Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Võrkpall: FOTOD! 3vs3 teine etapp andis uued võitjad

27.07.2013

Ida-Virumaa 3vs3 võrkpallisarja teisel, Karjamaal peetud etapil saavutas meestest esikoha Tõrremäe Tornaado (Mikk Blum, Toomas Stroo, Alar Tetting) ja naistest Starter (Annemar Neiland, Elina Smolina, Merlin Paas). Esimesel etapil võidukad olnud Krabuli ja Illuka olid seekord teised, kuid on kahe etapi järel liidrid.

3 vs 3 II etapp Karjamaa 27.07.2013

Pildid: http://public.fotki.com/annvist/karjamaa13/
Üldtabel: http://www.sportiv.ee/protokoll/3vs3volle2013.xls

NAISED
1. Starter: Annemar Neiland, Elina Smolina, Merlin Paas
2. Illuka: Mirjam Vinkler, Marjaana Lepiste, Ave Uustalu
3. Kuzja: Aljona Tumanova, Ksenija Kuznetsova, Viktoria Makarenko
4. Suvised: Mari Luuk, Jekaterina Kuzina, Lisette Villers
5. Noored: Sofja Žuravljova, Jelizaveta Nikolajeva, Valeria Petrovich

Suvised – Noored 2:0 (15:12; 15:10)
Kuzja – Starter 2:1 (15:10; 14:16; 15:10)
Illuka – Noored 2:0 (15:9; 15:13)
Suvised – Starter 0:2 (11:15; 9:15)
Kuzja – Illuka 0:2 (10:15; 4:15)
Starter – Noored 2:0 (15:13; 15:8)
Illuka – Suvised 2:0 (15:6; 18:16)
Kuzja – Noored 2:0 (15:8; 15:6)
Illuka – Starter 0:2 (9:15; 11:15)
Suvised – Kuzja 1:2 (8:15; 17:15; 12:15)

N 35+:
1. Narva: Valentina Porubtšišena, Olga Zahharova, Ljudmila Demjakova
2. Mesikäpp: Ene Laanemets, Eda Välimets, Helge Murutalu
3. VK Viro: Aime Luuk, Airi Kruusma, Niina Jevstafiad

Narva – Mesikäpp 2:0 (25:9; 25:13)
VK VIRO – Mesikäpp 0:2 (24:26: 20:25)
VK VIRO – NARVA 0:2 (20:25; 21:25)

MEHED:
1. Tõrremäe Tornaado: Alar Tetting, Toomas Stroo, Mikk Blum
2. Krabuli: Madis Volt, Taavi Põllu, Talis Põllu
3. Kiviõli Keemiatööstus: Stanislav Gruzdev, Mihhail Kolontajev, Ervin Rätsep
4. Rukkilill: Mihhail Jerošenkov, Vitali Jegorov, Robert-Roland Uusmaa
5.
Kiisk: Zaur Abassov, Tarmo Tohver, Stanislav Tolmachev
6. Siim: MArek Vinni Andrus Lehismets, Margo Tali

7. Vinni Puhh: Gunnar Ord, Heimar Juhanson, Lehar Kumari, Priit Käen
8. Peetrid: Raimond Heinsar Reimo Saart, Risto Künnapas, Karl-Henri Kaljus

I alagrupp

Krabuli – Peetrid 2:0 (15:5; 15:4)
Rukkilill – Kiisk 2:0 (15:13; 15:6)
Krabuli – Kiisk 2:0 (15:6; 15:9)

Rukkilill – Peetrid 2:0 (15:7; 15:11)
Krabuli – Rukkilill 2:0 (15:12; 15:9)
Kiisk – Peetrid 2:0 (15:4; 15:12)

II alagrupp

Kiviõli KT - Siim 2:0 (15:11; 15:9)
Tõrremäe Tornaado – Vinni Puhh 2:0 (15:7; 16:14)
Kiviõli KT - Vinni Puhh 2:0 (15:12; 15:11)
Tõrremäe Tornaado – Siim 2:0 (15:8; 15:7)
Kiviõli KT – Tõrremäe Tornaado 0:2 (11:15; 13:15)

Vinni Puhh – Siim 0:2

Poolfinaalid
Kiviõli KT – Krabuli 0:2 (10:15; 4:15)
Tõrremäe Tornaado – Rukkilill 2:0 (15:11; 15:6)

Finaal
Tõrremäe Tornaado – Krabuli 2:1

3.-4.koht
Kiviõli KT – Rukkilill 2:0 (15:11; 16:14)

5.-6.koht
K
iisk- Siim  2:0 (15:12; 15:12)

7.-8.koht
Vinni Puhh - Peetrid 2:0

M35:
1. VK Viro: Anatoli Komissarov, Vadim Furman, Üllar Saatman
2. Narva: Georgi Korotkov, Aleksandr Kostjukovitš, Sergei Vassiljev, Eduard Pantelejev
3. Irvala: Ander Egor, Tiit Kippari, Paul Maalma 

Narva – Irvala 2:0
VK VIRO – Irvala 2:0 (25:16; 25:17)
VK VIRO – Narva 2:0 (25:23; 25:17)



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles