Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Võrkpall: VIDEOD! PILDID! Kolmandal etapil edukaimad Tõrremäe Tornaado ja Illuka

17.08.2013

Kohtla-Järvel peetud Ida-Virumaa 3vs3 võrkpallisarja selle aasta eelviimase, kolmanda etapi võitis meeskondadest Tõrremäe Tornaado ja naiskondadest Illuka.

Meeskondi oli seitse ning nii poolfinaalides kui ka medalimängudes läks vaja võitja selgitamiseks kõike kolme geimi. Finaalis alistas Tõrremäe Tornaado 2:1 Krabuli ja pronksimängus oli Tridens sama tulemusega parem Kiviõli Keemiatööstusest. Viienda koha sai Rukkilill, kuuenda Kiisk ja seitsmenda sarja uustulnuk G-Punkt.

Naiskondi oli üllatuslikult kohal vaid kaks ning Illuka alistas võistkonna Suvised mängudega 2:0 ja geimidega 4:0, kuigi mängu oli rohkem kui seisudest välja võib lugeda.

Naiste 35+ arvestuses sai esikoha Narva, teine oli VK VIRO ja kolmas Mesikäpp. Kolm oli ka meeste 35+ võistkondi, kes reastusid järgmiselt: 1. VK VIRO, 2. Narva, 3. Irvala.

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=2745

Etapi videod
Sekundomer.ee: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FD6YuyQi_dA
1. video: http://www.youtube.com/watch?v=3QGqDKD2KJ8&feature=c4-overview&list=UUAUv6P4QlcZdsyRE7sPspgA
2. video: http://www.youtube.com/watch?v=e5Y1PBylpaM&feature=c4-overview&list=UUAUv6P4QlcZdsyRE7sPspgA
3. video: http://www.youtube.com/watch?v=QxsAMDbHZ0s&feature=c4-overview&list=UUAUv6P4QlcZdsyRE7sPspgA
4. video: http://www.youtube.com/watch?v=IgDgDhAnBzU&feature=c4-overview&list=UUAUv6P4QlcZdsyRE7sPspgA
5. video: http://www.youtube.com/watch?v=Y9qhva3TyCs&feature=c4-overview&list=UUAUv6P4QlcZdsyRE7sPspgA

Viimane, neljas etapp on kavas 31. augustil Jõhvi spordihoone staadionil.

3 vs 3 III etapp Kohtla-Järve 17.08.2013

NAISED:
I KOHT – Illuka - Mirjam Vinkler, Ave Uustalu, Liis Süda, Marjaana Lepiste
II KOHT – Suvised – Mari Luuk, Lora Sulg, Jekaterina Kuzina, Lisette Villers
Illuka – Suvised – 2:0 (25:14; 25:16) ja 2:0 (25:16; 26:24) | Kokku mängud 2:0 Illukale

N35+
I KOHT - Narva - Valentina Parubtšišena, Olga Zahharova, Ljudmila Gerstman
II KOHT - VIRO – Aime Luuk, Airi Kruusma, Nadežda Kiisvek
III KOHT - Mesikäpp – Ene Laanemets, Eda Välimets, Marika Kõiv
VIRO – Mesikäpp 2:1 (23:25; 25:18; 15:11)
Narva – Mesikäpp 2:0 (25:10; 25:16)
VIRO – Narva 0:2 (14:25; 18:25)
 
MEHED:
I alagrupp
Krabuli – G-punkt 2:1 (15:9; 10:15; 15:8)
Rukkilill – Tridens 0:2 (13:15; 7:15)
Krabuli – Rukkilill 2:0 (15:13; 15:5)
G-punkt – Tridens 0:2 (8:15; 6:15)
Krabuli – Tridens 2:1 (23:25; 15:9; 20:18)
Rukkilill – G-punkt 2:0 (17:15; 15:12)
II alagrupp
Tõrremäe Tornaado – Kiviõli KT 2:1 (15:11; 12:15; 15:10)
Kiviõli KT – Kiisk 2:0 (15:10; 15:12)
Tõrremäe Tornaado – Kiisk 2:0 (15:13; 15:13)
Poolfinaalid
Krabuli – Kiviõli KT 2:1 (17:15; 18:20; 15:9)
Tõrremäe Tornaado – Tridens 2:1 (11:15; 16:14; 20:18)
Finaal
Krabuli – Tõrremäe Tornaado– 1:2 (16:18; 15:10; 8:15)
3.-4.koht
Tridens – Kiviõli KT 2:1 (12:15; 16:14; 15:12)
5.-6.koht
Kiisk – Rukkilill 0:2 (6:15; 14:16)
I KOHT – Tõrremäe Tornaado – Alar Tetting, Toomas Stroo; Mikk Blum, Mihkel Siim
II KOHT – Krabuli – Talis Põllu, Taavi Põllu, Madis Volt
III KOHT – Jaak Kivend, Gert Niinepuu, Anton Kirilov
4.koht – Kiviõli KT -  Stanislav Gruzdev, Mihhail Kolontajev, Ervin Rätsep
5.koht – Rukkilill – Mihhail Jerošenkov, Vitali Jegorov, Robert-Roland Uusmaa, Arsenti Morozov
6.koht – Kiisk – Zaur Abassov, Tarmo Tohver, Fredi Varik, Priit Käen
7.koht – G-punkt - Keio Raamat, Kenno Raamat, Karl Pill

M35+
Narva – Irvala 2:0 (25:15; 25:14)
VIRO – Narva 2:0 (25:18; 25:19)
VIRO – Irvala 2:0 (25:9; 25:9)
I KOHT – VIRO - Anatoli Komissarov, Vadim Furman, Üllar Saatman
II KOHT – Narva – Georgi Korotkov, Aleksandr Kostjukevitš, Sergei Vassiljev, Eduard Pantelejev
III KOHT - Irvala – Paul Maalma, Ander Egor, Andrus Pikas

Sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles