. ) P+T |
Maidla - Illuka - Voka |
P. 21.12 |
Vello Kõrveku mälestusturniir korvpallis |
Maidla |
|
|
|
|
JÕULUVAHEAEG 20.12.2007.a. - 04.01.2008 .a. |
|
|
|
|
|
JAANUAR |
|
P. 10.01 |
Ida-Virumaa noorte talvised kergejõustiku MV ( J;A ja B ) |
Ahtme |
T. 20.01 |
TV-10 olümpiastarti üksikalade I etapi finaal |
Ahtme |
K.28.01 |
Alutaguse noorte mängude suusatamise sprint PK/KK |
Pannjärve |
K. 30.01 |
"Lootuste Stardid" rahvastepall 1-3 klass P+T |
Iisaku |
|
|
|
|
VEEBRUAR |
|
T. 3.02 |
Alutaguse NM murdmaasuusatamise MV klassikaline stiil |
Pannjärve |
K. 11.02 |
Alutaguse NM murdmaasuusatamise MV vabastiil |
Pannjärve |
T. 17.02 |
TV - 10 olümpiastarti ükskalade finaal II etapp |
Ahtme |
N. 26.02 |
KK/G ja põhikoolid"Lootuste Stardid"
suusatam.,pesapall (1-4.kl.) |
Iisaku |
|
|
|
|
MÄRTS |
|
T. 3.03 |
Korvpall poisid -7 kl. NIKE Cup maakonna finaal |
Iisaku-Maidla-Voka |
N. 5.03 |
Alutaguse NM
teatesuusatamise MV (vabastiil 2 P+ 2 T )
|
Kohtla-Nõmme |
K. 11.03 |
Ida-Virumaa koolinoorte murdmaasuusatamise MV ühisstart |
Pannjärve |
|
|
|
|
KEVADINE KOOLIVAHEAEG 14.03. - 22.03 |
|
|
|
|
|
APRILL |
|
N.25.03 |
KALEV miniliiga 4.-6. Kl võrkpall |
Iisaku |
T. 7.04 |
Alutaguse NM KK/G 10-12 kl. |
Avinurme-Iisaku |
K. 15.04 |
Alutaguse NM KK/G ja põhikoolide võrkpalli MV 6-9kl. |
Voka |
R. 17.04 |
Ida-Virumaa koolinoorte võrkpalli MV 10.-12. Kl. |
Narva |
T. 21.04 |
"Lootuste Stardid"
teatev., korvpalli harjut.,jalgpalli harjutus |
Iisaku |
|
|
|
|
MAI |
|
T. 12.05 |
TV-10 olümpiastarti üksikalade finaal III etapp |
Voka |
N.14.05 |
Alutaguse NM põhikoolide mitmevõistlus 4.-5. Kl. ja6.-9 kl. |
Tudulinna |
K.21.05 |
Alutaguse NM koolinoorte kergejõustiku MV |
Iisaku |
K. 27.05 |
Algklasside
1.-3.kl. kergejõustiku MV |
Jõhvi |
|
|
|
|
JUUNI |
|
4.-5.06 |
TV-10 olümpiastarti mitmevõistluse finaal, A;B mitmevõistluse
MV |
Avinurme |
|
|
|
|
SUVEVAHEAEG 04.06 -
31.08 |
|
|
|
|
|
|