Esilehele      Sisukord
Esilehele
Oktoober 2018
ETKNRLP
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Lauatennis: Lauatenniseeliit mängis Narvas

22.12.2013

Narvas peeti laupäeval Eesti GP ja pühapäeval noorte GP etapp lauatennises.

Laupäevased tulemused

Mehed
 
1. Rivo Saaremäe  LTK Sakala  Viljandi
2. Vladimir Petrov  LTK Narova /Narva PSK
3. Mihkel Pae  Tartu SS Kalev
 
Naised
 
1. Valeria Petrova LTK Narova/Narva PSK
2. Tatjana Tšistjakova Aseri SK
3. Olesja Ketško LTK Narova/Narva PSK
 
M Juuniorid
 
1. Artjom Hiisku LTK Narova/Narva PSK
2. Mihkel Pae Tartu SS Kalev
3. Aleksandr Polistsuk LTK Narova/Narva PSK
 
N Juuniorid
 
1. Valeria Petrova LTK Narova/Narva PSK
2. Olesja Ketško  LTK Narova/Narva PSK
3. Anna Vološina S-Peterburg
 
VET 40
 
1. Vladimir Petrov LTK Narova/Narva PSK
2. Stanislav Melnikov S-Peterburg
3. Sergei Popov S-Peterburg
 
VET 55
 
1. Allan Krall Aseri SK
2. Nikolai Balev Narva
3. Segei Norin Ivangorod

Pühapäevased tulemused

P 1999
1. Oleg Migunov Maardu LTK
2. Nikolai Slastihin S-Peterburg
3. Aleksandr Polistsuk LTK Narova/Narva PSK
 
T 1999
1. Reelika Hanson
2. Anna Volosina S-Peterburg
3. Valeria Sarõtševa  Pärnu
 
P 2001
1. Stanislav Strogov LTK Narova/Narva PSK
2. Nikita Konsa Aseri SK
3. Jegor Mošnikov LTK Narova/Narva PSK
 
T 2001
1. Olga Trubnikova S-Petrburg
2. Evelina Prokatševa LTK Narova/Narva PSK
3. Diana Katšan LTK Narova/Narva PSK
 
P 2003
1. Arseni Farforovski LTK Narova/Narva PSK
2. Kaarel Luusmägi Nõmme SK  Tallinn
3. Aleksandr Nikolas LTK Narova/Narva PSK
 
T 2003
1. Anastassia Pavlenko S-Peterburg
2. Anastassia Melnikova LTK Narova/Narva PSK
3. Darja Gribova S-Peterburg
 
P 2005
1. Seva Dorofejev LTK Narova/Narva PSK
2. Markkos Pukk Tartu SS Kalev
3. Artjom Antipin LTK Narova/Narva PSK
 
T 2005
1. Julia Guseva S-Peterburg
2. Julia Šumilova S-Peterburg
3. Jekaterina Tiits LTK Narova/Narva PSK

lauatennis.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles