0

Võrkpall

Võistkond Palm võitis Jõhvi Cupi
20.10.2018

Jõhvi Cup 2018 toimus kolme võistkonna osavõtul. Võitjate võistkonnas mängisid: Reesi Külmhallik, Melani Nõlvak, Vadim Kolpakov, Tair Tooming, Stanislav Gruzdev, Kristjan Palm.

Krabulis toimus viimane 3vs3 etapp
25.08.2018

Võrkpalli välishooaeg on nüüd lõppenud. Vaatamata vihmasele ilmale, mis aeg-ajalt oli üsna tugev, oli viimasele etapile kohale tulnud kaheksa võistkonda.

Kalevi spordihallis austati Kalev 68 mängijaid
23.08.2018

Peale Eesti - Iisraeli kohtumise teist geimi näidati kohale tulnud suurearvulisele publikule filmi Tallinna Kalevi meeskonnast, kes 29. augustil 1968. a. kohtudes Moskvas sealse AKSK meeskonnaga ja võites kohtumise 3:0 tuli Nõukogude Liidu meistriks.

Toimus Krabuli öövolle
18.08.2018

Krabuli öövollele oli kohale tulnud neli meeskonda Kiviõli, Sillamäe, Kohtla-Järve ja Krabuli ning kaks naiskonda Alutaguse ja Kolmikud+1.

Eesti U16 meistrivõistlustelt hõbemedal
06.08.2018

Tartu Rannakeskuses toimus noorte rannavõrkpalli EV100 Eesti meistrivõistluste viimane etapp. Tütarlaste arvestuses 9 võistkonna seas saavutas Karoliina Käen koos Ragne Rahuojaga II koha.

Toimus Ida-Virumaa võistlussarja 3vs3 III etapp
05.08.2018

Mäetagusel sai äikesevihmahoogude vahel peetud 3vs3 III etapp, kus seekord osales kokku 10 võistkonda.

Suvevolle on selleks aastaks lõppenud
02.08.2018

Naiste arvestuses saavutas vabariigis III koha Mirjam Vinkler 104 punktiga, kes Jõhvis saavutas üldvõidu. Esikümnesse mahtus veel Sofja Žuravljova 92 punktiga, kes oli 8. Nemad kahekesi osalesid ka kõikidel etappidel. Meestest oli Jõhvis parim Kristjan Palm 78 punktiga (osales ainult 6 etapil), kes eelmisel aastal oli üldvõitja nii Jõhvis kui vabariigis (nüüd 33).

Toimus suvevolle eelviimane etapp
25.07.2018

Jõhvi Põhikooli staadionil peetud suvevolle VII etapi võitis võistkond koosseisus: Pavel Andrejev, Tarmo Tohver, Sofja Žuravljova, Mirjam Vinkler

3vs3 II etapi võitis meestest Krabuli võistkond
21.07.2018

Ida-Virumaa võistlussarja II etapile kogunes suvepuhkuste ja teiste ürituste tõttu vähe võistkondi, seepärast mängisid naised ja naisveteranid meesveteranidega koos.

TTÜ kaotas veerandfinaalis
19.07.2018

Ülikoolide EM-i veerandfinaalis kaotas TTÜ võistkond Bologna Ülikoolile tulemusega 0:3 ja kohtub nüüd 7. koha eest Jyväskyla Ülikooliga.