Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Trans lähenes Kalevile

20.10.2012

Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliiga 34. voorus teenisid suured võidud Tallinna FC Flora, Narva JK Trans ja Tartu JK Tammeka, kes alistasid võõral väljakul vastavalt Paide Linnameeskonna 6:0, FC Viljandi 5:2 ja JK Tallinna Kalevi 4:1. Raske võidu võttis võõrsil Tallinna FC Levadia, kes oli 1:0 parem FC Kuressaarest, Nõmme JK Kalju ja JK Sillamäe Kalev tegid aga 2:2 viigi.

Meistriliiga XXXIV vooru mängud 20. oktoobril:

 

20. oktoobril kell 14:00 Kadrioru staadion (Roheline aas 24, Tallinn)
NÕMME JK KALJU - JK SILLAMÄE KALEV  2:2 (1:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 18. Tarmo Neemelo, 80. Ceesay - 44., 68. Evgeny Kabaev
Hoiatus: 70. Roman Nesterovski

JK Kalju: 1-Teleš, 14-Kallaste, 5-Bärengrub, 3-Koogas, 77-Šišov, 7-Puri, 8-Ceesay, 10-Konsa, 16-Melts (55. 9-Quinteri), 15-Jevdokimov (76. 11-Viikmäe), 99-Neemelo (59. 25-Cole).
Varus: 96-Koppel, 11-Viikmäe, 2-Bianchi, 6-Rodrigues, 18-Terehhov, 25-Cole, 9-Quinteri.

JK Sillamäe Kalev: 1-Staroduvtsev, 7-Volodin, 12-Dudarev, 27-Aleksejev, 18-Nesterovski, 23-Sillaste (83. 11-Novikov), 77-Bebikh, 19-Aidara, 22-Mastianica, 99-Kabaev (87. 10-Zahovaiko), 25-Gladilins.
Varus: 35-Levizi, 10-Zahovaiko, 33-Trofimov, 15-Volkov, 26-Tamberg, 11-Novikov, 21-Koršunov.

Mänguolud: +11, hoovihmane ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 151
Peakohtunik: Jaan Roos
Abikohtunikud: Martin Lember, Neeme Neemlaid
Neljas kohtunik: Veiko Mõtsnik


20. oktoobril kell 14:00 Kuressaare linnastaadion (Staadioni 2, Kuressaare)
FC KURESSAARE - TALLINNA FC LEVADIA  0:1 (0:0)
mitteametlik protokoll
Värav: 72. Ingemar Teever
Hoiatused: 58. Pelle Pohlak, 60. Mikk Metsa - 58. Artur Rättel
Eemaldamine: 90.+2. Igor Morozov

FC Kuressaare: 1-Lavrentjev, 15-U. Rajaver, 25-Viira, 33-Pajunurm, 13-Rauno Reiman, 7-Gerasimov, 6-Pohlak, 23-Luup, 11-Metsa (68. 18-Aljas), 3-Könninge (79. 20-M. Rajaver), 39-Valmas.
Varus: 12-Nurmik, 18-Aljas, 20-M. Rajaver.

FC Levadia: 1-Smiško, 3-Artjunin, 4-Morozov, 19-Kulinitš, 27-Raudsepp, 7-Toomet (88. 25-Elhi), 22-Pikk, 6-Antonov, 18-Taar, 9-Rättel, 11-Teever (75. 28-Hunt).
Varus: 30-Pikker, 17-Podholjuzin, 20-Pebre, 23-Kaljumäe, 25-Elhi, 28-Hunt, 10-Subbotin.

Mänguolud: +13, pilves udune ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 30
Peakohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Sten Klaasen, Hannes Reinvald


20. oktoobril kell 14:00 Paide linnastaadion (Kooli 1, Paide)
PAIDE LINNAMEESKOND - TALLINNA FC FLORA  0:6 (0:3)
mitteametlik protokoll
Väravad: 20. Siim Luts, 23., 83. Albert Prosa, 44., 58. Zakaria Beglarišvili, 72. Andre Frolov
Hoiatused: 24. Ervin Kõll, 39. Eerik Reinsoo, 63. Tengiz Eteria, 87. Andre Mägi, 89. Martin Ustaal - 27. Karl-Eerik Luigend

Paide LM: 1-Kaalma, 13-Mägi, 3-Tubarik, 27-Vanna, 17-Varendi, 8-Kõll, 18-Ustaal, 22-Eteria, 14-Rõivassepp (57. 6-Puhke), 10-Tikenberg (64. 11-Ištšuk), 25-Reinsoo (56. 7-Kald).
Varus: 12-Orgla, 7-Kald, 5-Lomp, 28-Lehtonen, 4-Nõmme, 6-Puhke, 11-Ištšuk.

FC Flora: 1-Pedõk, 16-Jürgenson, 6-Mets, 24-Palatu, 19-Kams, 33-Mööl (76. 13-Laabus), 25-Frolov, 73-Luigend, 11-Luts (66. 18-Mashichev), 7-Beglarišvili, 99-Prosa (87. 10-Pukk).
Varus: 12-Toom, 22-Baranov, 4-Jahhimovitš, 13-Laabus, 18-Mashichev, 9-Alliku, 10-Pukk.

Mänguolud: +12, pilves vihmane ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 110
Peakohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Dmitri Vinogradov, Heigo Paglant


20. oktoobril kell 14:00 Kalevi Keskstaadion (Staadioni 8, Tallinn)
JK TALLINNA KALEV - TARTU JK TAMMEKA  1:4 (1:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 16. Martin Kase - 30. Martin Hurt, 66., 69., 87. Elhadj Ousmane Barry
Hoiatused: 52. Rejal Alijev, 76. Ionel Armean, 78. Alen Stepanjan

JK Tallinna Kalev: 33-Kaljuste, 28-Stepanjan, 26-Kahr, 4-A. Savitski, 18-Armean, 6-Kase, 11-Alijev, 12-Gunther, 13-Vnukov (68. 9-Tomson), 15-Kukebal (68. 14-Edwin Stüf), 23-Kulikov (60. 27-E. Ratnikov).
Varus: 14-Edwin Stüf, 27-E. Ratnikov, 9-Tomson, 2-Ervin Stüf, 22-Lilleorg, 32-Sepp.

JK Tammeka: 33-Lukjanov, 5-Kaldoja, 12-Tutk, 15-Hurt, 17-Laas, 7-Siim Tenno, 43-Mboungou, 32-Tamm (62. 23-Tiirik), 10-Nimo, 11-Pakk (80. 9-M. Valtna), 99-Barry (90. 88-Paabut).
Varus: 98-Kütt, 88-Paabut, 92-Simo Tenno, 13-Lorenz, 9-M. Valtna, 16-Naggel, 23-Tiirik.

Mänguolud: +11, vihmane ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 131
Peakohtunik: Eiko Saar
Abikohtunikud: Silver Kõiv, Jaanus Mutli


20. oktoobril kell 14:00 Viljandi linnastaadion (Ranna pst 1, Viljandi)
FC VILJANDI - NARVA JK TRANS  2:5 (1:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 44. Kaarel Torop, 90. pen. Sander Laht - 27. Maxim Bukatkin, 75. Vladislav Ivanov, 77. Aleksandr Alekseev, 80. Sergei Leontovitš, 82. Maksim Gruznov
Hoiatus: 90. Aleksandrs Abramenko

FC Viljandi: 12-Armas, 26-Liivamägi, 4-Indermitte, 22-Mütt, 80-Tšegodajev, 77-Lätt (72. 18-Junolainen), 11-Krillo (80. 10-Laht), 8-Sinilaid, 3-Klemmer (77. 17-Karu), 7-Leimann, 21-Torop.
Varus: 1-Ventsel, 17-Karu, 10-Laht, 18-Junolainen.

JK Trans: 1-Prikhodko, 10-Abramenko, 15-Kitto, 14-Grigorjev (75. 9-Gruznov), 2-Kazura, 5-Kazakov, 19-Irie, 7-Gussev (71. 11-Leontovitš), 12-Bukatkin (46. 17-Alekseev), 13-Dubõkin, 20-Ivanov.
Varus: 17-Alekseev, 11-Leontovitš, 9-Gruznov, 21-Kutuzov, 22-Kuplovs-Oginskis, 16-Bordikov.

Mänguolud: +12, pilves ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 46
Peakohtunik: Martin Salong
Abikohtunikud: Lauri Salei, Artur Telling
Liiga tabel 20. oktoobri seisuga:
1  Nõmme JK Kalju  34  28  5  1  101:15  89
2  Tallinna FC Flora  34  25  2  7  84:22  77
3  Tallinna FC Levadia  34  23  8  3  79:20  77
4  JK Sillamäe Kalev  34  14  10  10  46:40  52
5  Narva JK Trans  34  15  6  13  47:42  51
6  Paide Linnameeskond  34  11  8  15  32:49  41
7  FC Viljandi  34  6  7  21  30:80  25
8  FC Kuressaare  34  4  10  20  25:77  22
9  JK Tallinna Kalev  34  4  9  21  26:80  21
10  Tartu JK Tammeka  34  4  7  23  28:73  19

Meistriliiga edukaim väravalööja20. oktoobri seisuga:
22 - Tarmo Neemelo (Nõmme JK Kalju)

Meeskondade kõik väravalööjad 20. oktoobri seisuga:
Nõmme JK Kalju (101)
Tarmo Neemelo 22, Juri Jevdokimov 13, Hidetoshi Wakui 10, Oliver Konsa 7, Kristen Viikmäe 7, Eino Puri 6, Damiano Quinteri 6, Yankuba Ceesay 6, Tanel Melts 5, Alo Bärengrub 5, Sergei Terehhov 3, Andres Koogas 2, Tihhon Šišov 2, Ken Kallaste 1, George Cole 1
omaväravad: Mait Nõmme (Paide LM), Uku Lilleväli, Siim Valtna (mõl. Tartu JK Tammeka), Aleksei Savitski (JK Tallinna Kalev), Sami-Sander Kivi (FC Kuressaare)
Tallinna FC Flora (84)
Zakaria Beglarišvili 17, Andre Frolov 9, Valeri Minkenen 9, Rauno Alliku 7, Albert Prosa 6, Karl Mööl 6, Gert Kams 5, Karl-Eerik Luigend 4, Markus Jürgenson 4, Karol Mets 4, Karl Palatu 3, Nikolay Mashichev 3, Siim Luts 3, Martti Pukk 2, Aleksei Belov 1, Reio Laabus 1
Tallinna FC Levadia (79)
Igor Morozov 12, Rimo Hunt 11, Artur Rättel 10, Igor Subbotin 9, Albert Taar 8, Janar Toomet 7, Ingemar Teever 7, Vitali Leitan 4, Artur Pikk 2, Andero Pebre 2, Aleksandr Kulinitš 1, Maksim Podholjuzin 1, Marek Kaljumäe 1, Ilja Antonov 1, Andreas Raudsepp 1
omaväravad: Hiroyuki Mitsuyama (JK Tallinna Kalev), Aleksandrs Abramenko (Narva JK Trans)
Narva JK Trans (47)
Vladislav Ivanov 10, Aleksandr Alekseev 10, Sergei Leontovitš 5, Vitali Gussev 4, Dmitrijs Medeckis 4, Aleksandr Dubõkin 3, Vitaly Kutuzov 2, Maksim Gruznov 2, Sergei Kazakov 1, Aleksejs Kuplovs-Oginskis 1, Bi Sehi Elysee Irie 1, Erik Grigorjev 1, Vladislav Fjodorov 1, Nikolajs Zaicevs 1, Maxim Bukatkin 1
JK Sillamäe Kalev (46)
Vladislav Ivanov 10, Alexander Bebikh 8, Evgeny Kabaev 8, Maksim Paponov 4, Kazimieras Gnedojus 4, Aleksandr Volodin 2, Kassim Aidara 2, Vladimir Malinin 1, Sergei Vihrov 1, Gintas Podelis 1, Eimantas Valaitis 1, Tanel Tamberg 1, Roman Gladilins 1, Ats Sillaste 1, Vjatšeslav Zahovaiko 1
Paide Linnameeskond (32)
Stanislav Goldberg 7, Andre Mägi 4, Sander Rõivassepp 3, Ervin Kõll 2, Tengiz Eteria 2, Lauri Varendi 2, Tiit Tikenberg 2, Carl Tubarik 2, Teet Allas 1, Mait Nõmme 1, Eerik Reinsoo 1, Mihail Ištšuk 1, Karel Voolaid 1, Andrei Veis 1, Urmas Rooba 1
omavärav: Sergey Prikhodko (Narva JK Trans)
FC Viljandi (30)
Jaan Leimann 5, Marten Mütt 4, Eron Krillo 4, Taavi Laurits 3, Martin Tšegodajev 3, Joel Indermitte 2, Sander Sinilaid 2, Ott Ottis 1, Bert Klemmer 1, Silver Lätt 1, Aleksei Belov 1, Kaarel Torop 1, Sander Laht 1
omavärav: Johannes Kukebal (JK Tallinna Kalev)
Tartu JK Tammeka (28)
Kaspar Kaldoja 5, Elhadj Ousmane Barry 4, Alexander Frank Nimo 3, Martin Hurt 3, Janno Saks 2, Olari Perlin 2, Marek Tšernjavski 1, Siim Valtna 1, Ander Paabut 1, Mikk Valtna 1, Kristjan Tiirik 1, Heiko Tamm 1, Rauno Tutk 1, Mikk Laas 1
omavärav: Alexander Bebikh (JK Sillamäe Kalev)
JK Tallinna Kalev (26)
Hiroyuki Mitsuyama 5, Kassim Aidara 4, Rejal Alijev 4, Rasmus Tomson 3, Edwin Stüf 3, Risto Kägo 2, Eduard Ratnikov 2, Martin Kase 2, Garreth Wayne Gunther 1
FC Kuressaare (25)
Elari Valmas 4, Amor Luup 3, Märten Pajunurm 3, Andre Ilves 3, Greger Könninge 3, Pelle Pohlak 2, Mairo Tikerberi 2, Andre Ilves 2, Raido Reinsalu 1, Margus Rajaver 1, Urmas Rajaver 1

jalgpall.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles