Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Jalgpall

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall

TULEKUL ÜRITUSED:

Esiliiga: Kohtla-Järve JK Järve - Tallinna JK Legion
Aeg: 23.08.2019 18:30 - 23.08.2019 20:30:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordikeskuse staadion

Plakat


Suur jalgpallipäev
Aeg: 24.08.2019 11:00 - 24.08.2019 19:30:00

Narva Kalev Fama staadion ja Kreenholmi staadion.


Premium liiga: JK Narva Trans - Tallinna FC Flora
Aeg: 24.08.2019 18:30 - 24.08.2019 20:30:00
Toimumiskoht: Narva Kreenholmi staadion


Naiste II liiga: JK Narva Trans (N) - Põlva FC Lootos II (N)
Aeg: 25.08.2019 13:00 - 25.08.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion


II liiga: JK Narva Trans II - Lasnamäe FC Ajax
Aeg: 25.08.2019 17:00 - 25.08.2019 19:00:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion


Premium liiga: JK Narva Trans - FC Kuressaare
Aeg: 28.08.2019 18:30 - 28.08.2019 20:30:00
Toimumiskoht: Narva Kreenholmi staadion


II liiga: JK Sillamäe Kalev - Tallinna JK Legion II
Aeg: 31.08.2019 13:00 - 31.08.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion


II liiga: Kohtla-Järve JK Järve II - Tartu JK Welco
Aeg: 31.08.2019 14:00 - 31.08.2019 16:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordikeskuse staadion



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Noorte rahvusvaheline jalgpalliturniir Narva Cup (U10), teine päev
Aeg: 07.11.2010 10:00 - 07.11.2010 15:00:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Eesti meistrivõistluste meistriliiga, Narva Trans - Sillamäe Kalev
Aeg: 06.11.2010 13:00 - 06.11.2010 14:45:00
Toimumiskoht: Narva Kreenholmi staadion
Korraldaja: Narva Trans, jalgpalliklubi, Nikolai Burdakov


Noorte rahvusvaheline jalgpalliturniir Narva Cup (U10), esimene päev
Aeg: 06.11.2010 12:00 - 06.11.2010 15:00:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Eesti meistrivõistluste teine liiga, Kohtla-Järve Alko - Tallinna Kalev II
Aeg: 31.10.2010 19:00 - 31.10.2010 20:45:00
Toimumiskoht: Ahtme kunstmuruväljak


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste teine liiga, Sillamäe SJKA - FC Ühinenud Depood
Aeg: 31.10.2010 17:00 - 31.10.2010 18:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Eesti meistrivõistluste saalijalgpalli meistriliiga, FC Narva-Jõesuu - SK Augur
Aeg: 31.10.2010 15:00 - 31.10.2010 16:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Narva Karikas saalijalgpallis, teine päev
Aeg: 31.10.2010 10:00 - 31.10.2010 19:30:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Eesti meistrivõistluste meistriliiga, Sillamäe Kalev - Paide linnameeskond
Aeg: 30.10.2010 14:00 - 30.10.2010 15:45:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion
Korraldaja: Sillamäe Jalgpalliklubi, Aleksandr Starodubtsev


Eesti meistrivõistluste meistriliiga, Kohtla-Järve FC Lootus - FC Kuressaare
Aeg: 30.10.2010 14:00 - 30.10.2010 15:45:00
Toimumiskoht: Ahtme kunstmuruväljak
Korraldaja: Kohtla-Järve jalgpalliklubi FC Lootus, Andrei Škaleta


Narva Karikas saalijalgpallis, esimene päev
Aeg: 30.10.2010 10:00 - 30.10.2010 21:00:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 [102] 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles