Ida/Viru

Laskesuusatamine

Otepääl toimusid Eesti lahtised meistrivõistlused suvebiathlonis
13.09.2021

Eesti lahtistel meistrivõistlustel suvebiathlonis saavutasid Äkke Suusaklubi ja Narva SK Energia naisvõistlejad I koha sprindis N22 vanuseklassis 7,5 km distantsil Sofija Balabanova ja ühisstardist sõidus N19 vanuseklassis 7,5 km distantsil Anastassia Fedortseva.

Eesti koondise abitreeneriks saab Daniil Steptšenko
25.05.2021

Eesti Laskesuusatamise Föderatsioon andis teada, et äsja ametisse kinnitatud peatreener Fiodar Svoboda kõrval hakkab Eesti laskesuusakoondise juures teise treenerina tööle Daniil Steptšenko.

Toimus laskesuusatamise õhkrelva noortesarja etapp Even Tudebergi auhindadele
02.03.2021

Lähtel toimunud laskesuusatamise õhkrelva noortesarja VI etapil Even Tudebergi auhindadele olid sprindis esikolmikus M10 Vlad Shibanov kolmas, N11 Adelina Zaitseva teine ja N12 Jelizaveta Triffonova kolmas - kõik Äkke Suusaklubi /SK Energia võistlejad.

Otepääl toimus Baltic Biathlon Cup II ja Värska Originaal IV etapp
09.02.2021

Esikolmikusse tulid Otepääl Valerija Shibanova (N17 - sprindis II ja individuaaldistantsil III koht), Violetta Konopljova (N17 sprindis III koht), Uljana Yurlova (N19 sprindis III koht), Sofija Balabanova (N22 sprindis II, individuaaldistantsil I koht), Arseni Pustošnyj indviduaaldistantsil II koht), Viktor Shemarin (M50 sprindis III koht).

Medalid Balti Cup I ja Värska Originaal III etapilt
24.01.2021

Haanjas toimunud laskesuusatamise Balti Cup I ja Värska Originaal III etapilt tõid Äkke Suusaklubi/Narva SK Energia võistlejad koju kolm esi-, ühe teise ja kaks kolmandat kohta.

Otepääl toimus Eesti meistrivõistluste I etapp
04.01.2021

Otepääl toimunud laskesuusatamise Eesti meistrivõistluste I etapil oli stardis kaks Ida-Virumaa sportlast. Naiste U22 vanuseklassis saavutas 7,5 km sprindis Sofija Balabanova kolmanda (EMV arvestuses teise) koha, 10 km ühisstardist sõidu aga võitis.

Otepääl toimus IBU CUP katsevõistlus
21.12.2020

Otepääl toimunud katsevõistluste tulemuste järgi kandideerivad Narva laskesuusatajad Uljana Yurlova ja Sofia Balabanova Eesti koondise kosseisu täiskasvanute IBU CUP võistlusteks.

Keilast kolm auhinnalist kohta
05.10.2020

Laskesuusatamise õhkrelva noortesarja Even Tudebergi auhindadele IV etapil Keilas saavutasid 3x700 m distantsil II koha poiste 2011 vanuseklassis Vlad Shibanov ja tüdrukute 2009 vanuseklassis Jelizaveta Triffonova ning III koha tüdrukute 2010 vanuseklassis Adelina Zaitseva.

Narvas toimus õhkrelva noortesarja III ja Värska Originaal II etapp
28.09.2020

Äkkekülas peetud õhkrelva noortesarja III etapil võitis Äkke Suusaklubi/SK Energia esindajatest 1,5 km sprindis I koha N12 vanuseklassis Jelizaveta Triffonova, Värska Originaal II etapil 5 km distantsil N22 vanuseklassis Sofija Balabanova ja M50 Andrei Dudarev ning 6 km M17 Aleksei Jaruškin.

Eesti meistrivõistlutel ühisstardist N17 meistritiitel
28.08.2020

Tehvandi Spordikeskuses Eesti meistrivõistluste teisel päeval sõideti suvebiathlonis ühisstardist sõidud. N17 vanuseklassis võitis meistritiitli Violeta Konopljova, N22 vanuseklassis oli Sofija Balabanova teine.

järgmine >

Liikudes Läbi Alutaguse  Narva Asimuut  Narva jooksusari 2021  Püssi seeriajooks