Esilehele      Sisukord
Esilehele
Märts 2020
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall: Lokomotiiv sai esiliigas teise koha

03.11.2013

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliiga eelviimase vooru mängud vältasid terve pühapäeva. Esmalt tegid Jõhvi FC Lokomotiiv ja Vändra JK Vaprus väravateta viigi ning Tartu JK Tammeka II kaotas 1:0 eduseisust 1:2 Tallinna FC Flora II-le.

Ettearvamatult kulges mäng Tartu SK 10 ja Kiviõli FC Irbise vahel. Külalised Kiviõlist asusid 3:0 juhtima, kuid tugeva lõpuspurdiga jäi kokkuvõttes siiski 4:3 peale SK 10.

Tallinna FC Puuma kaotas põneva mängu Rakvere JK Tarvale 2:4 ning Tarvas kindlustas sellega endale pääsu Premium liiga üleminekumängudele.

Tallinna FC Levadia II aga kindlustas endale Esiliiga esikoha, alistades tänases viimases mängus Viljandi JK Tuleviku 5:2.

Esiliiga XXXV vooru mängud:

3. novembril kell 11:00 Jõhvi linnastaadion (Pargi 1, Jõhvi)
JÕHVI FC LOKOMOTIV - VÄNDRA JK VAPRUS  0:0 (0:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: -
Hoiatused: 37. Dmitri Smirnov, 49. Sergei Bazjukin, 58. Vitaly Kutuzov, 90. Denis Vnukov - 32. Toomas Eier, 53. Oliver Ojala, 76. Mihhail Kravtšenko, 79. Artur Ojala

FC Lokomotiv: 28-Smelkov, 3-Smirnov, 7-Vnukov, 16-Jõgi, 2-Kulikov, 14-M. Bazjukin, 22-Zahharenkov, 5-Malahhov, 8-Paltsev, 9-S. Bazjukin, 27-Kutuzov (61. 15-Babjak).
Varus: 15-Babjak.

JK Vaprus: 35-Põldemaa, 12-Kravtšenko, 5-O. Ojala, 6-Oja, 16-Eier, 2-Anderson, 21-Lukka, 7-Otto, 9-Sõrmus (70. 15-A. Ojala), 10-Paabut, 17-Mangusson.
Varus: 15-A. Ojala, 18-Midenbritt, 45-Naano.

Mänguolud: +8, pilves ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 52
Peakohtunik: Raul Koppelmaa
Abikohtunikud: Silver Kõiv, Raul Kaivoja


3. novembril kell 11:00 Tamme staadion (Kungla 1a, Tartu)
TARTU JK TAMMEKA II - TALLINNA FC FLORA II  1:2 (1:0)
*mitteametlik protokoll
Väravad: 17. Rasmus Tauts - 63. Sander Lootus, 90.+3. Lamin Suma
Hoiatused: 59. Mikk Valtna - 37. Maksim Gussev, 52. Andre Arus

JK Tammeka II: 1-Pechter, 28-Vanaveski, 70-Pärli, 61-Naaber (46. 97-Naal), 16-Verst, 92-Simo Tenno, 22-Hausenberg, 6-Tekko (46. 8-Markus Jõgi), 12-Tauts (46. 24-Suurpere), 96-Tiru (68. 18-Aasmäe), 17-Philips (46. 9-Valtna).
Varus: 9-Valtna, 8-Markus Jõgi, 18-Aasmäe, 97-Naal, 98-Kütt, 24-Suurpere.

FC Flora II: 1-Karofeld, 2-Arus, 3-Piir, 15-Lootus, 6-Juha, 13-Šlein (82. 19-Sepp), 18-Reitalu, 33-Rande (66. 11-Paavo), 8-Gussev (68. 9-Suma), 5-Saliste, 7-Kase (90. 10-Pärn).
Varus: 12-Rimmel, 10-Pärn, 19-Sepp, 11-Paavo, 4-Õunap, 9-Suma.

Mänguolud: +8, pilves ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 41
Peakohtunik: Daniel Udu
Abikohtunikud: Silver Sepp, Juta Saan


3. novembril kell 14:00 Tamme staadion (Kungla 1a, Tartu)
TARTU SK 10 - KIVIÕLI FC IRBIS  4:3 (0:2)
mitteametlik protokoll
Väravad: 57., 63. Eero Eessaar, 59. Karl Koppel, 78. Lauri Ott - 27. Irfan Ametov, 44., 49. Tõnis Starkopf
Hoiatused: 24. Oliver Avasoo, 54. Kristian Uuk, 67. Eero Eessaar, 81. Mihail Gutak - 51. Tõnis Starkopf, 64. Anton Smetanin, 82. Irfan Ametov

SK 10: 34-Serdjuk, 4-Vilismäe, 15-Vallades, 17-Eero Eessaar, 32-Gutak, 20-Ott, 8-Avasoo (46. 12-Austa), 6-Koppel, 5-Pilvet (46. 24-Laurson), 19-Usmanov, 10-Uuk (61. 14-Derjabins).
Varus: 24-Laurson, 12-Austa, 14-Derjabins, 18-Kaasik, 1-Ojaste.

FC Irbis: 2-Moskaljov, 23-Gurtckaia, 17-Šelehhov, 4-Smetanin, 14-Makarov (76. 21-T. Gurbanov), 8-Suvorikov, 9-Kirilov, 18-Meshcheryakov, 5-Russakov, 19-Ametov, 11-Starkopf.
Varus: 21-T. Gurbanov, 22-Šteinberg.

Mänguolud: +9, pilves ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 25
Peakohtunik: Andrei Karhu
Abikohtunikud: Reigo Teearu, Nils Grün


3. novembril kell 17:00 Lasnamäe SPK kunstmurustaadion (Peterburi 15, Tallinn)
TALLINNA FC PUUMA - RAKVERE JK TARVAS  2:4 (0:1)
mitteametlik protokoll
Väravad: 56. Nikolai Lõsanov, 67. Rameš Mamedov - 30. Sergei Akimov, 52. Henri Hang, 75. Kaarel Saar, 76. Tarmo Rebane
Hoiatused: 65. Ilja Kisel, 81. Nikolai Lõsanov, 90.+2. Arvidas Pankevitšjus - 66. Joonas Ljaš, 90.+2. Taavi Küngas

FC Puuma: 40-Stepanov, 2-Romanov, 18-Dmitriev, 20-Kisel, 3-Mamedov, 5-Kaljurand, 10-N. Lõsanov (89. 25-Sinyavskiy), 19-Dubinin (63. 22-Pankevitšjus), 12-Apalinski, 7-Vinogradov, 28-Filimonov (46. 15-A. Lõsanov).
Varus: 17-Fadejev, 22-Pankevitšjus, 25-Sinyavskiy, 21-Jetskalo, 15-A. Lõsanov.

JK Tarvas: 1-Sahkur, 26-E. Tovstik, 4-K. Saar, 6-Vahero, 69-Gull, 22-Ljaš, 19-Rebane, 18-M. Saar, 92-Valk, 91-Hang (87. 45-Küngas), 9-Akimov (87. 7-Võsaste).
Varus: 30-Susi, 45-Küngas, 32-Laidam, 24-Ööpik, 7-Võsaste, 16-Kuusik.

Mänguolud: +7, pilves ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 48
Peakohtunik: Grigori Ošomkov
Abikohtunikud: Rando Kesküla, Tiit Kivisild


3. novembril kell 19:30 Maarjamäe kompleksi kunstmuruväljak (Kose tee 4, Tallinn)
TALLINNA FC LEVADIA II - VILJANDI JK TULEVIK  5:2 (4:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 6. Pavel Marin, 18., 69. Nikita Koliaev, 27. Gregor Aru, 28. Andero Pebre - 65. pen. Rasmus Luhakooder, 68. Rainer Peips
Hoiatused: 34. Raido Roman, 74. Rasmus Luhakooder
Eemaldamine: 64. Mauri Levandi

FC Levadia II: 1-Tamme (46. 30-Tsvetkov), 17-Vassiljev, 5-K. Kaldoja, 22-Vihmann, 19-Levandi, 7-Aru (82. 3-Jakovlev), 11-Paur, 9-Marin, 20-Koliaev (76. 15-Saarlas), 18-Pebre (46. 21-Brõlin), 10-Rohtla.
Varus: 30-Tsvetkov, 23-B. Kaldoja, 2-Aule, 15-Saarlas, 21-Brõlin, 3-Jakovlev, 4-Jegorov.

JK Tulevik: 42-Orgla, 10-Ilves (73. 80-Loigo), 2-Mutle, 13-Henn (29. 99-Metsa), 4-Laansoo, 17-Peips, 14-Kübar (46. 23-Normann), 15-Lang, 7-Roman (46. 16-Saar), 20-Luhakooder, 31-Teor.
Varus: 1-Nõmm, 23-Normann, 99-Metsa, 80-Loigo, 6-K. Paavo, 16-Saar.

Mänguolud: +7, pilves ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 30
Peakohtunik: Kristo Külljastinen
Abikohtunikud: Roman Laidinen, Roman Daniljuk

Liiga tabel 3. novembri seisuga:
1    Tallinna FC Levadia II    35    20    10    5    92:38    70
2    Jõhvi FC Lokomotiv    35    19    9    7    78:39    66
3    Tallinna FC Flora II    35    17    6    12    52:49    57
4    Rakvere JK Tarvas    35    16    8    11    68:56    56
5    Tartu SK 10    35    17    2    16    57:66    53
6    Tartu JK Tammeka II    35    14    7    14    60:57    49
7    Viljandi JK Tulevik    35    12    9    14    45:56    45
8    Vändra JK Vaprus    35    11    10    14    58:53    43
9    Tallinna FC Puuma    35    8    5    22    40:81    29
10    Kiviõli FC Irbis    35    6    4    25    55:110    22

jalgpall.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles