Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Lauatennis: Dmitri Lett sai kulla ja hõbeda

31.01.2007

28. veebruaril toimusid Haapsalus Eesti veteranide meistrivõistlused lauatennises. Kokku võistlustel võttis osa üle 100 sportlast. Ida-Virumaat esindasid Ida-Virumaa spordiveteranide ühenduse mängijad erinevatest Jõhvi, Sillamäe ja Kohtla-Järve linna klubidest. Kõige parema tulemuse Ida-Virumaa tennisistidest sai Sillamäe SK Kalevi mängija Dmitri Lett, kes tuli Eesti meistriks klassis M40+ ja meespaarismängus M40-50, mängides koos Andrus Steinbachiga (Tallina LTK Kalev), sai hõbemedali omanikuks.

Pilt: www.sportiv.ee/pildid/dmitrilett.jpg

TULEMUSED:

Mehed 40+                                                                      Naised 40+
1.   Dmitri Lett (Sillamäe SK Kalev)                              1.  I. Jahu
2.  Allan Kottise                                                               2.  E. Laur
3.  Amar Marran                                                               3.  E. Villemson
4.  T. Mäekivi                                                                   4.  U. Ingalt

Mehed 50+                                                                     Naised 50+
1.  T. Puntso                                                                     1. S. Onno
2.  H.Sool                                                                         2. E. Õun
3.  A. Mashegirov                                                            3.  U. Laumets
4.  V. Kornilov                                                                 4.  A. Pern

Mehed 55+                                                                      Naised 55+
1.  E. Hallik                                                                      1.  H. Vasemägi
2.  V. Tuusis                                                                     2.  A. Kuldkepp
3.  V. Orlov                                                                      3.  L. Vahter
4.  Leonid Butakov (Sillamäe SK Kalev)                      4.  Ljudmila Gusseva (Kohtla-Järve)

Mehed 60+                                                                      Naised 60+
1.  R. Roomet                                                                   1.  M. Kabrits
2.  J. Kant                                                                         2.  N. Barbo
3.  P. Vihuri                                                                      3.  H. Sard
4.  K. Põldaru
8. Tõnu Kapper (Jõhvi LTK Üksteist)
18. Juri Votinov (Sillamäe SK Kalev)
22. Enno Konsa (Jõhvi LTK Üksteist)

Mehed 65+                                                                      Mehed 70+
1.  L. Aunapuu                                                                 1.  A. Müür
2.  K. Halla                                                                       2.  E. Bombe
3.  M. Pakk                                                                       3.  E. Ütt
4.  H. Vahter                                                                     4.  T. Roos
                                                                                         6.  Lembit Toomra (Jõhvi LTK Kalev)

Meespaar 40-50
1. A. Kottise – T. Puntso
2. Dmitri Lett - Andrus Steinbach
3. U. King – E. Hallik

Sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles