Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Jalgpall
Jaanuar 2021
ETKNRLP
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall

TULEKUL ÜRITUSED:

Saalijalgpalli esiliiga: S.Narva SK Ganza - S.Viimsi FC Smsraha U19
Aeg: 20.01.2021 20:00 - 20.01.2021 21:00:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Saalijalgpalli esiliiga: S.JK Sillamäe Kalev - S. FC Jõgeva Wolves
Aeg: 23.01.2021 15:00 - 23.01.2021 16:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Coolbet saaliliiga: S.Narva United FC - S.Npm Silmet FC Sillamäe
Aeg: 23.01.2021 19:00 - 23.01.2021 20:00:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Saalijalgpalli esiliiga: S.Narva United FC II - S. Rõuge Saunamaa
Aeg: 24.01.2021 17:00 - 24.01.2021 18:00:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Saalijalgpalli esiliiga: S.Narva United FC II - S. JK Sillamäe Kalev
Aeg: 27.01.2021 17:00 - 27.01.2021 18:00:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Coolbet saaliliiga: S.Npm Silmet FC Sillamäe - S.Narva United FC
Aeg: 27.01.2021 20:00 - 27.01.2021 21:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Coolbet saaliliiga: S.Npm Silmet FC Sillamäe - S. Ravens Futsal Ares Security
Aeg: 30.01.2021 17:30 - 30.01.2021 18:30:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Coolbet saaliliiga: S.Narva United FC - S.Rummo Dünamo
Aeg: 30.01.2021 19:00 - 30.01.2021 20:00:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Eesti Meistrivõistluste esiliiga, Kiviõli FC Irbis- Vändra JK Vaprus
Aeg: 21.09.2014 16:00 - 21.09.2014 17:45:02
Toimumiskoht: Kiviõli staadion


Eesti Meistrivõistluste B-esiliiga, Kohtla-Järve JK Järve- HÜJK Emmaste
Aeg: 21.09.2014 16:00 - 21.09.2014 17:45:02
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordikeskuse staadion


Eesti Meistrivõistluste B-esiliiga, JK Sillamäe Kalev II- Tallinna FC Flora III
Aeg: 21.09.2014 13:00 - 21.09.2014 14:45:02
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion


Eesti Meistrivõistluste meistriliiga, Jõhvi FC Lokomotiv- Narva JK Trans
Aeg: 20.09.2014 16:00 - 20.09.2014 17:45:00
Toimumiskoht: Jõhvi jalgpallistaadion


Eesti Meistrivõistluste esiliiga, Kiviõli FC Irbis- Viljandi JK Tulevik
Aeg: 17.09.2014 19:00 - 17.09.2014 20:45:02
Toimumiskoht: Kiviõli staadion


Eesti Meistrivõistluste meistriliiga, JK Sillamäe Kalev- Tallinna FC Levadia
Aeg: 16.09.2014 17:45 - 16.09.2014 19:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion


Eesti Meistrivõistluste esiliiga, Kiviõli FC Irbis- Nõmme Kalju FC II
Aeg: 14.09.2014 16:00 - 14.09.2014 17:45:00
Toimumiskoht: Kiviõli staadion


Eesti Meistrivõistluste meistriliiga, Narva JK Trans- Tartu JK Tammeka
Aeg: 13.09.2014 13:00 - 13.09.2014 14:45:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion


Eesti Meistrivõistluste B-esiliiga, Kohtla-Järve JK Järve- Maardu FC Starbunker
Aeg: 12.09.2014 18:00 - 12.09.2014 19:45:02
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordikeskuse staadion


FC Lokomotivi laste jalgpallipäev
Aeg: 07.09.2014 14:30 - 07.09.2014 16:30:00
Toimumiskoht: Voka staadion
Korraldaja: Peeter Sööt

Üritusele on oodatud kõik Toila, Avinurme, Jõhvi, Mäetaguse, Illuka valla 2003. aastal ja hiljem sündinud poisid ja tüdrukud


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 [88] 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles