Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

IDA-VIRUMAA KOOLISPORDI KOONDKALENDER 2013/2014

Aktiivse võistluse nime lingile vajutades tuleb infolink www.sportiv.ee kalendrisse, kus saadaval võistluste lähem info. Kusiivis koolispordi kalendrisse kuuluvad klubidevahelised võistlused.

SEPTEMBER 2013
Üleriigiline tervisekuu "Reipalt koolipinki" P/T Koolides
N, 12.09 Kergejõustik Põhi- ja keskkoolide teatejooksud P/T Toila Protokoll
K, 18.09 Jalgpall 6.-9. ja 10.-12. klasside MV P Toila 6.-9.klass
10.-12.klass
T, 24.09 Kergejõustik Krossijooks P/T Pannjärve Protokoll
OKTOOBER 2013
K, 16.10 Korvpall 6.-9. klass, 10.-12.klass
T Jõhvi Protokoll
N, 17.10 Korvpall 6.-9. klass P Jõhvi Protokoll
SÜGISVAHEAEG 19.10 - 27.10
NOVEMBER 2013
N, 7.11 Rahvastepall 4.-5.klasside Dumle MV P/T Jõhvi Protokoll P
Protokoll T
T, 12.11 Võrkpall 10.-12. klass P/T Jõhvi Protokoll
T, 19.11 Korvpall 10.-12. klass P Voka Protokoll
DETSEMBER 2013
E, 2.12 Korvpall 3vs3 korvpall, 4.-5. klass P/T Jõhvi Protokoll
K, 4.12 Kergejõustik TV-10 olümpiastarti üksikalade I etapp P/T Ahtme hall
Protokoll
N, 5.12 Rahvastepall Dumle rahvastepall maakond 1.-3.klass
P/T Jõhvi Protokoll P
Protokoll T
T, 10.12 Võrkpall 6.-9. klass P/T Jõhvi Protokoll P
Protokoll T
R, 13.12 Kergejõustik Jõhvi noorte lahtised E.Konisti mälestusvõistlused P/T Ahtme hall Protokoll
TALVEVAHEAEG 21.12 - 05.01
JAANUAR 2014
R, 10.01 Kergejõustik Ida-Virumaa noorte talvised kergejõustiku MV P/T Ahtme hall
Protokoll
K, 22.01 Suusatamine Sprint P/T Mäetaguse Protokoll
T, 28.01 Kergejõustik TV-10 olümpiastarti üksikalade II etapp P/T Ahtme hall Protokoll
Kokkuvõte
N, 30.01 Suusatamine Klassika - EI TOIMU!!
P/T Pannjärve JÄI ÄRA
VEEBRUAR 2014
T, 11.02 Suusatamine Jõhvi G suusamaraton - EI TOIMU!!
P/T Pannjärve JÄI ÄRA
N, 20.02 Suusatamine Vaba - EI TOIMU!!
P/T Pannjärve JÄI ÄRA
N, 27.02 Varia Suusatamine, pesapall 1.-4. klass
- EI TOIMU!!
P/T Iisaku JÄI ÄRA
MÄRTS 2014
N, 6.03 Rahvastepall 1.-3. klasside Dumle MV, piirkond
P/T Jõhvi Protokoll P
Protokoll T
T, 5.03 Korvpall Kuni 7kl "Osavaim korvpallur" P/T Jõhvi Protokoll
T, 11.03 Võrkpall 4.-6. klass miniliiga
P/T Jõhvi Protokoll
KEVADINE KOOLIVAHEAEG 15. - 23.03
APRILL 2014
K, 16.04 Võrkpall 6.-9. klass 3 P + 3 T,
10.-12. klass 3 P + 3 T
P/T Jõhvi Protok. 6-9
Protok.10-12
N, 24.04 Kergejõustik Lootuste startide teatevõistlused kuni 5kl P/T Iisaku Protokoll
MAI 2014
R, 16.05 Kergejõustik TV-10 olümpiastarti üksikalade III etapp P/T Iisaku Protokoll
T, 20.05 Kergejõustik 6.-7. klass, 8.-9. klass, 10.-12. klass P/T Iisaku Protokoll
R, 23.05 Kergejõustik Mitmevõistlus kergejõustikus
4.-5. klass, 6.-9. klass
P/T Avinurme Protokoll
R-L, 23.-24.05 Kergejõustik TV-10 olümpiastarti mitmevõistluse finaal P/T Avinurme Protokoll
T, 27.05 Kergejõustik Algklasside kergejõustiku MV,
1.-3. klass, 4.-5. klass
P/T Illuka Protokoll


 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles