Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Võrkpall: PILDID! 3vs3 neljanda etapi parimad VOV ja Gandeza

19.08.2012

Ida-Virumaa 3v3 võrkpallisarja neljandal etapil olid esmakordselt esimesed meestest Tallinna Gandeza ja naistest Narva VOV. Kokkuvõttes võitsid meestest Tõrremäe Tornaado, naistest Narva I ning klassis M35+ Jõhvi ja klassis N35+ Viro.

3 vs 3 IV etapp Jõhvi 19.08.2012

NAISED:
I alagrupp
Narva I – Narva II 2:0
Narva I – Jõhvi SK 2:0
Narva II – Jõhvi SK 2:0
II alagrupp
Narva VOV – Illuka 2:1
Narva VOV – Suvised 2:0
Illuka – Suvised 2:0
Poolfinaalid
Narva I – Illuka 2:1
Narva VOV – Narva II 2:0
Finaal
Narva VOV – Narva I 2:0
3.-4.koht
Illuka – Narva II 2:1
5.-6.koht
Jõhvi SK – Suvised 2:0

I KOHT  Narva VOV – Valentina Parubtšišena, Olga Zahharova, Viktoria Makarenko
II KOHT  Narva I – Ksenia Kuznetsova, Jana Borissova, Viktoria Rakova
III KOHT Illuka -  Aljona Tumanova, Olesja Kudina, Merlin Paas, Mirjam Vinkler
4. koht – Narva II – Ksenia Dudnik, Anastassia Semjonova, Maria Semjonova
5. koht – Jõhvi SK – Carolin Mesi, Ave Uustalu, Elina Smolina
6. koht – Suvised – Liis Süda, Mari Luuk, Lora Sulg, Karoli Kaivoja

N35+
VIRO – Iisaku 2:0  ja 2:1
I KOHT VIRO – Aime Luuk, Airi Kruusma, Nadežda Kiisvek
II KOHT Iisaku – Ene Laanemets, Helge Murutalu, Nelet Verbin
 
MEHED
I alagrupp
Krabuli – Muinasjutt 2:1
Krabuli – Lüganuse 2:0
Krabuli – Elina Smolina 2:0
Lüganuse – Muinasjutt 2:1
Lüganuse – Elina Smolina 2:0
Muinasjutt – Elina Smolina 2:0
II alagrupp
Gandeza – Kiviõli Partisan 2:1
Gandeza – Kohtla-Järve 2:1
Gandeza – Kiisk 2:0
Kohtla-Järve – Kiviõli Partisan 2:1
Kohtla-Järve – Kiisk 2:0
Kiviõli Partisan – Kiisk 2:0
Poolfinaalid
Kohtla-Järve – Krabuli 2:1
Gandeza – Lüganuse 2:0
Finaal
Gandeza – Kohtla-Järve 2:1
3.-4. koht
Krabuli – Lüganuse 2:0
5.-6. koht
Kiviõli Partisan ja Muinasjutt
7.-8. koht
Elina Smolina – Kiisk 2:1
I KOHT Gandeza – Mihhail Mitrofanov, Dmitri Ussov, Grigori Sorgin
II KOHT  Kohtla-Järve – Anton Kirilov, Anton Semjonov, Nikolai Lillo
III KOHT  Krabuli – Talis Põllu, Taavi Põllu, Madis Volt
4. koht Lüganuse – Keio Raamat, Kenno Raamat, Karl Pill
5. koht – 6.koht
Muinasjutt  – Vitali Jegorov, Robert Uusmaa, Mihhail Jerošenkov
Kiviõli Partisan – Ervin Rätsep, Aleksandr Makarov, Stanislav Gruzdev
7. koht Elina Smolina - Aleksis Anijärv, Jarko Kool, Nikita Golovin, Erik Pärnamets
8. koht Kiisk – Mait Kool, Dzintars Osvet, Reigo Niglas

M35+
Sillamäe – Jõhvi 2:1
Sillamäe – Askele 2:0
Jõhvi – Askele 2:0
I KOHT Sillamäe – Georgi Korotkov, Aleksandr Kostjukevitš, Sergei Vassiljev
II KOHT  Jõhvi – Anatoli Komissarov, Vadim Furman, Nikolai Žuravljov, Artur Varunov
III KOHT Askele – Paul Maalma, Ander Egor, Tiit Kipari, Margus Murula

Meeste ja naiste autasustamise pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=2437

Sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles