Esilehele      Sisukord
Esilehele

3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Ida/Viru

 

Jalgpall: Karikaloos jättis põnevuse õhku

18.04.2013

Loos viis Evald Tipneri karikavõistluste poolfinaali esimeses paaris vastamisi Nõmme JK Kalju ja Tartu JK Tammeka ning teises paaris Narva JK Transi ja Tallinna FC Flora.

Kuna karikavõitja teenib pääsme UEFA Euroopa Liigasse ja hetkeseisuga puudub see nii Narva JK Transil kui ka Tartu JK Tammekal, siis tekkis põnev olukord: tartlastel on tarvis kindlasti võita, et säilitada lootus eurokohale, vastasel korral saab selle pääsme endale Trans. Samuti jättis karikaloos õhku võimaluse Nõmme JK Kalju – Tallinna FC Flora finaaliks.

Poolfinaalid toimuvad 30. aprillil, kui Kadrioru staadionil on vastamisi Nõmme JK Kalju ja Tartu JK Tammeka ning Kreenholmi staadionil Narva JK Trans ja Tallinna FC Flora.

Karikafinaal koos suure klubijalgpallipäevaga toimub laupäeval, 18. mail A. Le Coq Arenal, kus on kohal erinevad klubid oma lippudega, toimub jalgpallilaat, loositakse uue hooaja karikasarja avaringi paarid, mängib orkester, ette on valmistatud meelelahutuspogramm ja mis kõige tähtsam - tulises lahingus selgub Eesti karikavõitja 2013, kes tõstab pea kohale Evald Tipneri nime kandva karika.

18. mai päevakava
kell 15:00 jalgpallilaat ja staadioni avamine publikule
kell 15:15 meelelolu loob orkester ja programm suurelt ekraanilt
kell 16:00 klubide lippude sissemarss ja 2014. aasta karikavõistluste avaringi loos, 2013. aasta karikasarja läbimängimine, intervjuud, videolood, meelelahutusprogramm
kell 16:50 meeskondade sissemarss, Eesti hümn
kell 17:00 karikafinaali lahtilöök
Pärast mängu lõppu autasustamine!

jalgpall.ee 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles