Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Jalgpall
Juuni 2020
ETKNRLP
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall

TULEKUL ÜRITUSED:

Premium liiga: JK Narva Trans - Viljandi JK Tulevik
Aeg: 03.06.2020 19:00 - 03.06.2020 21:00:00
Toimumiskoht: Narva Kreenholmi staadion


Esiliiga: Kohtla-Järve JK Järve - Tartu JK Tammeka U21
Aeg: 04.06.2020 19:30 - 04.06.2020 21:30:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordikeskuse staadion


II liiga: JK Narva Trans U21 - FC Tallinn
Aeg: 07.06.2020 13:00 - 07.06.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion


Esiliiga: Kohtla-Järve JK Järve - Tallinna FCI Levadia U21
Aeg: 08.06.2020 19:00 - 08.06.2020 21:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordikeskuse staadion


II liiga: JK Sillamäe Kalev - Maardu Linnameeskond II
Aeg: 10.06.2020 19:00 - 10.06.2020 21:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion


E. Tipneri karikavõistlused: poolfinaal JK Narva Trans - JK Tallinna Kalev
Aeg: 20.06.2020 19:00 - 20.06.2020 21:00:00
Toimumiskoht: Narva Kreenholmi staadion



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Jõhvi 35+ saalijalgpallis
Aeg: 21.11.2010 11:00 - 21.11.2010 17:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall
Korraldaja: Jõhvi spordiklubi BC Karjamaa, Viktor Predbannikov


Eesti saalijalgpallimistrivõistluste teine liiga, Sillamäe Almaz - FC Kehra
Aeg: 14.11.2010 17:00 - 14.11.2010 18:30:00


Eesti saalijalgpalli meistriliiga, FC Narva-Jõesuu- FC Aeg Real Estate
Aeg: 14.11.2010 15:00 - 14.11.2010 16:30:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Jõhvi Orbiit - Lasnamäe FC Ajax
Aeg: 07.11.2010 13:00 - 07.11.2010 14:45:00
Toimumiskoht: Ahtme kunstmuruväljak
Korraldaja: Jõhvi jalgpalliklubi Orbiit, Aleksandr Maraðov


Noorte rahvusvaheline jalgpalliturniir Narva Cup (U10), teine päev
Aeg: 07.11.2010 10:00 - 07.11.2010 15:00:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Eesti meistrivõistluste meistriliiga, Narva Trans - Sillamäe Kalev
Aeg: 06.11.2010 13:00 - 06.11.2010 14:45:00
Toimumiskoht: Narva Kreenholmi staadion
Korraldaja: Narva Trans, jalgpalliklubi, Nikolai Burdakov


Noorte rahvusvaheline jalgpalliturniir Narva Cup (U10), esimene päev
Aeg: 06.11.2010 12:00 - 06.11.2010 15:00:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Eesti meistrivõistluste teine liiga, Kohtla-Järve Alko - Tallinna Kalev II
Aeg: 31.10.2010 19:00 - 31.10.2010 20:45:00
Toimumiskoht: Ahtme kunstmuruväljak


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste teine liiga, Sillamäe SJKA - FC Ühinenud Depood
Aeg: 31.10.2010 17:00 - 31.10.2010 18:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Eesti meistrivõistluste saalijalgpalli meistriliiga, FC Narva-Jõesuu - SK Augur
Aeg: 31.10.2010 15:00 - 31.10.2010 16:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 [112] 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles