Esilehele      Sisukord
Esilehele

3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Ida/Viru

 

Jalgpall: Trans võitis, Kalev kaotas

12.05.2012

Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliiga XII vooru esimeses mängus olid Kalevi Keskstaadionil vastamisi JK Tallinna Kalev ja Tartu JK Tammeka. Mängu ainsa värava lõi Hiroyuki Mitsuyama, kes realiseeris penalti 95. minutil. Õhtustes mängudes said suured võidud Nõmme JK Kalju ja Tallinna FC Flora, napimad võidud aga Tallinna FC Levadia ja Narva JK Trans.

Meistriliiga XII voor. Laupäeval, 12. mail:

12. mail kell 14:00 Kalevi Keskstaadion (Staadioni 8, Tallinn)
JK TALLINNA KALEV - TARTU JK TAMMEKA  1:0 (0:0)
mitteametlik protokoll
Värav: 90.+4. Hiroyuki Mitsuyama
Hoiatused: 9. Sean Tremaine Whalen, 58. Rejal Alijev, 86. Igor Koroljov - 65. Mikk Laas

JK Tallinna Kalev: 1-Niinepuu, 7-Koroljov, 11-Alijev, 19-Armean, 8-Kabashi, 27-Suurjärv (23-Kulikov), 6-Kase, 17-Whalen (90.+2. 15-Kukebal), 10-Mitsuyama, 16-Aidara, 14-Edwin Stüf.
Varus: 89-D. Savitski, 23-Kulikov, 22-Niinlaub, 18-Lutsokert, 2-Ervin Stüf, 15-Kukebal.

JK Tammeka: 27-Kaltenhauser, 6-Pikk, 23-S. Valtna, 15-Hurt, 4-Lilleväli, 21-Saks, 12-Tutk (46. 30-C. Anderson), 32-Tamm, 17-Laas, 14-Ivanov (60. 13-Lorenz), 10-Nimo.
Varus: 31-Kutter, 13-Lorenz, 7-Tenno, 9-M. Valtna, 16-Naggel, 30-C. Andreson.

Mänguolud: +9, pilves, tuuline, hoovihmadega ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 161
Peakohtunik Eiko Saar
Abikohtunikud: Sten Klaasen, Artur Telling
Neljas kohtunik: Raul Koppelmaa


12. mail kell 17:00 Kuressaare linnastaadion (Staadioni 2, Kuressaare)
FC KURESSAARE - TALLINNA FC LEVADIA  0:2 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 52., 76. Rimo Hunt
Hoiatused: 67. Sami-Sander Kivi - 82. Ilja Antonov

FC Kuressaare: 1-Lavrentjev, 25-Viira, 33-Pajunurm, 13-Rauno Reiman, 26-Kivi (72. 19-Kelder), 18-Aljas, 23-Luup (83. 20-M. Rajaver), 7-Gerasimov, 5-Reinsalu, 17-Valmas, 3-Könninge (46. 14-Jäger).
Varus: 12-Riido Reiman, 29-T.-E. Kaljo, 19-Kelder, 14-Jäger, 21-Laja, 20-M. Rajaver.

FC Levadia: 1-Smiško, 3-Artjunin, 4-Morozov, 17-Podholjuzin, 19-Kulinitš, 23-Kaljumäe, 6-Antonov, 20-Pebre (61. 10-Subbotin), 5-Leitan (82. 27-Raudsepp), 28-Hunt, 7-Toomet.
Varus: 30-Pikker, 16-Ustaal, 27-Raudsepp, 2-Ingermann, 10-Subbotin, 21-T. Laurits, 18-Taar.

Mänguolud: +7, pilves tuuline ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 85
Peakohtunik Mart Martin
Abikohtunikud: Andrei Karhu, Heigo Paglant


12. mail kell 17:00 Viljandi linnastaadionil (Ranna pst 1, Viljandi)
FC VILJANDI - NARVA JK TRANS  0:1 (0:0)
mitteametlik protokoll
Värav: 63. Sergei Leontovitš
Hoiatused: 56. Alekseijs Kuplovs-Oginskis, 76. Sergei Leontovitš
Eemaldamine: 89. Sergei Leontovitš

FC Viljandi: 12-Palm, 17-Karu, 4-Indermitte, 33-Klemmer, 26-Liivamägi, 11-Krillo (74. 18-Junolainen), 8-Sinilaid, 16-Ottis, 7-Leimann, 80-Tšegodajev (80. 10-Laht), 45-Munskind (62. 22-Kaarlimäe).
Varus: 1-Dmitriev, 10-Laht, 18-Junolainen, 22-Kaarlimäe, 9-Lepik.

JK Trans: 1-Malkov, 14-Grigorjev, 18-Kulik, 15-Kitto, 8-Medeckis (57. 9-Gruznov), 22-Kuplovs-Oginskis, 20-Borisovs (62. 13-Fjodorov), 7-Gussev, 11-Leontovitš, 10-Abramenko, 17-Alekseev (78. 19-Irie).
Varus: 33-Matrossov, 19-Irie, 9-Gruznov, 13-Fjodorov, 21-Kutuzov, 3-Mbia Ekonena.

Mänguolud: +9, pilves tuuline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 69
Peakohtunik Juri Frischer
Abikohtunikud: Martin Lember, Lauri Salei


12. mail kell 17:00 Kadrioru staadion (Roheline aas 24, Tallinn)
NÕMME JK KALJU - JK SILLAMÄE KALEV  5:0 (3:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 14. Hidetoshi Wakui, 18. Tanel Melts, 20., 55. Tarmo Neemelo, 77. Kristen Viikmäe
Hoiatused: 21. Eino Puri, 57. Tihhon Šišov - 29. Kazimieras Gnedojus, 89. Eimantas Valaitis

JK Kalju: 1-Teleš, 6-Rodrigues, 3-Koogas, 14-Kallaste, 77-Šišov, 75-Wakui, 7-Puri (80. 19-Vnukov), 16-Melts, 10-Konsa, 99-Neemelo (80. 23-Takeda), 11-Viikmäe.
Varus: 69-Zomerski, 2-Bianchi, 19-Vnukov, 18-Terehhov, 23-Takeda.

JK Sillamäe Kalev: 1-Starodubtsev, 27-Aleksejev, 3-Naumov, 18-Nesterovski, 5-Valaitis, 71-Veis, 20-Gnedojus, 9-Paponov (45.+1. 10-Ivanov), 17-Vihrov (69. 23-Sillaste), 19-Macežinskas, 15-Volkov (46. 25-Gladilins).
Varus: 16-Levizi, 21-Koršunov, 55-Malinin, 10-Ivanov, 23-Sillaste, 12-Dudarev, 25-Gladilins.

Mänguolud: +7, pilves tuuline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 290
Peakohtunik Jaan Roos
Abikohtunikud: Hannes Reinvald, Neeme Neemlaid


12. mail kell 17:00 Paide linnastaadion (Kooli 1, Paide)
PAIDE LINNAMEESKOND - TALLINNA FC FLORA  0:5 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 47. Valeri Minkenen, 85., 90.+2, 90.+3. Zakaria Beglarišvili, 88. Karl Mööl
Hoiatus: 50. Valeri Minkenen

Paide LM: 1-Kaalma, 13-Mägi, 3-Tubarik, 2-Allas (88. 11-Steopanjan), 7-Kald, 25-Reinsoo, 8-Kõll, 22-Eteria, 14-Rõivassepp (69. 17-Varendi), 10-Tikenberg, 16-Goldberg (69. 19-Leht).
Varus: 12-Orgla, 19-Leht, 6-Puhke, 11-Stepanjan, 26-Voolaid, 17-Varendi.

FC Flora: 1-Pedõk, 25-Frolov (90. 13-Laabus), 6-Mets, 41-Minkenen, 19-Kams, 18-Mashichev (72. 9-Alliku), 24-Palatu, 16-Jürgenson, 99-Prosa (80. 33-Mööl), 7-Beglarišvili, 11-Luts.
Varus: 12-Toom, 22-Baranov, 5-Peitre, 33-Mööl, 73-Luigend, 13-Laabus, 9-Alliku.

Mänguolud: +10, pilves hoovihmadega ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 85
Peakohtunik Kristo Tohver
Abikohtunikud: Kaur Lillipuu, Marger Pormann

Liiga tabel 12. mai seisuga:
1  Nõmme JK Kalju  11  9  1  1  30:4  28
2  Tallinna FC Flora  12  9  1  2  23:6  28
3  Tallinna FC Levadia  12  8  4  0  24:3  28
4  JK Sillamäe Kalev  11  4  3  4  12:12  15
5  JK Tallinna Kalev  12  4  3  5  13:19  15
6  Paide Linnameeskond  11  3  1  7  9:20  10
7  Narva JK Trans  8  2  1  5  5:14  7
8  FC Viljandi  10  2  1  7  5:18  7
9  FC Kuressaare  9  1  3  5  8:18  6
10  Tartu JK Tammeka  10  1  2  7  4:19  5

Meistriliiga edukaim väravalööja 12. mai seisuga:
7 - Tarmo Neemelo (Nõmme JK Kalju)

Meeskondade kõik väravalööjad 12. mai seisuga:
Nõmme JK Kalju (30)
Tarmo Neemelo 7, Damiano Quinteri 4, Kristen Viikmäe 4, Juri Jevdokimov 3, Oliver Konsa 2, Alo Bärengrub 2, Eino Puri 2, Andres Koogas 1, Tihhon Šišov 1, Hidetoshi Wakui 1, Tanel Melts 1
omaväravad: Mait Nõmme (Paide LM), Uku Lilleväli (Tartu JK Tammeka)
Tallinna FC Levadia (24)
Janar Toomet 5, Vitali Leitan 4, Igor Morozov 4, Rimo Hunt 4, Artur Rättel 3, Igor Subbotin 2, Andero Pebre 1
omavärav: Hiroyuki Mitsuyama (JK Tallinna Kalev)
Tallinna FC Flora (23)
Andre Frolov 4, Zakaria Beglarišvili 4, Karl Mööl 3, Valeri Minkenen 3, Gert Kams 2, Siim Luts 1, Martti Pukk 1, Karol Mets 1, Aleksei Belov 1, Karl-Eerik Luigend 1, Albert Prosa 1, Rauno Alliku 1
JK Tallinna Kalev (13)
Hiroyuki Mitsuyama 4, Rasmus Tomson 3, Edwin Stüf 3, Kassim Aidara 2, Risto Kägo 1
JK Sillamäe Kalev (12)
Vladislav Ivanov 6, Maksim Paponov 3, Vladimir Malinin 1, Sergei Vihrov 1, Gintas Podelis 1
Paide Linnameeskond (9)
Andre Mägi 2, Stanislav Goldberg 2, Sander Rõivassepp 2, Tengiz Eteria 1, Ervin Kõll 1, Teet Allas 1
FC Kuressaare (8)
Amor Luup 2, Pelle Pohlak 2, Märten Pajunurm 1, Raido Reinsalu 1, Andre Ilves 1, Greger Könninge 1
Narva JK Trans (5)
Sergei Leontovitš 2, Dmitrijs Medeckis 1, Sergei Kazakov 1, Aleksejs Kuplovs-Oginskis 1
FC Viljandi (5)
Marten Mütt 2, Sander Sinilaid 1, Ott Ottis 1, Jaan Leimann 1
Tartu JK Tammeka (3)
Marek Tšernjavski 1, Janno Saks 1, Siim Valtna 1



Narva Asimuut 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles