Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Jalgpall

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall

TULEKUL ÜRITUSED:

II liiga: JK Narva Trans U21 - FC Tallinn
Aeg: 07.06.2020 13:00 - 07.06.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion


Esiliiga: Kohtla-Järve JK Järve - Tallinna FCI Levadia U21
Aeg: 08.06.2020 19:00 - 08.06.2020 21:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordikeskuse staadion


II liiga: JK Sillamäe Kalev - Maardu Linnameeskond II
Aeg: 10.06.2020 19:00 - 10.06.2020 21:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion


E. Tipneri karikavõistlused: poolfinaal JK Narva Trans - JK Tallinna Kalev
Aeg: 20.06.2020 19:00 - 20.06.2020 21:00:00
Toimumiskoht: Narva Kreenholmi staadion



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Eesti meistrivõistluste meistriliiga, Sillamäe Kalev - Narva Trans
Aeg: 24.04.2010 14:00 - 24.04.2010 15:45:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion
Korraldaja: Sillamäe Jalgpalliklubi, Aleksandr Starodubtsev


Eesti naiste karikavõistluste 1/8finaal, Sillamäe Kalev - Põlva Lootos
Aeg: 20.04.2010 18:45 - 20.04.2010 20:30:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion
Korraldaja: Sillamäe Jalgpalliklubi


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Jõhvi Orbiit - Kiviõli Tamme Auto
Aeg: 18.04.2010 14:00 - 18.04.2010 15:45:00
Toimumiskoht: Ahtme kunstmuruväljak
Korraldaja: Jõhvi jalgpalliklubi Orbiit


Eesti meistrivõistluste meistriliiga, Narva Trans - Tartu Tammeka
Aeg: 17.04.2010 14:00 - 17.04.2010 15:45:00
Toimumiskoht: Ahtme kunstmuruväljak
Korraldaja: Narva Trans, jalgpalliklubi, Nikolai Burdakov


Eesti karikavõistluste 1/4finaal, Kohtla-Järve FC Lootus - Türi Ganvix (2xF)
Aeg: 14.04.2010 18:45 - 14.04.2010 20:30:00
Toimumiskoht: Ahtme kunstmuruväljak
Korraldaja: Kohtla-Järve jalgpalliklubi FC Lootus, Andrei Škaleta

Aleksandr Komšini pildid esimesest poolajast: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1331
Sportiv.ee pildid teises poolajast: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1332


Eesti karikavõistluste 1/4finaal, Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia (F)
Aeg: 14.04.2010 17:30 - 14.04.2010 19:15:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion
Korraldaja: Sillamäe Jalgpalliklubi, Aleksandr Starodubtsev

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1333


Eesti meistrivõistluste kolmas liiga, Kohtla-Järve FC Lootus II - SK Tapa
Aeg: 11.04.2010 15:00 - 11.04.2010 16:45:00
Toimumiskoht: Ahtme kunstmuruväljak
Korraldaja: Kohtla-Järve jalgpalliklubi FC Lootus


Eesti meistrivõistluste teine liiga, Kohtla-Järve Alko - Tallinna Atletik
Aeg: 11.04.2010 12:00 - 11.04.2010 13:45:00
Toimumiskoht: Ahtme kunstmuruväljak
Korraldaja: Kohtla-Järve jalgpalliklubi Alko, Vitali Tuljakov


Eesti meistrivõistluste kolmas liiga, Sillamäe Kalev - Laagri FC Balteco
Aeg: 11.04.2010 12:00 - 11.04.2010 13:45:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion
Korraldaja: Sillamäe Jalgpalliklubi


Eesti meistrivõistluste meistriliiga, Sillamäe Kalev - Nõmme Kalju (F)
Aeg: 10.04.2010 14:00 - 10.04.2010 15:45:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion
Korraldaja: Sillamäe Jalgpalliklubi, Aleksandr Starodubtsev

Teise poolaja pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1320


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 [125] 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles