Esilehele      Sisukord
Esilehele
Uudised » Laskesuusatamine

3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Ida/Viru

 

Laskesuusatamine

Toimus laskesuusatamise õhkrelva noortesarja Even Tudebergi auhindadele IV etapp
11.10.2021

Laskesuusatamise õhkrelva noortesari Even Tudebergi auhindadele IV etapp oli Nõmme lahtised meistrivõistlused, kus Äkke Suusaklubi/SK Energia noortest tulid auhinnalisele kohale M8, 1,5 km 2. koht - Maksim Petrauskas ja 3. koht - Ivan Všivtsev ning M17, 6,0 km 1. koht - Gordei Petrov.


Narva laskesuusatajatele medalid Baltic Cupilt
05.10.2021

Leedus, Ignalinas toimunud Baltic Biathlon Cupil võisteldi sprindis ja jälitussõidus. Medalile tulid M19 Mark Iljin sprindis 2. koht, jälitussõidus 3. koht, N22 Sofija Balabanova nii sprindis kui jälitussõidus 2. koht ja N19 Anastassia Fedortseva sprindis 3. koht, teisel päeval ei võistelnud.


Äkkekülas toimus laskesuusatamise õhkrelva noortesarja Even Tudebergi auhindadele III etapp
20.09.2021

Laskesuusatamise õhkrelva noortesarja Even Tudebergi auhindadele III etapil oli osalejaid 106. Äkke Suusaklubi /SK Energia võistlejatest saavutasid kolmikvõidu sprindi U8 vanuseklassis 1,5 km distantsil Masim Petrauskas, Lauri Kayryak ja Ivan Všivtsev. N13 vanuseklassis 3 km distantsil oli teine Jelizaveta Triffonova ja N10 vanuseklassis 2,1 km distantsil Maria Sokolova kolmas.


Otepääl toimusid Eesti lahtised meistrivõistlused suvebiathlonis
13.09.2021

Eesti lahtistel meistrivõistlustel suvebiathlonis saavutasid Äkke Suusaklubi ja Narva SK Energia naisvõistlejad I koha sprindis N22 vanuseklassis 7,5 km distantsil Sofija Balabanova ja ühisstardist sõidus N19 vanuseklassis 7,5 km distantsil Anastassia Fedortseva.


Eesti koondise abitreeneriks saab Daniil Steptšenko
25.05.2021

Eesti Laskesuusatamise Föderatsioon andis teada, et äsja ametisse kinnitatud peatreener Fiodar Svoboda kõrval hakkab Eesti laskesuusakoondise juures teise treenerina tööle Daniil Steptšenko.


Toimus laskesuusatamise õhkrelva noortesarja etapp Even Tudebergi auhindadele
02.03.2021

Lähtel toimunud laskesuusatamise õhkrelva noortesarja VI etapil Even Tudebergi auhindadele olid sprindis esikolmikus M10 Vlad Shibanov kolmas, N11 Adelina Zaitseva teine ja N12 Jelizaveta Triffonova kolmas - kõik Äkke Suusaklubi /SK Energia võistlejad.


Otepääl toimus Baltic Biathlon Cup II ja Värska Originaal IV etapp
09.02.2021

Esikolmikusse tulid Otepääl Valerija Shibanova (N17 - sprindis II ja individuaaldistantsil III koht), Violetta Konopljova (N17 sprindis III koht), Uljana Yurlova (N19 sprindis III koht), Sofija Balabanova (N22 sprindis II, individuaaldistantsil I koht), Arseni Pustošnyj indviduaaldistantsil II koht), Viktor Shemarin (M50 sprindis III koht).


Medalid Balti Cup I ja Värska Originaal III etapilt
24.01.2021

Haanjas toimunud laskesuusatamise Balti Cup I ja Värska Originaal III etapilt tõid Äkke Suusaklubi/Narva SK Energia võistlejad koju kolm esi-, ühe teise ja kaks kolmandat kohta.


Otepääl toimus Eesti meistrivõistluste I etapp
04.01.2021

Otepääl toimunud laskesuusatamise Eesti meistrivõistluste I etapil oli stardis kaks Ida-Virumaa sportlast. Naiste U22 vanuseklassis saavutas 7,5 km sprindis Sofija Balabanova kolmanda (EMV arvestuses teise) koha, 10 km ühisstardist sõidu aga võitis.


Otepääl toimus IBU CUP katsevõistlus
21.12.2020

Otepääl toimunud katsevõistluste tulemuste järgi kandideerivad Narva laskesuusatajad Uljana Yurlova ja Sofia Balabanova Eesti koondise kosseisu täiskasvanute IBU CUP võistlusteks.


järgmine > 



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles