Esilehele      Sisukord
Esilehele
Aprill 2020
ETKNRLP
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Suusatamine: Noorte suusasari möödus edukalt

10.03.2013

Pühapäeval peeti Tamsalus Eesti noortesarja viimane, kuues etapp ja tehti kokkuvõtted. Paremate hulka mahtus ka idavirulasi, neist edukamatena võitisid omas klassis Vane Vähk ja Kaarel Karri.

Idavirulaste kohad

M11  (98 osalejat)
5 Müüdla Martin 2002 Alutaguse SUKL 125
26 Kivil Mario 2003 Alutaguse SUKL 40
27 Pihlak Kevin 2004 Avinurme SUKL 38
50 Jaanipere Jan-Martti 2003 Margus SUKL 5
60 Pulk Stivert 2003 Alutaguse SUKL 4
61 Matvejev Denis 2004 Äkke SK/Narva SK Energia 4
64 Sirai Ivan 2004 Äkke SK/Narva SK Energia 4
66 Jetsevski Kiril 2002 Alutaguse SUKL 3
68 Iljin Mark 2003 Äkke SK/Narva SK Energia 2
74 Karu Kert 2004 Alutaguse SUKL 2
77 Miljutin Dima 2002 Äkke SK/Narva SK Energia 2
86 Niglas Sven-Andres 2004 Alutaguse SUKL 1
91 Sepp Eenok 2003 Alutaguse SUKL 1

 M12 (53)
4 Anton Allain-Marco 2001 Alutaguse SUKL 137
5 Anton Danny-Rocco 2001 Alutaguse SUKL 131
13 Jool Raiko 2001 Alutaguse SUKL 102
29 Karpenko Gleb 2001 Äkke SK/Narva SK Energia 23
47 Fominõh Grigori 2001 Äkke SK/Narva SK Energia 3
53 Vassiljev Kiril 2001 Äkke SK/Narva SK Energia 1

M13 (45)
1 Vähk Vane 2000 Alutaguse SUKL 180
4 Pihlak Armand 2000 Avinurme SUKL 140
10 Bobrov Aleksandr 2000 Äkke SK/Narva SK Energia 104
14 Subbotin Daniil 2000 Äkke SK/Narva SK Energia 79
23 Karo Kaupo 2000 Avinurme SUKL 48
32 Krauvärk Kaspar 2000 Alutaguse SUKL 16
34 Salvan Rait Mattias 2000 Alutaguse SUKL 14
37 Pronoza Oleg 2000 Äkke SK/Narva SK Energia 12
38 Mikhejev Jevgeni 2000 Äkke SK/Narva SK Energia 12
41 Rooma Jürmo 2000 Alutaguse SUKL 9
42 Kiik Marten 2000 Alutaguse SUKL 9

M14 (55)
9 Kuusmann Marten 1999 Alutaguse SUKL 105
16 Karp Karl-Joosep 1999 Margus SUKL 77
42 Tjulukov Silver 1999 Sillamäe SUKL 6
44 Kalmo Magnus 1999 Alutaguse SUKL 5
51 Leppik Roman 1999 Alutaguse SUKL 2

 M15 (46)
1 Karri Kaarel 1998 Margus SUKL 161
11 Kangro Kaivo-Mart 1998 Alutaguse SUKL 99
14 Kõrgnurm Koit 1998 Margus SUKL 87
22 Kuslap Madis 1998 Margus SUKL 63
29 Kaljumäe Andre 1998 Margus SUKL 24
34 Sootalu Karlis 1998 Alutaguse SUKL 15

M16 (41)
3 Koskinen Marko 1997 Äkke SK/Narva SK Energia 140
9 Tooming Tair 1997 Avinurme SUKL 113
11 Jaanipere Rico 1997 Margus SUKL 107
13 Küüsmaa Martin 1997 Alutaguse SUKL 99
19 Valdur Taivo 1997 Alutaguse SUKL 71
28 Virumäe Herko-Ardi 1997 Alutaguse SUKL 20
36 Bubnov Kirill 1997 Sillamäe SUKL 7

M18 (62)
37 Trifonov Danil 1995 Äkke SK/Narva SK Energia 21
38 Rooden Mikk 1995 Alutaguse SUKL 11

 M20 (24)
5 Selliov Silver 1994 Alutaguse SUKL 129
9 Jaanipere Simo 1994 Margus SUKL 107

 M23 (17)
6 Rajas Janari 1992 Margus SUKL 89
12 Sambla Avo 1991 Alutaguse SUKL 36

 N11 (80)
17 Zolkina Daria 2002 Äkke SK/Narva SK Energia 74
36 Vähk Liset 2003 Alutaguse SUKL 10
38 Aul Grete 2002 Alutaguse SUKL 7
45 Poom Regina 2002 Alutaguse SUKL 5
50 Konapljova Vita 2004 Äkke SK/Narva SK Energia 3
51 Karu Keili 2002 Alutaguse SUKL 3
75 Konapljova Angelina 2002 Äkke SK/Narva SK Energia 1
79 Sarapuu Anete 2003 Alutaguse SUKL 1
80 Titto Heleri 2003 Alutaguse SUKL 1

 N12 (33)
8 Tsõganova Jelisaveta 2001 Äkke SK/Narva SK Energia 114
10 Kivil Pia 2001 Alutaguse SUKL 111
11 Saks Anett-Leann 2001 Alutaguse SUKL 103

N13 (41)
2 Uustalu Aveli 2000 Alutaguse SUKL 151
5 Kaldma Veronika 2000 Avinurme SUKL 138
8 Müüdla Helin 2000 Alutaguse SUKL 113
12 Subbotkina Darja 2000 Äkke SK/Narva SK Energia 92
18 Pavlova Vialina 2000 Äkke SK/Narva SK Energia 66
19 Pribolovskaja Ksenja 2000 Äkke SK/Narva SK Energia 63
35 Leppik Jelena 2000 Alutaguse SUKL 11
39 Veski Agnes 2000 Sillamäe SUKL 1

 N15 (27)
12 Virkus Karmel 1998 Alutaguse SUKL 102
15 Botstarjova Alina 1998 Äkke SK/Narva SK Energia 74
18 Rastvorov Kristin 1998 Alutaguse SUKL 64
25 Deljatintšjuk Imbi-Indi 1998 Alutaguse SUKL 22

N16 (22)
16 Rooma Jonne 1997 Alutaguse SUKL 42

N18 (36)
12 Niglas Mariethe-Piret 1996 Alutaguse SUKL 93
15 Kuusemets Laura 1996 Alutaguse SUKL 81

N20 (10)
6 Uustalu Ave 1994 Alutaguse SUKL 100
7 Saponenko Renna 1994 Alutaguse SUKL 98

Sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles