Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Lauatennis: Viis ja pool esikohta jäi Ida-Virumaale

24.03.2013

Aseris peetud EMSL Jõud noorte meistrivõistlustel lauatennises esinesid edukalt Ida-Virumaa noorsportlased.

Üksikmängude esikolmikud:
 
A – kl  1995-1997 sünd tüdrukud
1.      Reelica Hanson (Ida-Virumaa)
2.      Maria Võrklaev (Läänemaa)

A – kl  1995-1997 sünd poisid
1.      Ainar Kuusemets (Läänemaa)
2.      Marc-Rene Šmits (Ida-Virumaa)
3.      Allex Rummel (Läänemaa)

B – kl  1998-1999 sünd tüdrukud
1.      Karin Talving (Läänemaa)
2.      Janely Vestli (Läänemaa)
3.      Karin Saviots (Läänemaa)

B – kl 1998-1999 sünd poisid
1.      Toomas Vestli (Läänemaa)
2.      Aaro Õismets (Läänemaa)
3.      Mihkel Puhm (Läänemaa)

C – kl 2000-2001 sünd tüdrukud
1.      Delia Lukk (Lääne-Virumaa)
2.      Ksenia Konsa (Ida-Virumaa)

C – kl 2000-2001 sünd poisid
1.      Nikita Konsa (Ida-Virumaa)
2.      Mattias Ristmägi (Läänemaa)
3.      Jegor Šipilov (Ida-Virumaa)

D – kl 2002 sünd ja nooremad tüdrukud
1.      Kristina Andrejeva (Ida-Virumaa)
2.      Adelina Zulfukarova (Lääne-Virumaa)
3.      Katrina Talving (Läänemaa)

D – kl  2002 sünd ja nooremad poisid
1.      Nadarian Berija (Ida-Virumaa)
2.      Martin Penek (Ida-Virumaa)
3.      Kaaro Saatmäe (Läänemaa)
 
Meespaarismängu esikolmik:
1.      Toomas Vestli – Aaro Õismets (Läänemaa)
2.      Mihkel Puhm – Ainar Kuusemets (Läänemaa)
3.      Nikita Konsa – Nadarian Berija (Ida-Virumaa)
 
Naispaarismängu esikolmik:
1.      Reelica Hanson – Kristina Andrejeva (Ida-Virumaa)
2.      Janely Vestli – Karin Saviots (Läänemaa)
3.      Karin Talving – Katrina Talving (Läänemaa)
 
Segapaarismängu esikolmik:
1.      Toomas Vestli – Reelica Hanson (Läänemaa/Ida-Virumaa)
2.      Aaro Õismets – Karin Talving (Läänemaa)
3.      Nikita Konsa – Kristina Andrejeva (Ida-Virumaa)
 
Võistluse peakohtunik: Kert Räis

lauatennis.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles