Esilehele      Sisukord
Esilehele
Detsember 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Trans võitis, Kalev kaotas

05.10.2013

Eesti jalgpalli meistriliiga 32. voorus sai Ida-Virumaa meeskondadest punktilisa Narva Trans.


Premium liiga XXXII vooru mängud:

5. oktoobril kell 14:00 Kadrioru staadion (Roheline aas 24, Tallinn)
NÕMME JK KALJU - TALLINNA FC FLORA  2:2 (1:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 18. pen. Hidetoshi Wakui, 79. Vladimir Voskoboinikov - 45.+4. pen. Markus Jürgenson, 74. Rauno Alliku
Hoiatused: 44. Juri Jevdokimov, 45.+3. Alo Bärengrub, 45.+4. Vitali Teleš, 49., 76. Allan-Axel Kimbaloula, 55. Damiano Quintieri - 39. Rauno Alliku, 90.+1. Sander Post
Eemaldamine: 76. Allan-Axel Kimbaloula

JK Kalju: 1-Teleš, 14-Kallaste, 5-Bärengrub, 4-Maehara, 75-Wakui, 7-Puri, 11-Kimbaloula, 9-Quintieri, 6-Rodrigues, 15-Jevdokimov (46. 8-Ceesay), 99-Neemelo (58. 23-Voskoboinikov).
Varus: 69-Aland, 8-Ceesay, 17-Kirss, 18-Terehhov, 20-Dupikov, 23-Voskoboinikov.

FC Flora: 1-Pedõk, 16-Jürgenson, 6-Mets, 31-Post, 22-Baranov, 10-Lepistu, 8-van de Streek (73. 25-Frolov), 73-Luigend, 18-Logua (66. 17-Suma), 99-Prosa, 9-Alliku (80. 11-Sappinen).
Varus: 12-Toom, 13-Laabus, 3-Õunap, 17-Suma, 4-Aloe, 25-Frolov, 11-Sappinen.

Mänguolud: +12, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 422
Peakohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Hannes Reinvald, Neeme Neemlaid
Neljas kohtunik: Mart Martin


5. oktoobril kell 17:00 Sillamäe Kalevi staadion (Kesk 30, Sillamäe)
JK SILLAMÄE KALEV - TALLINNA FC LEVADIA  1:2 (1:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 8. Nikolay Mashichev - 9. Igor Subbotin, 54. Rimo Hunt
Hoiatused: 36. Daniil Ratnikov, 68. Kassim Aidara, 77. Igor Dudarev, 90.+2. Evgeny Kabaev - 26. Igor Subbotin, 44. Aleksandr Kulinitš
67. minutil püüab Roman Smiško Aleksandr Volodini löödud penalti

JK Sillamäe Kalev: 1-Starodubtsev, 99-Kabaev, 22-Tjapkin, 11-Mashichev, 7-Volodin, 3-Dudarev, 2-Cinikas, 6-Aidara, 10-Ratnikov, 27-Aleksejev, 17-Vihrov (80. 33-Usami).
Varus: 35-Levizi, 18-Raido Leokin, 14-Novikov, 13-Kulbis, 15-Rando Leokin, 33-Usami.

FC Levadia: 1-Smiško, 19-Kulinitš, 17-Podholjuzin, 21-Jahhimovitš, 22-Pikk, 15-Dmitrijev, 33-Kruglov, 27-Raudsepp, 10-Subbotin (88. 20-Pebre), 28-Hunt, 9-Rättel (83. 23-Kaljumäe).
Varus: 30-Pikker, 4-K. Kaldoja, 7-Koliaev, 5-Junolainen, 20-Pebre, 23-Kaljumäe, 11-Teever.

Mänguolud: +11, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 240
Peakohtunik: Eiko Saar
Abikohtunikud: Silver Kõiv, Martin Lember
Neljas kohtunik: Jaan Roos


5. oktoobril kell 17:00 Kalevi Keskstaadion (Staadioni 8, Tallinn)
JK TALLINNA KALEV - NARVA JK TRANS  0:4 (0:1) LÕPPSEIS

Väravad: 43. Dmitri Sheviakov, 56. Viktor Plotnikov, 71. Pavel Avdeev, 86. Tanel Tamberg
Hoiatused: 32. Artjom Škinjov
Eemaldamine: 87. German-Guri Lvov

JK Tallinna Kalev: 89-D. Savitski, 7-Evuy, 5-Whalen, 20-Heintare, 11-Kukebal (46. 15-Tšernei), 23-A. Sillaste, 8-Paponov, 13-Välja, 19-Šišic, 9-Tripkovic, 17-Koger (76. 4-Mõttus).
Varus: 15-Tšernei, 1-Pajula, 4-Mõttus, 14-Rõivassepp, 12-Tšegodajev.

JK Trans: 33-Dzelme. 22-Tamberg, 15-Kitto, 4-Avdeev, 8-Andrejev, 5-Kazakov (75. 20-Belov), 16-Taar, 17-Sheviakov, 7-Plotnikov, 10-Mukhamedtinov, 12-Škinjov (46. 9-Lvov).
Varus: 1-Smelkov, 20-Belov, 21-Kutuzov, 14-lihhatšov, 19-Irie, 9-Lvov.

Mänguolud: +14, päikesepaisteline ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 55
Peakohtunik: Martin Salong
Abikohtunikud: Jaanus Mutli, Raul Koppelmaa
Neljas kohtunik: Lauri Salei

Premium liiga parimad väravalööjad 1. oktoobbri seisuga:
16 - Vladimir Voskoboinikov (Nõmme JK Kalju)
16 - Rimo Hunt (Tallinna FC Levadia)

Meeskondade kõik väravalööjad 1. oktoobri seisuga:

Tallinna FC Flora - 72
Albert Prosa 15, Sander Post 14, Rauno Alliku 8, Irakly Logua 7, Sander van de Streek 6, Andre Frolov 4, Rauno Sappinen 4, Karl-Eerik Luigend 3, Karl Palatu 2, Markus Jürgenson 2, Karol Mets 2, Nikita Baranov 1, Karl Mööl 1, Lamin Suma 1
omaväravad: Jürgen Lorenz (Tartu JK Tammeka), Rauno Tutk (Paide LM)

Nõmme JK Kalju - 62
Vladimir Voskoboinikov 16, Hidetoshi Wakui 13, Tarmo Neemelo 8, Allan-Axel Kimbaloula 6, Janar Toomet 5, Eino Puri 4, Andres Koogas 2, Damiano Quintieri 2, Alo Dupikov 1, Tanel Melts 1, Yankuba Ceesay 1, Alo Bärengrub 1, Ken Kallaste 1
omavärav: Martin Tšegodajev (JK Tallinna Kalev)

Tallinna FC Levadia - 56
Rimo Hunt 16, Artur Rättel 9, Ingemar Teever 5, Nikita Koliaev 4, Igor Subbotin 4, Dmitri Kruglov 4, Marek Kaljumäe 3, Maksim Podholjuzin 2, Artjom Artjunin 2, Kaspar Paur 1, Aleksei Jahhimovitš 1, Artur Pikk 1, Ilja Antonov 1, Oleksandr Volchkov 1, Andreas Raudsepp 1
omavärav: Kevin Ingermann (JK Tallinna Kalev)

JK Sillamäe Kalev - 49
Kassim Aidara 12, Vjatšeslav Zahovaiko 10, Martin Vunk 6, Evgeny Kabaev 5, Nikolai Mashichev 4, Daniil Ratnikov 4, Alexander Bebikh 2, Deniss Tjapkin 1, Mindaugas Bagužis 1, Kirill Novikov 1, Marius Cinikas 1, Igor Dudarev 1
omavärav: Reio Laabus (FC Flora)

Paide Linnameeskond -  39
Lauri Varendi 7, Aleksandr Vassiljev 6, Andre Mägi 6, Ervin Kõll 4, Markus Holst 3, Tiit Tikenberg 2, Carl Tubarik 2, Rauno Kööp 1, Eerik Reinsoo 1, Sander Rõivassepp 1, Tõnis Vanna 1, Teet Allas 1, Jaan Leimann 1, Tengiz Eteria 1, Andrei Veis 1
omavärav: Mikk Sillaste (JK Tallinna Kalev)

FC Infonet - 31
Kouadio 6, Maksim Lipin 5, Vladislav Smirnov 3, Alexander Bebikh 3, Konstantin Nahk 3, Eduard Golovljov 2, Trevor Elhi 2, Jevgeni Harin 2, Oleg Valov 2, Andrei Kalimullin 1, Vladimir Avilov 1, Nikita Martõnov 1

Narva JK Trans - 27
Albert Taar 6, Artjom Škinjov 3, Aleksei Belov 2, Aleksandr Dubõkin 2, Stanislav Kitto 2, Tanel Tamberg 2, Vitali Andrejev 2, Irie 1, Andrejs Pereplotkins 1, Denis Vnukov 1, Viktor Plotnikov 1, Andrei Jõgi 1, Maksim Krychanov 1, Sergei Kazakov 1, German-Guri Lvov 1

JK Tallinna Kalev - 26
Aladin Šišic 6, Maksim Paponov 5, Stefan Tripkovic 4, Risto Kägo 3, Ats Sillaste 3, Martin Tšegodajev 2, Yasar Koca 1, Elvis Liivamägi 1, Lauri Välja 1

Tartu JK Tammeka - 25
Kristjan Tiirik 6, Siim Tenno 3, Georgi Ivanov 3, Martin Hurt 2, Martin Jõgi 2, Heiko Tamm 2, Mboungou 2, Tauno Tekko 1, Hugo Fernandes 1, Mikk Valtna 1, Jürgen Lorenz 1, Rasmus Tomson 1

FC Kuressaare - 16
Andre Ilves 4, Sander Laht 2, Joel Indermitte 2, Karl Mööl 2, Pelle Pohlak 2, Elari Valmas 1, Martti Pukk 1, Greger Könninge 1, Juri Gavrilov 1

Jalgpall.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles