Ida/Viru

Laskmine

Eesti noorte B-klassi meistrivõistlustelt medalid
23.11.2021

Eesti noorte B-klassi meistrivõistlustel saavutasid Narva noored laskurid kolm esi-, 6 teist- ja 4 kolmandat kohta.

Juunioride Eesti meistrivõistlustelt medalid
16.11.2021

Raplas toimunud juunioride Eesti meistrivõistlustel saavutasid esikoha 60 lasku õhupüssist laskmises Katrin Smirnova ja Artjom Plotnikov, teise koha saavutas Anastassia Olewicz. 40 lasku õhupüstolist laskmises oli teine Aleksandra Moissejeva. Samas toimunud 46. Raplamaa auhinnavõistlustel saavutasid esikoha 40 lasku õhupüssist laskmises poistest Kirill Rumjantsev ja tüdrukutest Karina Smirnova, Aleksandra Bojartšuk oli kolmas.

Eesti C-klassi ja noorte ning Jõudi meistrivõistlustelt Narva laskuritele medalid
09.11.2021

Haapsalus toimunud Eesti C-klassi ja noorte meistrivõistlustelt tõid Narva laskurid koju viis individuaalset kuldmedalit, neli hõbemedalit ja kolm pronksmedalit ning kolm võistkondlikku kuld- ja ühe pronksmedali. Lisaks samas toimunud Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlustelt kolm individuaalset kuldmedalit.

Narvas toimusid Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused õhkrelvadest laskmises
01.11.2021

Ida-Virumaa lahtistel meistrivõistlustel õhkrelvadest laskmises saavutasid Narva LSK laskurid 12 esikohta, 13 teist ja 9 kolmandat kohta.

Eesti karikavõistlustelt medalid
06.09.2021

Männiku lasketiirus toimunud Eesti karikavõistlustelt tõid Narva LSK laskurid koju kaks esikohta, ühe teise ja kaks kolmandat kohta. Nädal varem toimunud KL MäLK auhinnavõistlustel saavutati üks esikoht, kaks teist ja kaks kolmandat kohta.

Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlustelt medalid
24.08.2021

Elvas toimunud Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlustel saavutas Ida-Virumaa võistkondlikult II koha. Individuaalselt tulid Jõudi meistriteks Anastassia Olewicz naisjuunioridest (3x40 lasku väikepüss), Andrei Mihhailov meestest (60 lasku lamades), Katrin Smirnova naisjuunioridest (60 lasku lamades) ja Aleksandra Moissejeva naisjuunioridest (spordipüstol 30+30 lasku).

Tartumaa Tervisespordikeskuses toimusid Heli Rassi 49. mälestusvõistlused
31.07.2021

Heli Rassi 49. mälestusvõistlustel saavutas Oksana Frojan (Narva LSK) II koha 25 m standardpüstoli 20+20+20 laskmises.

Katrin Smirnova püstitas uue Eesti juunioride rekordi
19.07.2021

Maailmameistrite vendade Viilbergide 45. karikavõistlustel püstitas Katrin Smirnova 3x40 lasku standardis uue Eesti juunioride rekordi tulemusega 1162 silma, saavutades sellega I koha.

Eesti noorte meistrivõistlustelt medalid
21.06.2021

Elvas toimunud Eesti noorte meistrivõistlustelt tõid Narva noored laskurid koju 4 individuaalset ja 5 võistkondlikku meistritiitlit. Individuaalselt saavutasid I koha Anastassia Olewicz ja Kirill Rumjantsev (väikepüss 3x20 l), Ivan Bulajevski (olümpiakiirlaskmine), Artjom Plotnikov (60 lasku lamades).

Katrin Smirnova juunioride Euroopa meister
27.05.2021

Horvaatias Osijekis jätkuval laskmise juunioride Euroopa Meistrivõistlustel võitis Katrina Smirnova kuldmedali harjutuses 60 lasku 50 meetrilt lamades. 56 sportlase hulgas osales selles harjutuses ka Anastassia Olewicz, kes sai 24 koha.