Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

IDA-VIRUMAA SPORT VENE KEELES - sekundomer.ee
Novembrikuu tähtpäevad
Eesti spordiregister
Eesti Spordi Biograafiline Leksikon
Eesti sporditulemuste arhiiv
Korvpallihooaeg 2019/2020

Korvpall: Iisaku Gümnaasium/RHKK järjekordne suur kaotas
20.11.2019

Saku II liigas kaotas Iisaku Gümnaasium/RHKK BC Eesti Maavara/Baltic Agrole tulemusega 68:107. Kaotajatest oli kõige resultatiivsem Arend Küttim 15 punktiga, võitjatel Rauno Meerits 37 punktiga.


Võrkpall: Credit24 Meistriliiga oktoobrikuu parim Valentin Kordaš Sillamäelt
19.11.2019

Credit24 Meistriliiga oktoobrikuu parim mängija oli Sillamäelt pärit TalTechi nurgaründaja Valentin Kordaš.


Korvpall: Jõhvi Kossutiim ikka võiduta
18.11.2019

Ida-Virumaa meistrivõistlustel kaotas Jõhvi Kossutiim KK HITO/BC Karjamaa U18 tulemusega 61:81. Võitjate resultatiivsem oli 24 punktiga Märt Ait, kaotajatel Marko Pärn 17 punktiga.


Koroona: Toimusid Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused
18.11.2019

Ida-Virumaa lahtistel meistrivõistlustel osales 11 paari, mängiti seitse vooru. Ida-Virumaa esindajatest olid parimad: 1. Jüri Mironjuk - Viljar Mehik, 2. Uno Leppik - Heinar Vallaste, 3. Sander Rose - Ralf Burk.


Jalgpall: Sillamäe võistkondadele võõrsilt kaotused
18.11.2019

Betsafe saaliliiga 4. voorus kaotas S.Sillmäe FC NPM Silmet S.Tartu Maksimum võistkonnale tulemusega 5:17 (2:10) ja saalijalgpalli esiliigas S.Sillamäe Alexela II S.FC Jõgeva Wolves võistkonnale tulemusega 3:7 (2:2).


Ujumine: Eneli Jefimovalt uus noorte ja juunioride rekord
18.11.2019

Eesti juunioride ja noorte meistrivõistlustel püstitas Eneli Jefimova (Kalevi Ujumiskool) uue Eesti noorte ja juunioride rekordi 200 m rinnuliujumises ajaga 2.30,34.


Jalgpall: FC Sillamäe ja SK Ganza kaotasid
17.11.2019

Saalijalgpalli esiliiga 4. voorus kaotas S.SK Sillamäe S.SK Kadrinale tulemusega 1:7 (1:3) ja S.Narva SK Ganza tasavägise kohtumise S.Narva United II tulemusega 4:5 (2:2).


Jäähoki: Narva PSK võitis, Everest kaotas
17.11.2019

Coolbet Hokiliigas võitis Narva PSK Välk 494 tulemusega 6:2 (3:0; 2:1; 1:1), Kohtla-Järve HC Everest kaotas HC Viking Tallinnale tulemusega 1:3 (0:1; 0:0; 1:2).


Male: Kohtla-Järve Spordiseltsi Kalev lahtised meistrivõistlused võitis Nikita Rõtšagov
17.11.2019

Kohtla-Järve Spordiseltsi Kalev lahtistest meistrivõistlustest võttis osa 55 malesõpra vanuses 6 kuni 80 eluaastat nii Ida-Virumaalt kui Tallinnast. Toimus kolm erineva tasemega turniiri kontrollajaga 12 minutit + 3 sekundit käigule.


Kabe: IDA-VIRUMAA meister on Aleksandr Serõn
17.11.2019

Jõhvi seltsimajas toimunud Ida-Virumaa meistrivõistlused võitis Aleksandr Serõn 7 punktiga 8-st.


Kergejõustik: Toimusid noorte kergejõustikuvõistlused vanustele U10 ja U12
17.11.2019

Ahtme kergejõustikuhallis toimunud võistlustel saavutasid kaks ja enam esikohta TU10 Liana Muhhina, TU12 Alina Ionova, PU10 Artjom Evseev ja PU12 Sixten Suppi ning Rodion Ištšik.


Korvpall: Tööriistamarket/Lüganusele esimene kaotus
16.11.2019

Ida-Virumaa meistrivõistlustel kaotas Tööriistamarket/Lüganuse võõrsil Iisaku/RHKK tulemusega 81:102.


Korvpall: KK HITO/BC Karjamaale napp kaotus
15.11.2019

Saku I liigas kaotas KK HITO/BC Karjamaa Tallinnas toimunud kohtumise G4S Noorteliiga võistkonnale 81:83.


Korvpall: Alutaguse KK kaotas napilt
14.11.2019

Saku II liigas kaotas Alutaguse KK Tartus Terminal Oil võistkonnale tulemusega 81:83.


Petank: Toimus Voka sisekarikavõistluste III etapp
13.11.2019

Voka sisekarikavõistluste III etapi võitis duo Kenneth Muusikus - Mait Metsla.


järgmine > 

Kodulehel uudise, ürituse jms avaldamiseks läkitage info e-postiga aadressil info@sportiv.ee.



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles