Esilehele      Sisukord
Esilehele

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Suusatamine: Täna toimub Kiviõli mäkkesõit

05.03.2014

Ida-Virumaa argipäeva suusaõhtute sarja järjekordse etapina kavas oleval esmakordsel mäkkesuusatamise võistlusel saavad huvilised sõita vanuseklassi järgi kas 100, 200 või 400 m distantsil.

Võistlus toimub Kiviõli tuhamäel, mis on juba alates 2006. aastast võõrustanud mäkkejooksjaid, mäkkesuusatajad võistlevad seal aga esimest korda.

Võistlused algavad kell 18.15 tillusõiduga, kus aega ei võeta ja mille läbijad saavad suu magusaks. Kell 18.30 on kavas 100 m, kell 18.45 200 m ja kell 19 400 m stardid. Võisteldakse eraldistardist. Registreerida saab võistluspäeval kella 12ni e-posti aadressil tere@sportiv.ee. Võistlejate registreerimise kinnitamine ja numbrite jagamine toimub Kiviõli seiklusturismi keskuse finišimajas kella 17.45-18.15.

Etapi info: http://sportiv.ee/index.php?2/12739

NB! Kuna lumepuudus pole lubanud kõiki planeeritud etappe läbi viia ja Kiviõli etapp on neljas, siis argipäeva kokkuvõttes kui jääb 4 etappi, siis läheb arvesse 2 parema etapi tulemus.
Kui lund peaks juurde tulema ja saab veel etappe korraldada, siis 5-6 etapi toimumisel läheb arvesse 3 etapi tulemus, 7-8 etapi toimumisel läheb arvesse 4 etapi tulemus.
Võrdsete punktide korral saab otsustavaks suurem paremate kohtade arv, nende võrdsuse korral viimasel etapil saavutatud kõrgem koht.


REGISTREERUNUD

Seisuga 5.03.2013 kell 13.51

100 m
Grete Aul, 2002, Kohtla-Nõmme, N12-13
Sven-Andres Niglas, 2004 Järve SK, M11+
Karel Jan Bogens, 2005 Järve SK,  M11+
Rain Peenema, 2003 Järve SK  M11+
Aveliis Kase, 2004 Järve SK N11+
Maria Kuklinskaja, 2005 Järve SK    N11+
Reigo Jool, 2003 Järve SK  M11+
Greta Maria Pisarev,  2002 Järve SK N12-13
Grete Aul, 2002 Järve SK N12-13
Raiko Jool, 2001 Järve SK M12-13
Ksenia Pribõlovkaja, 2000
Violina Pavlova, 2000
Elizaveta Tsõganova, 2001
Heleri Titto, 2003, Alutaguse SK/Mäetaguse, N-11
Anette Sarapuu, 2003, Alutaguse SK/Mäetaguse, N-11
Helger Orel, 2002, M12-13, Jõhvi

200 m
Mariliis Kurs, 1974, Kohtla-Nõmme, N35-44
Margit Ahu, 1983, Illuka, N20-34
Laura Kuusemets, 1996, N 16-17
Maris Nurm, 1985, Jõhvi, N 20-34
Mariethe-Piret Niglas        1996    Alutaguse SK    N18-19
Jonne Rooma        1997    Alutaguse SK    N16-17
Madli Kuus        1995    Järve SK    N18-19
Marten Kuusmann        1999    Järve SK    M14-15
Heigo Pikkor, 1995, Kohta-Nõmme, M 18-19
Alina Botštarjova, 1998, N 16-17
Vladimir Tšaikin, 1948, M 65-74
Pille Saks, 1974, Jõhvi, N35-44
Ave Uustalu, 1994, Illuka, N20-34
Aivar Parfojev, 1958, Avinurme, M55-64

400 m
Ardo Virkebau, 14.06.1981, Kiviõli Moto- ja Ekstreemspordiklubi MTÜ, M20-34
Herko-Ardi Virumäe, 1997, Kohtla-Nõmme, M16-17
Arno Proode, 1961, Jõhvi, M45-54
Vladimir Všivtsev, 1979, M 35-44
Viktor Shemarin, 1966, M45-54
Mikhail Gorlovitš, 1965, M45-54
Jevgeni Vološin, 1951, M55-64
Riho Keerme, 1985, Jõhvi motoklubi/Mäetaguse, M20-34
Andrus Sojone, 1972, Jõhvi, M35-44
Randy Orel, 1968, Jõhvi, M35-44

Tillu
Loore  Ait        2005    Järve SK    tillu
Brer Jörek  Bogens        2005    Järve SK    tillu
Karel Jan  Bogens        2005    Järve SK    tillu
Rain Peenema        2003    Järve SK    tillu
Triin Peenema        2005    Järve SK    tillu
Aveliis Kase        2004    Järve SK    tillu
Maria Kuklinskaja        2005    Järve SK    tillu
Reigo Jool        2003    Järve SK   tillu
Heleri Titto, 2003, Alutaguse SK/Mäetaguse, tillu
Anette Sarapuu, 2003, Alutaguse SK/Mäetaguse, tillu
Aile Sarapuu, 2007, Mäetaguse, tillu


Sportiv.ee



psj4  rullituur 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles