Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Kalev alistas Transi ka kodus

17.09.2013

Nelja päeva jooksul teistkordselt kohtunud Sillamäe Kalev ja Narva Trans olid seekord vastamisi Sillamäel. Kui Narvas olid sillamäelased võitnud 2:0, siis kodus alistati vastane 2:1.

Premium liiga XXVIII vooru mängud:

17. septembril kell 17:45 Sillamäe Kalevi staadion (Kesk 30, Sillamäe)
JK SILLAMÄE KALEV - NARVA JK TRANS  2:1 (1:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 6. Vjatšeslav Zahovaiko, 80. Martin Vunk - 29. Albert Taar
Hoiatused: 49. Igor Dudarev - 52. Pavel Avdeev, 69. Vitali Andrejev

JK Sillamäe Kalev: 1-Starodubtsev, 99-Kabaev, 11-Mashichev, 94-Aidara, 7-Volodin, 3-Dudarev, 2-Cinikas, 9-Zahovaiko, 10-Ratnikov (67. 22-Tjapkin), 15-Vunk, 26-Bagužis.
Varus: 35-Levizi, 17-Vihrov, 14-Novikov, 13-Kulbis, 22-Tjapkin, 18-Raido Leokin, 38-Rando Leokin.

JK Trans: 33-Dzelme, 22-Tamberg, 3-Nesterovski, 17-Sheviakov, 10-Mukhamedtinov (46. 20-Belov), 5-Kazakov (64. 15-Kitto), 16-Taar, 7-Plotnikov, 4-Avdeev, 8-Andrejev, 9-Lvov.
Varus: 1-Smelkov, 21-Kutuzov, 15-Kitto, 20-Belov, 12-Škinjov.

Mänguolud: +17, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 210
Peakohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Neeme Neemlaid, Lauri Salei
Neljas kohtunik: Raul Kaivoja


17. septembril kell 17:45 Kalevi Keskstaadion (Staadioni 8, Tallinn)
JK TALLINNA KALEV - TALLINNA FC FLORA  1:1 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 72. Aladin Šišic - 52. Rauno Sappinen
Hoiatused: 38. Risto Kägo, 49. Stefan Tripkovic, 57. Maksim Paponov - 56. Rauno Sappinen

JK Tallinna Kalev: 1-Niinepuu, 11-Kukebal, 20-Heintare (81. 77-Kõiv), 12-Tšegodajev, 23-A. Sillaste, 34-Kägo, 22-Hansberg, 8-Paponov, 19-Šišic, 9-Tripkovic, 14-Tšernei (67. 4-Kahr).
Varus: 77-Kõiv, 4-Kahr, 15/89-D. Savitski.

FC Flora: 1-Pedõk, 16-Jürgenson (89. 4-Aloe), 6-Mets, 32-Post, 22-Baranov, 10-Lepistu (65. 73-Luigend), 25-Frolov, 8-van de Streek, 18-Logua, 99-Prosa, 11-Sappinen (83. 19-Riiberg).
Varus: 12-Toom, 24-Palatu, 13-Laabus, 4-Aloe, 3-Kubber, 73-Luigend, 19-Riiberg.

Mänguolud: +18, päikesepaisteline ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 90
Peakohtunik: Kristo Külljastinen
Abikohtunikud: Silver Kõiv, Marek Lillmaa
Neljas kohtunik: Ainar Kuusk


17. septembril kell 17:45 Kadrioru staadion (Roheline aas 24, Tallinn)
NÕMME JK KALJU - PAIDE LINNAMEESKOND  2:0 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 48. Allan-Axel Kimbaloula, 49. Damiano Quintieri
Hoiatused: 45. Jefferson, 55. Allan-Axel Kimbaloula, 90.+1. Tarmo Neemelo - 50. Martin Ustaal, 74. Meelis Peitre

JK Kalju: 1-Teleš, 3-Koogas, 5-Bärengrub, 14-Kallaste, 4-Maehara, 75-Wakui (87. 8-Ceesay), 12-Jefferson, 11-Kimbaloula, 20-Dupikov (46. 99-Neemelo), 9-Quintieri, 23-Voskoboinikov.
Varus: 69-Aland, 99-Neemelo, 17-Kirss, 18-Terehhov, 15-Jevdokimov, 8-Ceesay.

Paide LM: 1-Lavrentjev, 28-Holst, 3-Tubarik, 13-Mägi, 16-Peitre, 25-Reinsoo, 22-Eteria, 18-Ustaal, 17-Varendi (87. 29-Veis), 24-Leimann (68. 11-Vassiljev), 14-Rõivassepp (68. 6-Puhke).
Varus: 12-Uusküla, 19-Tutk, 6-Puhke, 29-Veis, 11-Vassiljev.

Mänguolud: +18, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 189
Peakohtunik: Martin Salong
Abikohtunikud: Sten Klaasen, Artur Telling
Neljas kohtunik: Eiko Saar


17. septembril kell 18:00 Salme staadion (Salme vald, Saaremaa)
FC KURESSAARE - TALLINNA FC INFONET  0:3 (0:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 37. Oleg Valov, 53. Jevgeni Harin, 82. pen. Konstantin Nahk
Hoiatused: 28. Märt Kluge, 42. Greger Könninge, 81. Ott Reinike, 82. Joel Indermitte - 28. Oleg Valov, 66. Vladimir Malinin, 86. Dmitri Kovtunovitš

FC Kuressaare: 12-Reiman, 6-Pohlak, 3-Pajunurm, 21-Indermitte, 4-Kluge, 5-Könninge, 23-Luup. 9-M. Pukk, 19-Reinike, 17-Mütt, 26-Laht (70. 7-Alari Saar).
Varus: 7-Alari Saar.

FC Infonet: 1-Igonen, 2-Kalimullin, 6-Kovtunovitš, 4-Avilov, 9-Harin (72. 15-Golovljov), 14-Martõnov, 17-Valov, 20-Lipin (59. 10-Gurtšioglujants), 22-Elhi, 38-Nahk, 77-Malinin.
Varus: 69-Kassjantšuk, 10-Gurtšioglujants, 15-Golovljov, 18-Ogorodnik, 23-Danilin.

Mänguolud: +14, vihmane ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 31
Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Heigo Paglant, Ago Kärtmann
Neljas kohtunik: Andrei Karhu


17. septembril kell 19:30 Tamme staadion (Kungla 1a, Tartu)
TARTU JK TAMMEKA - TALLINNA FC LEVADIA  0:2 (0:2)
mitteametlik protokoll
Väravad: 17. Nikita Koliaev, 27. Maksim Podholjuzin
Hoiatused: 37. Kevin Anderson - 78. Aleksandr Dmitrijev, 79. Maksim Podholjuzin

JK Tammeka: 1-Koppel, 18-Paju (58. 22-Hausenberg), 4-Prempeh, 41-Anderson, 13-Lorenz, 9-Valtna (68. 14-Ivanov), 5-Mboungou (46. 6-Tekko), 7-Siim Tenno, 11-Tomson, 23-Tiirik, 27-Carvalho.
Varus: 33-Lukjanov, 22-Hausenberg, 8-Šabanov, 6-Tekko, 17-Philips, 12-Tauts, 14-Ivanov.

FC Levadia: 1-Smiško, 19-Kulinitš, 17-Podholjuzin, 3-Artjunin, 21-Jahhimovitš, 15-Dmitrijev (82. 23-Kaljumäe), 6-Antonov, 27-Raudsepp (66. 10-Subbotin), 33-Kruglov, 7-Koliaev, 9-Rättel.
Varus: 30-Pikker, 20-Pebre, 2-Volchkov, 11-Teever, 23-Kaljumäe, 10-Subbotin, 22-Pikk.

Mänguolud: +16, selge sügisõhtu; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 432
Peakohtunik: Miko Pupart
Abikohtunikud: Dmitri Vinogradov, Hannes Reinvald
Neljas kohtunik: Tomi Rahula

Liiga tabel 17. septembri seisuga:
1    Tallinna FC Levadia    27    22    1    4    46:17    67
2    Nõmme JK Kalju    27    19    5    3    54:16    62
3    JK Sillamäe Kalev    27    17    6    4    46:17    57
4    Tallinna FC Flora    28    17    3    8    68:31    54
5    Paide Linnameeskond    28    12    1    15    34:47    37
6    Tallinna FC Infonet    28    8    7    13    28:38    31
7    JK Tallinna Kalev    28    7    4    17    24:51    25
8    Tartu JK Tammeka    27    6    7    14    22:45    25
9    Narva JK Trans    28    7    3    18    25:44    24
10    FC Kuressaare    28    2    5    21    15:56    11
Premium liiga parim väravalööja 14. septembri seisuga:
14 - Vladimir Voskoboinikov (Nõmme JK Kalju)

Meeskondade kõik väravalööjad 14. septembri seisuga:
Tallinna FC Flora - 67
Sander Post 13, Albert Prosa 13, Rauno Alliku 8, Irakly Logua 7, Sander van de Streek 6, Andre Frolov 4, Karl-Eerik Luigend 3, Rauno Sappinen 3, Karl Palatu 2, Markus Jürgenson 2, Karol Mets 2, Nikita Baranov 1, Karl Mööl 1
omaväravad: Jürgen Lorenz (Tartu JK Tammeka), Rauno Tutk (Paide LM)
Nõmme JK Kalju - 52
Vladimir Voskoboinikov 14, Hidetoshi Wakui 10, Tarmo Neemelo 8, Janar Toomet 5, Allan-Axel Kimbaloula 4, Andres Koogas 2, Eino Puri 2, Damiano Quintieri 1, Alo Dupikov 1, Tanel Melts 1, Yankuba Ceesay 1, Alo Bärengrub 1, Ken Kallaste 1
omavärav: Martin Tšegodajev (JK Tallinna Kalev)
Tallinna FC Levadia - 44
Rimo Hunt 13, Artur Rättel 7, Ingemar Teever 5, Marek Kaljumäe 3, Igor Subbotin 3, Nikita Koliaev 2, Dmitri Kruglov 2, Kaspar Paur 1, Aleksei Jahhimovitš 1, Artur Pikk 1, Ilja Antonov 1, Oleksandr Volchkov 1, Andreas Raudsepp 1, Maksim Podholjuzin 1, Artjom Artjunin 1
omavärav: Kevin Ingermann (JK Tallinna Kalev)
JK Sillamäe Kalev - 44
Kassim Aidara 11, Vjatšeslav Zahovaiko 9, Evgeny Kabaev 5, Nikolai Mashichev 4, Martin Vunk 4, Daniil Ratnikov 3, Alexander Bebikh 2, Deniss Tjapkin 1, Mindaugas Bagužis 1, Kirill Novikov 1, Marius Cinikas 1, Igor Dudarev 1
omavärav: Reio Laabus (FC Flora)
Paide Linnameeskond -  34
Lauri Varendi 7, Aleksandr Vassiljev 6, Andre Mägi 5, Ervin Kõll 4, Tiit Tikenberg 2, Carl Tubarik 2, Rauno Kööp 1, Eerik Reinsoo 1, Markus Holst 1, Sander Rõivassepp 1, Tõnis Vanna 1, Teet Allas 1, Jaan Leimann 1
omavärav: Mikk Sillaste (JK Tallinna Kalev)
FC Infonet - 25
Kouadio 5, Maksim Lipin 4, Vladislav Smirnov 3, Alexander Bebikh 3, Eduard Golovljov 2, Trevor Elhi 2, Andrei Kalimullin 1, Vladimir Avilov 1, Nikita Martõnov 1, Konstantin Nahk 1, Jevgeni Harin 1, Oleg Valov 1
Narva JK Trans - 24
Albert Taar 5, Artjom Škinjov 3, Aleksei Belov 2, Aleksandr Dubõkin 2, Stanislav Kitto 2, Irie 1, Andrejs Pereplotkins 1, Denis Vnukov 1, Viktor Plotnikov 1, Andrei Jõgi 1, Maksim Krychanov 1, Sergei Kazakov 1, German-Guri Lvov 1, Tanel Tamberg 1, Vitali Andrejev 1
JK Tallinna Kalev - 23
Maksim Paponov 5, Aladin Šišic 4, Risto Kägo 3, Stefan Tripkovic 3, Ats Sillaste 3, Martin Tšegodajev 2, Yasar Koca 1, Elvis Liivamägi 1, Lauri Välja 1
Tartu JK Tammeka - 22
Kristjan Tiirik 5, Siim Tenno 3, Georgi Ivanov 3, Martin Hurt 2, Martin Jõgi 2, Heiko Tamm 2, Tauno Tekko 1, Hugo Fernandes 1, Mboungou 1, Mikk Valtna 1, Jürgen Lorenz 1
FC Kuressaare - 15
Andre Ilves 4, Sander Laht 2, Joel Indermitte 2, Karl Mööl 2, Pelle Pohlak 2, Elari Valmas 1, Martti Pukk 1, Greger Könninge 1

Jalgpall.ee/sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles