0

MEV 2014

Kõige aktiivsem uute väljakutsete otsija oli Eike Mällo
02.01.2015

2014. aastal pilootprojektina korraldatud "MEV - minu esimene võistlus" aktiivseim osaleja oli kohtlanõmmelane Eike Mällo.

PILDID! Püssi jalgpalli paremad olid Aseri ja Väike Varvas
21.06.2014

Laupäeval, 21. juunil peetud Püssi jalgpalliturniiri edukamad olid A-turniiril Aseri ja B-turniiril Väike Varvas. Lastest olid paremad kohalikud. Võistlus kuulus MEV-minu esimene võistlus sarja.

Orienteeruma tuli 29 huvilist
01.05.2014

Neljapäeval Jõhvis toimunud "MEV - minu esimene võistlus" orienteerumisvõistlusel sai võistelda kahel rajal.

Oodatakse elu esimesele jooksu- ja orienteerumisvõistlusele
22.04.2014

Ida-Virumaa spordiliidu eestvedamisel käivitatud sari "Minu esimene võistlus - MEV" jätkub pärast väikest pausi jooksuvõistlusega.

VIDEO! MEV sulgpall osutus väga populaarseks
08.02.2014

MEV - minu esimene võistlus sulgpalliturniiril osales laupäeva õhtul Jõhvi spordihallis 20 sportlast. Võidu sai meestest Priit Kaasik ja naistest Margit Ahu, kes mõlemad olid päeval osalenud Alutaguse maratonil.

Laupäeval oodatakse elu esimesele sulgpallivõistlusele
06.02.2014

Liikumisaasta raames Ida-Virumaal käima lükatud võistlussari „MEV – minu esimene võistlus“ ootab eeloleval laupäeval kõiki huvilisi oma elu esimesele bädmintonivõistlusele.

VIDEO! Argipäeva suusaõhtu kiireimad Vallimäe ja Niglas
05.02.2014

Ida-Virumaa argipäeva suusaõhtute teise etapi, Pannjärve kolmapäevaku võitis meestest Janek Vallimäe ja naistest Mariethe-Piret Niglas.

Kolmapäeval peetakse Pannjärvel Argipäeva suusaõhtu teine etapp
04.02.2014

Kolmapäeval, 5. veebruaril toimub Pannjärvel Ida-Virumaa argipäevaõhtute teine etapp - Pannjärve kolmapäevak. Eelregistreerimine kestab kuni kolmapäeva kella 12ni e-postiga tere@sportiv.ee. NB! KOHAL KA SUUSABUSS!

Esimese etapi võitis Votinov
26.01.2014

Jõhvi lauatennise rahvaliiga esimese etapi võitis Juri Votinov Sillamäelt. Tegu oli ühtlasi "MEV - minu esimene võistlus" sarja etapiga.

Mis on MEV ja MEV +?
22.01.2014

Ida-Virumaa spordiliidu poolt ellu kutsutud sari „Minu esimene võistlus“ on huvilistelt saanud suure vastukaja osaliseks. Tekkinud on küsimusi ja tehtud on ettepanekuid. Alljärgnevalt vastame neile. Kellel on veel küsimusi/ettepanekuid, siis neid saab saata aadressil tere@sportiv.ee.