Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Võrkpall: PILDID! Karjamaal võistles 19 võistkonda

21.07.2012

Laupäeval peetud Ida-Virumaa 3vs3 võrkpalli seeriavõistluse kolmandal etapil Karjamaal osales neljas klassis kokku 19 võistkonda.

Koondtabel: http://sportiv.ee/protokoll/idaviru3vs3volle.htm

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/index.php?cat=130&page=1

3vs3 III etapp Karjamaa 21.07.2012

NAISED:
I alagrupp
Narva VOV – Illuka 2:0
Narva VOV – Jõhvi SK II/V 2:0 (21:13;21:7)
Illuka – Jõhvi SK II/V 2:0
II alagrupp
Narva I – Narva III 2:0 (21:14; 21:7)
Narva I – Jõhvi SK 2:0
Jõhvi SK – Narva III 2:1
III alagrupp
Narva II – Jõhvi SK/V 2:0 (21:10; 21:8)
Narva II – Suvised 2:0 (21:10; 21:9)
Suvised – Jõhvi SK/V 2:1 (21:15; 18:21; 15:13)
I-III koht
Narva I – Narva II 2:1 (14:21; 21:12; 15:6)
Narva I – Narva VOV 2:0 (21:14; 21:17)
Narva VOV – Narva II 2:0 (21:12; 21:9)
4.-6.koht
Illuka – Jõhvi SK 2:0
Illuka – Suvised 2:1 (21:13; 18:21; 15:12)
Suvised – Jõhvi SK 2:0 (21:15; 21:13)
7.-9.koht
Jõhvi SK II/V – Narva III 2:0
Jõhvi SK II/V – Jõhvi SK I/V 2:0
Narva III – Jõhvi SK I/V 2:1

I KOHT – Narva I – Ksenia Kuznetsova, Jana Borissova, Viktoria Rakova
II KOHT – Narva VOV – Valentina Parubtšišena, Olga Zahharova, Ljudmila Demakova, Viktoria Makarenko
III KOHT – Narva II – Ksenia Dudnik, Anastassia Semjonova, Maria Semjonova
4.koht – Illuka – Aljona Tumanova, Olesja Kudina, Merlin Paas, Mirjam Vinkler
5.koht – Suvised – Liis Süda, Mari Luuk, Jekaterina Kuzina
6.koht – Jõhvi SK – Carolin Mesi, Ave Uustalu, Elina Smolina
7.koht – Jõhvi SK II/Viktoria – Sonja Žuravljova, Jelizaveta Nikolajeva, Anastassia Nikulina
8.koht – Narva III – Julia Sorgus, Alissa Raužina, Sevil Rustamova, Viktoria Osipovskaja
9.koht – Jõhvi SK I/Viktoria – Darja Marjašova, Jelizaveta Komissarova, Kristina Ivanova, Jekaterina Šehanina

N35+
VIRO – Iisaku 2:0 (22:20; 21:17) ja 2:1 (6:21; 22:20; 15:7)
I KOHT - VIRO – Aime Luuk, Airi Kruusma, Jelena Tšepelova
II KOHT - Iisaku – Ene Laanemets, Eda Välimets, Ira Avik
 
MEHED:
Tõrremäe Tornaado – Krabuli 2:0 (21:8; 21:15)
Tõrremäe Tornaado – Kiviõli Partisan 2:0 (21:16; 21:14)
Tõrremäe Tornaado – Muinasjutt 2:0 (21:13; 21:10)
Tõrremäe Tornaado – Kohtla-Järve 2:0 (21:15; 21:17)
Tõrremäe Tornaado – Tridens 2:0 (LV)
Kohtla-Järve – Muinasjutt 2:0 (21:12; 21:15)
Kohtla-Järve – Tridens 2:1 (21:19; 14:21; 15:12)
Kohtla-Järve – Kiviõli Partisan 2:1 (21:18; 21:23; 15:13)
Kohtla-Järve – Krabuli 2:1 (21:17; 21:23; 15:13)
Krabuli – Kiviõli Partisan 2:0 (21:16; 21:12)
Krabuli – Muinasjutt 2:0 (21:18; 21:18)
Krabuli – Tridens 2:0 (LV)
Muinasjutt – Kiviõli Partisan 2:1 (21:18; 14:21; 10:15)
Muinasjutt – Tridens 2:0 (LV)
Kiviõli Partisan – Tridens 2:1 (12:21; 21:12; 12:15)

I KOHT – Tõrremäe Tornaado – Toomas Stroo, Alar Tetting, Karmo Aros
II KOHT – Kohtla-Järve – Pavel Andrejev, Anton Kirilov, Anton Semjonov, Nikolai Lillo
III KOHT – Krabuli – Talis Põllu, Taavi Põllu, Madis Volt, Karl Pill
4. koht – Muinasjutt – Arsenti Morozov, Robert Uusmaa, Mihhail Jerošenkov
5. koht – Kiviõli Partisan – Ervin Rätsep, Mihhail Kalantajev, Stanislav Gruzdev
6. koht – Tridens – Jaak Kivend, Gert Niinepuu, Margus Hindreus

M35+
Jõhvi – Askele 2:0 (21:12; 21:11) ja 2:0 (21:15; 21:17)
I KOHT – Jõhvi – Anatoli Komissarov, Vadim Furman, Nikolai Žuravljov
II KOHT – Askele – Nikolai Pjasta, Paul Maalma, Ander Egor, Tiit Kipari

AIME LUUK



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles