Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Jalgpall
Oktoober 2019
ETKNRLP
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall

TULEKUL ÜRITUSED:

II liiga: Kohtla-Järve JK Järve II - Maardu Linnameeskond II
Aeg: 04.10.2019 19:00 - 20.10.2019 21:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordikeskuse staadion


II liiga: Kohtla-Järve JK Järve II - JK Narva Trans II
Aeg: 18.10.2019 19:00 - 18.10.2019 21:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordikeskuse staadion


Premium liiga: JK Narva Trans - Maardu Linnameeskond
Aeg: 19.10.2019 16:00 - 19.10.2019 18:00:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion


Esiliiga: Kohtla-Järve JK Järve - Tallinna FCI Levadia U21
Aeg: 20.10.2019 13:00 - 20.10.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordikeskuse staadion


II liiga: JK Sillamäe Kalev - Põhja-Tallinna JK Volta II
Aeg: 20.10.2019 13:00 - 20.10.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion


II liiga: Kohtla-Järve JK Järve II - Tartu FC Santos
Aeg: 26.10.2019 12:00 - 26.10.2019 14:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordikeskuse staadion


II liiga: JK Narva Trans II - FC Jõgeva Wolves
Aeg: 26.10.2019 12:00 - 26.10.2019 14:00:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion


Premium liiga: JK Narva Trans - JK Tallinna Kalev
Aeg: 02.11.2019 13:00 - 02.11.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion


Esiliiga: Kohtla-Järve JK Järve - Rakvere JK Tarvas
Aeg: 10.11.2019 13:00 - 10.11.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordikeskuse staadion



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Eesti Meistrivõistluste meistriliiga, Jõhvi FC Lokomotiv- Tallinna FC Flora
Aeg: 01.03.2014 13:00 - 01.03.2014 15:00:42
Toimumiskoht: Ahtme kunstmuruväljak


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliiga, FC Narva United - Viimsi FC Raketa
Aeg: 08.02.2014 18:30 - 08.02.2014 19:30:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Eesti saalijalgpallimeistrivõistlused
Aeg: 01.02.2014 19:00 - 01.02.2014 21:30:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone

Kell 19 esiliiga, SJK Dina - MJK Salavat Yulaev, kell 20.30 teine liiga, Molycorp Silmet - Sillamäe Almaz.


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste esiliiga, SJK Dina - Tartu Raitwood EMÜ
Aeg: 14.12.2013 19:00 - 14.12.2013 20:30:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Laste jalgpalliturniir, teine päev
Aeg: 01.12.2013 09:00 - 01.12.2013 20:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone

www.almaz.ee


Laste jalgpalliturniir, esimene päev
Aeg: 30.11.2013 08:30 - 30.11.2013 20:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone

www.almaz.ee


Eesti jalgpallimeistrivõistluste B-esiliiga, K-Järve JK Järve - Vändra JK Vaprus
Aeg: 03.11.2013 14:00 - 03.11.2013 15:45:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordikeskuse staadion


Eesti Meistrivõistluste esiliiga, Jõhvi FC Lokomotiv - Pärnu Linnameeskond
Aeg: 03.11.2013 11:00 - 03.11.2013 12:45:00
Toimumiskoht: Jõhvi jalgpallistaadion


Eesti Meistrivõistluste meistriliiga, Narva JK Trans - FC Kuressaare
Aeg: 02.11.2013 14:00 - 02.11.2013 14:00:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion
Korraldaja: Narva Trans, jalgpalliklubi, Nikolai Burdakov


Eesti jalgpallimeistrivõistluste B-esiliiga, JK Sillamäe Kalev II - FC Elva
Aeg: 27.10.2013 14:00 - 27.10.2013 15:45:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 [80] 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles