Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Jalgpall

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall

TULEKUL ÜRITUSED:

II liiga: Kohtla-Järve JK Järve U21 - Tallinna JK Legion II
Aeg: 15.07.2020 17:00 - 15.07.2020 19:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordikeskuse staadion


Esiliiga: Kohtla-Järve JK Järve - FC Nõmme United
Aeg: 19.07.2020 19:00 - 19.07.2020 21:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordikeskuse staadion


Veteranide turniir
Aeg: 25.07.2020 11:00 - 25.07.2020 16:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi jalgpallistaadion


Esiliiga: Kohtla-Järve JK Järve - Pärnu Jalgpalliklubi
Aeg: 25.07.2020 19:00 - 25.07.2020 21:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordikeskuse staadion


Premium liiga: JK Narva Trans - Tallinna JK Legion
Aeg: 25.07.2020 19:00 - 25.07.2020 21:00:00
Toimumiskoht: Narva Kreenholmi staadion


Naiste I liiga: Jõhvi FC Phoenix (N) - FC Elva (N)
Aeg: 26.07.2020 13:00 - 26.07.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi jalgpallistaadion


Naiste I liiga: JK Narva Trans (N) - Kohtla-Järve JK Järve (N)
Aeg: 26.07.2020 13:00 - 26.07.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion


Tipneri karikavõistlused 1/32 finaal: JK Narva Trans - Paide Linnameeskond III
Aeg: 28.07.2020 19:00 - 28.07.2020 21:00:00
Toimumiskoht: Narva Kreenholmi staadion


II liiga: JK Narva Trans U21 - Tallinna JK Legion II
Aeg: 29.07.2020 18:00 - 29.07.2020 20:00:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Saalijalgpalli I liiga: S.Narva United II - S.Sillamäe Alexela II
Aeg: 01.12.2019 17:00 - 01.12.2019 18:30:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Betsafe saaliliiga: S.Sillamäe Alexela - S.Tartu Ravens Futsal Ares Security
Aeg: 30.11.2019 19:00 - 30.11.2019 20:30:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Saalijalgpalli I liiga: S.Narva SK Ganza - S.Rummu Dünamo
Aeg: 30.11.2019 19:00 - 30.11.2019 20:30:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Saalijalgpalli karikavõistlused 1/8 finaal: S.Narva United FC II - S.Sillamäe FC NPM Silmet
Aeg: 28.11.2019 19:30 - 28.11.2019 21:00:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Saalijalgpalli I liiga: S.Sillamäe Alexela II - S.Narva SK Ganza
Aeg: 24.11.2019 17:00 - 24.11.2019 18:30:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Betsafe saaliliiga: S.Sillamäe FC NPM Silmet - S.Sillamäe Alexela
Aeg: 23.11.2019 17:00 - 23.11.2019 18:30:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Saalijalgpalli karikavõistlused 1/8 finaal: S.Narva United FC - S.FC Äksi Wolves
Aeg: 21.11.2019 19:30 - 21.11.2019 21:00:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Saalijalgpalli karikavõistlused 1/8 finaal: S.Narva SK Ganza - S.Tartu Maksimum
Aeg: 20.11.2019 20:15 - 20.11.2019 21:45:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Saalijalgpalli I liiga: S.Narva United FC II - S.FC Sillamäe
Aeg: 19.11.2019 20:00 - 19.11.2019 21:00:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Saalijalgpalli I liiga: S.Narva SK Ganza - S.Narva United FC II
Aeg: 16.11.2019 19:00 - 16.11.2019 20:30:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles