Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Veteranid: Narva sai oma grupis esikoha

08.07.2013

6.-7. juulil 2013 Tartus toimunud Eesti Spordiveteranide Liidu 46. suvemängudel saavutas Narva SVK II grupis üldkokkuvõttes I koha. I grupis jäi Ida-Virumaa SVÜ oma väikesearvulise koosseisu tulemuste põhjal viimaseks.

Narva SVK paremad tulemused:
N 55    Natalja Golubtsova    oda        I koht        20.03
                                              ketas        II koht        20.45
    Olga Jakovleva                100 m        I koht        17,12
                                              hoota kaugus    III koht    1.89
N 65    Ljudmila Judina          kuul        II koht        7.85
    Nadežda Poljakova    60 m        II koht        12,61
                400 m        II koht        1.39,33
N 70    Eha Noormägi        hoota kaugus    III koht    1.41
    Vera Morozova    400 m        II koht        2.02,72

M 45    Juri Sobolev        3000 m    I koht        10.43,7
    Igor Morozov        3000 m    II koht        11.10,3
M 60    Viktor Kruuse        60 m        I koht        8,16 (joostes väljaspool arvestust ka 100 m saavutas ta samuti parima tulemuse ajaga 13,07)
                hoota kaugus    I koht        2.61
                oda        III koht    39.36
M 65    Petr Aksenev        1500 m    III koht    7.04,6
M 75    Nikolai Kaširin    hoota kaugus    I koht        1.95
                ketas        I koht        29.04
    Vladimir Malinov    1500 m    I koht        6.48,9

Võrkpall mehed 34.-49.    II koht
Võrkpall naised 34.-49.    II koht

Ida-Virumaa SVÜ paremad tulemused:
N 50    Galina Gladõsheva    800 m        II koht        3.08,4

M 40    German Terehhov    3000 m    II koht        9.58,3
    Andrei Morozov    oda        II koht        47.02
                kuul        III koht    10.95
M 70    Boriss Klubov        oda        I koht        37.42
                ketas        III koht    31.39
                kuul        III koht    10.34
M 85    Richard Rooden    60 m        I koht        16,54
                ketas        I koht        8.53
                hoota kaugus    II koht        0.94

Petank (Sirje Viljaste, Ivar Viljaste, Karla Purgats, Tõnu Kapper) I koht.

AIME LUUK



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles