Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Jalgpall

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall

TULEKUL ÜRITUSED:

Esiliiga: Kohtla-Järve JK Järve - Tartu JK Welco
Aeg: 07.04.2019 13:00 - 26.04.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Ahtme kunstmuruväljak


Saalijalgpalli turniir
Aeg: 20.04.2019 10:00 - 20.04.2019 20:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone
Korraldaja: Nikolai Toštšev


Naiste II liiga: Kohtla-Järve JK Järve (N) - Paide Linnanaiskond (N)
Aeg: 21.04.2019 13:00 - 21.04.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Ahtme kunstmuruväljak


Tipneri karikavõistluste veerandfinaal: JK Narva Trans - Maardu Linnameeskond
Aeg: 24.04.2019 19:00 - 24.04.2019 21:00:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion


II liiga: JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Ararat
Aeg: 27.04.2019 13:00 - 27.04.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion


II liiga: JK Narva Trans II - Tartu FC Santos
Aeg: 28.04.2019 13:00 - 28.04.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion


Naiste II liiga: JK Narva Trans - Kohtla-Järve JK Järve (N)
Aeg: 05.05.2019 13:00 - 05.05.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliiga, FC Narva United - Tallinna FC Anži
Aeg: 13.12.2014 19:00 - 13.12.2014 20:00:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliiga, Sillamäe SJK Dina - Tallinna FC Cosmos
Aeg: 13.12.2014 19:00 - 13.12.2014 20:45:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliiga, FC Narva United - SK Augur Enemat
Aeg: 22.11.2014 19:00 - 22.11.2014 20:00:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliiga, Sillamäe SJK Dina - Rummu Dünamo
Aeg: 22.11.2014 19:00 - 22.11.2014 20:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


Meistriliiga üleminekumäng, Jõhvi FC Lokomotiv - Viljandi Tulevik
Aeg: 22.11.2014 13:00 - 22.11.2014 14:45:00
Toimumiskoht: Ahtme kunstmuruväljak


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste esiliiga, Sillamäe Molycorp Silmet - Tallinna FC Cosmos II
Aeg: 15.11.2014 20:30 - 15.11.2014 21:30:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone


FC Narva United - Sillamäe SJK Dina
Aeg: 12.11.2014 19:00 - 12.11.2014 20:00:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Eesti Meistrivõistluste meistriliiga, JK Sillamäe Kalev- Tallinna FC Flora
Aeg: 08.11.2014 13:00 - 08.11.2014 14:45:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion


Eesti Meistrivõistluste meistriliiga, Narva JK Trans- Tallinna FC Levadia
Aeg: 08.11.2014 13:00 - 08.11.2014 14:45:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion


Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste meistriliiga, FC Narva United - Nõmme BSC Triobet
Aeg: 01.11.2014 19:00 - 01.11.2014 20:00:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 [59] 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles