Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Suusatamine: Kolmapäeval peetakse Pannjärvel Argipäeva suusaõhtu teine etapp

04.02.2014

Kolmapäeval, 5. veebruaril toimub Pannjärvel Ida-Virumaa argipäevaõhtute teine etapp - Pannjärve kolmapäevak. Eelregistreerimine kestab kuni kolmapäeva kella 12ni e-postiga tere@sportiv.ee. NB! KOHAL KA SUUSABUSS!

Etapi info: http://sportiv.ee/index.php?2/12478

Ühtlasi kuulub võistlus MEV+ raamesse, ehk võistlema oodatakse ka neid, kes varem pole koos teistega suusatamises võistelnud.
MEV info: http://sportiv.ee/index.php?2/12444

KOHAL KA SUUSABUSS!
Lühidalt ajakavast:
17.50-18.20 Suusaõpe (uisutehnika)
18.35-19.15 Laste ja mudilaste mängud
19.20-19.45 Vajadusel lisa suusaõppetund (küsimused-vastused versioonis)

Suusabussist on võimalik laenutada varustust - mis on võistlusnumbri ettenäitamisel tasuta (isikut tõendava dokument peab olema kaasas)


EELREGISTREERUNUD
Seisuga K, 05.02 kell 12.11

Arno Proode, 1961, Jõhvi
Mariliis Kurs, 1974
Heko-Ardi Virumäe, 1997
Aivar Parfojev, 1958
Indrek Tarum, 1970
Sergey Borisov 1964, Jõhvi
Tanja Borisova 1969, Jõhvi
Marina Borisova 2002, Jõhvi
Moonika Räitsak, N45-54
Kaspar Räitsak M20-34
Grete Aul, 2002, Kohtla-Nõmme
Kristin Rastvorov, 1998, Kohtla-Nõmme
Andrei Semenkov, 1976, Viru JVP
Klen Krünberg, 1990, Viru JVP
Inne Jaanipere, 1972, Iisaku
Jan-Martti Jaanipere, 2003, Iisaku
Viktor Bõkov, 1965, Jõhvi
Karlis Sootalu, 1998, Alutaguse SK/Mäetaguse
Mikhail Gorlovich 1965, Äkke SK/Narva
Viktor Shemarin 1966, Äkke SK/Narva
Vladimir Tšaikin 1948, Äkke SK/Narva
Dmitri Kondajev 1988, Äkke SK/Narva
Priit Kaasik, 1969, Jõhvi
Jevgeni Vološin, 1951, Narva Firn
Rico Jaanipere, 1997, Iisaku
Aivar Press, 1966, Jõhvi
Aveliis Kase, 2004, Kohtla-Nõmme
Riho Keerme, 1985, Jõhvi MK/Mäetaguse
Tõnis Tamm, 1939, Kauksi
Herta Rajas 2007, Alutaguse SK/Illuka
Karel Vähk 2007, Alutaguse SK/Illuka
Markus Alliku 2003, Alutaguse SK/Illuka
Danny-Rocco Anton 2001, Alutaguse SK/Illuka
Allain-Marco Anton 2001, Alutaguse SK/Illuka
Vane Vähk 2000, Alutaguse SK/Illuka
Daniel Kaširov 2000, Alutaguse SK/Illuka
Silver Selliov 1994, Alutaguse SK/Illuka
Heleri Titto 2003, Alutaguse SK/Mäetaguse
Anette Sarapuu 2003, Alutaguse SK/Mäetaguse
Imbi-Indi Deljatintšuk 1998, Alutaguse SK/Mäetaguse
Rauno Lehes 2000, Alutaguse SK/Mäetaguse
Kirke Kalda, 2005
Kaur Kalda, 2005
Renna Saponenko, 1994, Alutaguse SK
Pavel Rozov, 1984, Sillamäe SK
Reigo Jool, 2003
Raiko Jool, 2001
Helin Müüdla/ Jõhvi Spko    2000
Danii-Theresia Velba/ Jõhvi Spko    1999
Pia Kivil/ Jõhvi Spko    2001
Anett-Lean Saks/ Jõhvi Spko    2001
Martin Müüdla/ Jõhvi Spko    2002
Siimeon Raud/ Jõhvi Spko    2004
Kermo Kaasik / Jõhvi Spko    2001
Mario Kivil/ Jõhvi Spko    2003
Renna Saponenki/ Toila    1994
Keili Karu/ Toila    2002
Kert Karu/ Toila    2004
Kaspar Krauvärk / Toila    2000
Ragnar Krauvärk/ Toila    2003
Stivert Pulk / Toila    2003
Kaur Kalda/ Toila    2005
Ravel Leisalu/ Toila    2005
Leivo Luha/ Toila    2004
Kevin Alegander/ Toila    2003
Rait Mattias Salvan/ Toila    2000
Karmel Virkus/ Toila    1998
Karoliina Käen/Jõhvi Spko    2003
Daniel Karjuhin/Toila    2002
Helger Orel, 2002, Jõhvi
Randy Orel, 1968, Jõhvi
Esmeralda Lille, 1951, Avinurme SK
Andrus Kurs, 1972
Siim Polski, 1993
Pille Saks, 1974

Sportiv.ee



 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles