Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Jalgpall

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall

TULEKUL ÜRITUSED:

Esiliiga: Kohtla-Järve JK Järve - FC Elva
Aeg: 06.07.2019 19:00 - 25.07.2019 21:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordikeskuse staadion


U17 Ida-Virumaa vs Tallinna FC Levadia
Aeg: 24.07.2019 17:00 - 24.07.2019 19:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi jalgpallistaadion

Plakat


Esiliiga: Kohtla-Järve JK Järve - Tartu JK Tammeka U21
Aeg: 03.08.2019 19:00 - 03.08.2019 21:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordikeskuse staadion


Suur jalgpallipäev
Aeg: 24.08.2019 11:00 - 24.08.2019 19:30:00

Narva Kalev Fama staadion ja Kreenholmi staadion.



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Balti liiga 1/8finaal, Sillamäe Kalev - Jurmala
Aeg: 12.10.2010 16:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion
Korraldaja: Sillamäe Jalgpalliklubi, Aleksandr Starodubtsev


Eesti naiste meistrivõistluste esiliiga, Narva Trans - FC Kuressaare
Aeg: 10.10.2010 17:00 - 10.10.2010 18:45:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion
Korraldaja: Narva Trans, jalgpalliklubi


Eesti naiste meistrivõistluste teine liiga, Kohtla-Järve FC Lootus - Valga FC Warrior
Aeg: 10.10.2010 13:00 - 10.10.2010 14:45:00
Toimumiskoht: Ahtme kunstmuruväljak
Korraldaja: Kohtla-Järve jalgpalliklubi FC Lootus


Eesti meistrivõistluste teine liiga, Kohtla-Järve Alko - Lasnamäe FC Ajax II
Aeg: 08.10.2010 19:00 - 08.10.2010 20:45:00
Toimumiskoht: Ahtme kunstmuruväljak
Korraldaja: Kohtla-Järve jalgpalliklubi Alko, Vitali Tuljakov


Eesti meistrivõistluste esiliiga, Kiviõli Tamme Auto - Tallinna FC Flora II
Aeg: 06.10.2010 16:00 - 06.10.2010 17:45:00
Toimumiskoht: Kiviõli staadion
Korraldaja: Kiviõli linna spordiklubi, Anatoli Zõbin


Eesti meistrivõistluste naiste teine liiga, Sillamäe Kalev - Tartu SK 10 Premium (F)
Aeg: 03.10.2010 17:00 - 03.10.2010 18:45:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion
Korraldaja: Sillamäe Jalgpalliklubi, Aleksandr Starodubtsev

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1578


Eesti meistrivõistluste kolmas liiga, Kohtla-Järve FC Lootus II - Tallinna FC Balteco
Aeg: 03.10.2010 15:00 - 03.10.2010 16:45:00
Toimumiskoht: Ahtme kunstmuruväljak
Korraldaja: Kohtla-Järve jalgpalliklubi FC Lootus, Andrei Škaleta


Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliiga, Jõhvi Orbiit - Rakvere FC Flora
Aeg: 03.10.2010 14:00 - 03.10.2010 15:45:00
Toimumiskoht: Jõhvi jalgpallistaadion
Korraldaja: Jõhvi jalgpalliklubi Orbiit


Eesti meistrivõistluste 3. liiga, Sillamäe Kalev II - Tallinna Kotkad
Aeg: 03.10.2010 12:00 - 03.10.2010 13:45:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion
Korraldaja: Sillamäe Jalgpalliklubi, Aleksandr Starodubtsev


Eesti meistrivõistluste meistriliiga, Narva Trans - Nõmme Kalju
Aeg: 02.10.2010 14:00 - 02.10.2010 15:45:00
Toimumiskoht: Narva Kreenholmi staadion
Korraldaja: Narva Trans, jalgpalliklubi, Nikolai Burdakov


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 [103] 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles