Esilehele      Sisukord
Esilehele

3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Ida/Viru

 

Jalgpall: Trans võitis Levadiat, Kalev viigistas Kaljuga

18.06.2013

Eesti jalgpallimeistrivõistluste meistriliiga 16. voorus sai Narva Trans võidu ja Sillamäe Kalev viigi.

Premium liiga XVI vooru mängud 18. juunil

18. juunil kell 19:30 Narva Kreenholmi staadion (26. juuli tn 4, Narva)
NARVA JK TRANS - TALLINNA FC LEVADIA  1:0 (0:0)
mitteametlik protokoll
Värav: 56. Albert Taar
Hoiatused: 9. Aleksandr Dubõkin, 66. Viktor Plotnikov, 83. Roman Nesterovski, 90.+2. Albert Taar - 39. Aleksandr Dmitrijev, 85. Rimo Hunt, 90.+1. Ilja Antonov
83. minutil Stanislav Pedõk tõrjus Ingemar Teeveri penalti

JK Trans: 33-Pedõk, 18-Kulikov, 15-Kitto, 3-Nesterovski, 13-Dubõkin, 19-Irie, 5-Kazakov, 8-Pereplotkins (72. 11-Shesterkov), 16-Taar, 7-Plotnikov, 22-Jõgi (75. 9-Lvov).
Varus: 1-Smelkov, 4-Engovatov, 21-Kutuzov, 11-Shesterkov, 12-Škinjov, 9-Lvov.

FC Levadia: 1-Smiško, 3-Artjunin, 21-Jahhimovitš, 17-Podholjuzin (80. 9-Rättel), 19-Kulinitš (85. 7-Koliaev), 15-Dmitrijev (67. 11-Teever), 10-Subbotin, 6-Antonov, 23-Kaljumäe, 22-Pikk, 28-Hunt.
Varus: 30-Pikker, 11-Teever, 27-Raudsepp, 9-Rättel, 7-Koliaev, 4-Kaldoja, 20-Pebre.

Mänguolud: +19, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 105
Peakohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Raul Kaivoja, Dmitri Vinogradov
Neljas kohtunik: Miko Pupart


18. juunil kell 19:30 Kadrioru staadion (Roheline aas 24, Tallinn)
NÕMME JK KALJU - JK SILLAMÄE KALEV  0:0 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: -
Hoiatused: 38. Andres Koogas, 73. Vladimir Voskoboinikov, 86. Damiano Quintieri - 28. Igor Dudarev, 76. Aleksandr Volodin

JK Kalju: 1-Teleš, 3-Koogas, 5-Bärengrub, 14-Kallaste, 77-Šišov, 7-Puri, 8-Ceesay. 11-Kimbaloula (46. 19-Toomet), 9-Quintieri, 75-Wakui (79. 18-Terehhov), 99-Neemelo (58. 23-Voskoboinikov).
Varus: 69-Aland, 88-Hadžanovic, 19-Toomet, 18-Terehhov, 6-Rodrigues, 20-Dupikov, 23-Voskoboinikov.

JK Sillamäe Kalev: 35-Levizi, 23-Volodin, 77-Kabaev, 9-Zahovaiko, 13-Aidara (84. 10-Bebikh), 11-Mashchev, 17-Vihrov (44. 7-Tjapkin), 3-Dudarev, 8-Vunk, 2-Cinikas, 5-Bagužis.
Varus: 1-Starodubtsev, 27-Aleksejev, 10-Bebikh, 7-Tjapkin.

Mänguolud: +19, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 197
Peakohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Sten Klaasen, Hannes Reinvald
Neljas kohtunik: Eiko Saar


18. juunil kell 19:30 Kalevi Keskstaadion (Staadioni 8, Tallinn)
JK TALLINNA KALEV - TARTU JK TAMMEKA  0:2 (0:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 10. Kristjan Tiirik, 64. Siim Tenno
Hoiatused: 24. Vazques Evuy, 30. Fatih Altundag - 72. Kaarel Torop
73. Elvis Liivamägi lõi penalti mööda

JK Tallinna Kalev: 89-D. Savitski, 7-Evuy, 15-M. Sillaste, 5-Whalen, 26-Liivamägi, 12-Tšegodajev (70. 32-Sepp), 9-Tomson (83. 8-Paponov), 28-Stepanjan, 23-A. Sillaste, 19-Šišic, 11-Altundag.
Varus: 1-Niinepuu, 22-Lilleorg, 4-A. Savitski, 32-Sepp, 8-Paponov, 14-Edwin Stüf, 20-Valge.

JK Tammeka: 1-Koppel, 10-Torop (90.+1. 3-Sillaots), 12-Tutk, 4-Prempeh, 16-Naggel, 32-Tamm, 7-Siim Tenno, 6-Tekko (90.+3. 41-K. Anderson), 9-Valtna, 23-Tiirik, 27-Fernandes (83. 14-Ivanov).
Varus: 98-Kütt, 3-Sillaots, 41-K. Anderson, 92-Simo Tenno, 8-Martin Jõgi, 17-Philips, 14-Ivanov.

Mänguolud: +19, päikesepaisteline ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 158
Peakohtunik: Jaan Roos
Abikohtunikud: Jaanus Mutli, Heigo Paglant
Neljas kohtunik: Kristo Külljastinen


18. juunil kell 19:30 Paide linnastaadion (Kooli 1, Paide)
PAIDE LINNAMEESKOND - FC KURESSAARE  3:0 (3:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 13. Aleksandr Vassiljev, 22. Teet Allas, 39. Andre Mägi
Hoiatused: 75. Andre Mägi - 33. Bert Klemmer, 67. Pelle Pohlak, 76. Sander Sinilaid

Paide LM: 1-Lavrentjev, 29-Veis, 13-Mägi, 2-Allas, 5-Lomp, 8-Kõll (46. 25-Reinsoo), 22-Eteria, 18-Ustaal, 14-Rõivassepp (82. 24-Leimann), 11-Vassiljev, 26-Voolaid (72. 17-Varendi).
Varus: 12-Uusküla, 3-Tubarik, 4-Nõmme, 28-Holst, 24-Leimann, 25-Reinsoo, 17-Varendi.

FC Kuressaare: 12-Riido Reiman, 25-Viira, 21-Indermitte, 15-U. Rajaver, 6-Pohlak, 19-Reinike (74. 23-Luup), 33-Klemmer (53. 8-Sinilaid), 3-Könninge, 10-Ilves (14. 26-Laht), 39-Valmas, 9-Pukk.
Varus: 32-Palm, 23-Luup, 8-Sinilaid, 26-Laht, 2-Gavrilov, 11-Karpov.

Mänguolud: +13, pilves ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 162
Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Artur Telling, Marger Pormann
Neljas kohtunik: Silver Kõiv


Premium liiga XVI vooru mäng 17. juunil:

17. juunil kell 19:30 Sportland Arenal (Asula 4C, Tallinn)
TALLINNA FC INFONET - TALLINNA FC FLORA 0:2 (0:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 2. Karol Mets, 52. Sander Post
Hoiatus: 50. Nikita Martõnov

FC Infonet: 1-Igonen, 2-Kalimullin, 5-Aristov, 6-Kovtunovitš, 9-Harin (55. 18-Ogorodnik), 10-Gurtšioglujants (46. 17-Smirnov), 11-Kouadio, 14-Martõnov, 20-Lipin (42. 15-Golovljov), 22-Elhi, 38-Nahk.
Varus: 69-Kassjantšuk, 12-Lehtonen, 15-Golovljov, 16-Mones, 17-Smirnov, 18-Ogorodnik, 19-Kharlanau.

Flora: 12-Toom, 16-Jürgenson, 6-Mets, 24-Palatu, 22-Baranov, 8-van de Streek (88. 10-Lepistu), 13-Laabus, 18-Logua (65. 73-Luigend), 20-Gussev (46. 11-Sappinen), 31-Post, 99-Prosa.
Varus: 1-Gurnik, 5-Peitre, 33-Mööl, 10-Lepistu, 73-Luigend, 11-Sappinen, 9-Adou.

Mänguolud: +15, vahelduva pilvisusega tuuline ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 225
Peakohtunik: Ainar Kuusk
Abikohtunikud: Marek Lillmaa, Lauri Salei
Neljas kohtunik: Marger Pormann


Premium liiga parimad väravalööjad 17. juuni seisuga:
10 - Sander Post (Tallinna FC Flora)
9 - Hidetoshi Wakui (Nõmme JK Kalju)
9 - Vladimir Voskoboinikov (Nõmme JK Kalju)

Meeskondade kõik väravalööjad 17. juuni seisuga:
Tallinna FC Flora - 41
Sander Post 10, Albert Prosa 6, Rauno Alliku 5, Sander van de Streek 5, Andre Frolov 4, Karl Palatu 2, Irakly Logua 2, Markus Jürgenson 2, Karl-Eerik Luigend 1, Nikita Baranov 1, Rauno Sappinen 1, Karl Mööl 1, Karol Mets 1
Nõmme JK Kalju - 30
Hidetoshi Wakui 9, Vladimir Voskoboinikov 9, Tarmo Neemelo 4, Andres Koogas 2, Eino Puri 1, Damiano Quintieri 1, Alo Dupikov 1, Tanel Melts 1, Janar Toomet 1, Allan-Axel Kimbaloula 1
Tallinna FC Levadia - 23
Rimo Hunt 7, Artur Rättel 4, Nikita Koliaev 2, Igor Subbotin 2, Ingemar Teever 2, Marek Kaljumäe 2, Kaspar Paur 1, Aleksei Jahhimovitš 1, Artur Pikk 1, Ilja Antonov 1
JK Sillamäe Kalev - 23
Kassim Aidara 7, Nikolai Mashichev 3, Vjatšeslav Zahovaiko 2, Alexander Bebikh 2, Evgeny Kabaev 2, Martin Vunk 2, Deniss Tjapkin 1, Mindaugas Bagužis 1, Kirill Novikov 1, Marius Cinikas 1
omavärav: Reio Laabus (FC Flora)
Paide Linnameeskond - 22
Andre Mägi 4, Lauri Varendi 3, Ervin Kõll 3, Aleksandr Vassiljev 3, Tiit Tikenberg 2, Rauno Kööp 1, Eerik Reinsoo 1, Markus Holst 1, Sander Rõivassepp 1, Carl Tubarik 1, Tõnis Vanna 1
omavärav: Mikk Sillaste (JK Tallinna Kalev)
FC Infonet - 14
Vladislav Smirnov 3, Maksim Lipin 3, Kouadio 2, Eduard Golovljov 2, Andrei Kalimullin 1, Vladimir Avilov 1, Trevor Elhi 1, Nikita Martõnov 1
Tartu JK Tammeka - 13
Georgi Ivanov 2, Martin Hurt 2, Kristjan Tiirik 2, Martin Jõgi 2, Tauno Tekko 1, Hugo Fernandes 1, Heiko Tamm 1, Mboungou 1, Mikk Valtna 1
JK Tallinna Kalev - 12
Aladin Šišic 3, Ats Sillaste 2, Martin Tšegodajev 2, Risto Kägo 2, Maksim Paponov 1, Yasar Koca 1, Elvis Liivamägi 1
Narva JK Trans - 11
Artjom Škinjov 2, Aleksandr Dubõkin 2, Irie 1, Andrejs Pereplotkins 1, Denis Vnukov 1, Albert Taar 1, Viktor Plotnikov 1, Andrei Jõgi 1, Maksim Krychanov 1
FC Kuressaare - 9
Andre Ilves 4, Sander Laht 2, Pelle Pohlak 1, Elari Valmas 1, Joel Indermitte 1

jalgpall.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles