Esilehele      Sisukord
Esilehele
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Võrkpall: VIDEOD! Ida-Virumaa 3vs3 võrkpallisarja võitsid Tõrremäe Tornaado mehed ja Illuka naised

31.08.2013

Neljaetapilise Ida-Virumaa traditsioonilise, neljandat suve toimunud 3vs3 sarja võrkpallis esikohta kaitses meestest Tõrremäe Tornaado ja naistest Illuka.

Viimasel,  augustikuu viimasel päeval Jõhvis peetud etapil olid meestest küll esmakordselt esikohta otsustanud viimases voorus vastamisi kokkuvõttes etapivõiduga kolmandaks tõusnud Tridens ja kokkuvõttes neljandaks jäänud Kiviõli Keemiatööstus, kes kaotas otsustava mängu 0:2.

Suve viimaseks jäänud kohtumises näitasid Tõrremäe Tornaado ja Krabuli huvitavat mängu, millle kolmes geimis võitis Tõrremäe 2:1.

Naistest olid endale enne viimast etappi kaks paremat kohta taganud Illuka ja Suvised, kes viimasel etapil olid vastavalt teine ja neljas. Viimase etapi võitis ja sai kokkuvõttes kolmanda koha võistkond Starter. Jõhvis kolmas oli Tammiku naiskond.

Meesveteranidest sai kokkuvõttes esikoha VK Viro ja vanuseklassis N35+ oli esimene Narva.

3 vs 3 IV etapp Jõhvi 31.08.2013

NAISED
I KOHT – Starter – Annemar Neiland, Elina Smolina, Jana Meigas
II KOHT – Illuka - Mirjam Vinkler, Liis Süda, Marjaana Lepiste
III KOHT – Tammiku – Aljona Tumanova, Ksenija Dudnik, Triin Loorits
4. koht – Suvised – Mari Luuk, Lora Sulg, Lisette Villers
Illuka – Tammiku  2:1 (4:15; 15:8; 16:14)
Starter  - Suvised 2:0 (15:8; 15:12)
Illuka – Starter  1:2 (15:5; 7:15; 12:15)
Suvised – Tammiku  0:2 (13:15; 13:15)
Starter – Tammiku  2:1 (15:13; 11:15; 15:8)
Illuka – Suvised 2:0 (15:11; 15:11)

N35+
I KOHT - Narva - Valentina Parubtšišena, Olga Zahharova, Ljudmila Demakova
II KOHT - VIRO – Aime Luuk, Airi Kruusma, Nadežda Kiisvek
III KOHT – Kohtla-Järve – Valentina Kullamägi, Jelena Bartšukova, Jekaterina Tšerezova
4. koht - Mesikäpp – Ene Laanemets, Nelet Verbin, Marika Kõiv
Narva – Kohtla-Järve 2:1 (15:13; 11:15; 15:6)
VIRO – Mesikäpp  2:0 (15:4; 15:10)
Narva – Mesikäpp  2:0 (15:5; 15:13)
VIRO – Kohtla-Järve  2:1 (15:13; 12:15; 15:12)
Mesikäpp – Kohtla-Järve  1:2 (10:15; 15:9; 8:15)
VIRO – Narva 0:2 (5:15; 8:15)

MEHED
I KOHT – Tridens - Jaak Kivend, Gert Niinepuu, Anton Kirilov
II KOHT – Kiviõli KT -  Stanislav Gruzdev, Mihhail Kolontajev, Ervin Rätsep
III KOHT – Tõrremäe Tornaado – Alar Tetting, Toomas Stroo, Mihkel Siim 
4. koht – Krabuli – Taavi Põllu, Madis Volt, Freddy Varik
5. koht – Rukkilill – Mihhail Jerošenkov, Vitali Jegorov, Robert-Roland Uusmaa, Arsenti Morozov
Kiviõli KT – Rukkilill – 2:1 (11:15; 15:7; 17:15)
Tõrremäe Tornaado – Tridens - 0:2 (11:15; 11:15)
Kiviõli KT – Krabuli – 2:0 (16:14; 15:11)
Tridens – Rukkilill – 2:0 (15:10; 15:11)
Tõrremäe Tornaado – Rukkilill – 2:0 (15:12; 15:5)
Krabuli – Tridens – 0:2 (13:15; 11:15)
Kiviõli KT – Tõrremäe Tornaado – 2:1 (11:15; 16:14; 20:18)
Krabuli – Rukkilill – 2:0 (17:15; 15:13)
Tõrremäe Tornaado – Krabuli – 2:1 (11:15; 15:12; 15:13)
Kiviõli KT – Tridens – 0:2 (13:15; 10:15)

M35+
I KOHT – Narva – Georgi Korotkov, Aleksandr Kostjukevitš, Eduard Pantelejev
II KOHT – Irvala – Paul Maalma, Ander Egor, Nikolai Pjasta
Narva – Irvala - 2:0 (15:9; 18:16) ja 2:1 (15:10; 13:15; 15:8)

Üldtabel: http://www.sportiv.ee/protokoll/3vs3volle2013.xls

Fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=2744

VIDEOD
Starter - Tammiku otsustav geim: http://www.youtube.com/watch?v=imMU2sPqAx8&feature=youtu.be
Illuka - Suvised viimased punktid: http://www.youtube.com/watch?v=Otch0BSPN-w&feature=youtu.be
Tõrremäe - Krabili ja Tridens - Kiviõli teise geimi viimased punktid: http://www.youtube.com/watch?v=MXcs1Fa6d-U&feature=youtu.be
Tõrremäe Tornaado - Krabuli otsustav geim: http://www.youtube.com/watch?v=4Fcwg_ngYHE&feature=youtu.be
Autasustamine: http://www.youtube.com/watch?v=SbhpZbZNsF8&feature=c4-overview&list=UUAUv6P4QlcZdsyRE7sPspgA
Tänud ka ilmataadile, kes suutis sees pidada sadu kuni lõpetamiseni http://www.youtube.com/watch?v=pOFHKOK4v-k&feature=youtu.be


3vs3 sarjade senised esikolmikud ja veteranide võitjad

2012, 4. etapp
Mehed: 1. Tõrremäe Tornaado (Karmo Aros, Mihkel Siim, Toomas Stroo, Alar Tetting), 2. Kohtla-Järve, 3. Krabuli
Naised: 1. Narva I, 2. Narva VOV, 3. Illuka
M35+: 1. Jõhvi
N35+: 1. VK VIRO

2011, 4. etappi
Mehed: 1. Tõrremäe Tornaado (Alar Tetting, Toomas Stroo, Maario Pilli, Mikk Blum,Taivo Lepik), 2. Tridens, 3. Kohtla-Järve
Naised: 1. Narva VK (Valentina Parubtšišena, Olga Zahharova, Ljudmila Demakova, Viktoria Makarenko), 2. Illuka, 3. Mustvee
M35+: 1. Narva VK
N35+: 1. Iisaku

2010, 4. etappi
Mehed: 1. Rakvere (Toomas Stroo, Alar Tetting, Karmo Aros), 2. Illuka, 3. Olümpionik
Naised: 1. Narva (Ksenia Kuznetsova, Ksenia Demakova,  Valentina Parubtšišena), 2. Monoliit-Sport I, 3. Monoliit-Sport II
N35+: 1. Iisaku
M35+: 1. Narva

Sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles