Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Jalgpall
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Jalgpall

TULEKUL ÜRITUSED:

Balti Cup saalijalgpallis 1. päev
Aeg: 28.09.2019 10:30 - 28.09.2019 21:00:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus

Plakat


Esiliiga: Kohtla-Järve JK Järve - Tallinna FC Flora U21
Aeg: 28.09.2019 13:00 - 28.09.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordikeskuse staadion


II liiga: JK Narva Trans II - Tallinna FC Ararat
Aeg: 28.09.2019 18:00 - 28.09.2019 20:00:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion


Balti Cup saalijalgpallis 2. päev
Aeg: 29.09.2019 10:30 - 29.09.2019 20:00:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus

Plakat


II liiga: JK Sillamäe Kalev - Kohtla-Järve JK Järve II
Aeg: 29.09.2019 13:00 - 29.09.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion


Premium liiga: JK Narva Trans - Paide Linnameeskond
Aeg: 29.09.2019 13:00 - 29.09.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion


II liiga: Kohtla-Järve JK Järve II - Maardu Linnameeskond II
Aeg: 04.10.2019 19:00 - 20.10.2019 21:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordikeskuse staadion


II liiga: JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka III
Aeg: 12.10.2019 13:00 - 12.10.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion


II liiga: Kohtla-Järve JK Järve II - JK Narva Trans II
Aeg: 18.10.2019 19:00 - 18.10.2019 21:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordikeskuse staadion


Premium liiga: JK Narva Trans - Maardu Linnameeskond
Aeg: 19.10.2019 16:00 - 19.10.2019 18:00:00
Toimumiskoht: Narva Kalev-Fama staadion


Leheküljed: [1] 2
 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Eesti saalijalgpalli esiliiga, Sillamäe Almaz - Rummu Dünamo
Aeg: 09.02.2013 17:00 - 09.02.2013 18:45:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion
Korraldaja: Sillamäe Jalgpalliklubi, Aleksandr Starodubtsev


Eesti saalijalgpalli esiliiga, Aseri SK - Salavat Yulaev
Aeg: 09.02.2013 15:00 - 09.02.2013 16:45:00
Toimumiskoht: Aseri spordihoone


Eesti saalijalgpalli II liiga, SJK Dina - FC Tiigrid JK Loo
Aeg: 03.02.2013 17:30 - 03.02.2013 19:15:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone
Korraldaja: Sillamäe Jalgpalliklubi, Aleksandr Starodubtsev


Eesti saalijalgpalli esiliiga, Aseri SK - Kliimaseade
Aeg: 02.02.2013 15:00 - 02.02.2013 16:45:00
Toimumiskoht: Aseri spordihoone


Eesti saalijalgpalli II liiga, SJK Dina - SK Augur II
Aeg: 20.01.2013 17:30 - 20.01.2013 19:15:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi staadion
Korraldaja: Sillamäe Jalgpalliklubi, Aleksandr Starodubtsev


Eesti saalijalgpalli meistriliiga, FC Narva United- Maccabi
Aeg: 19.01.2013 18:00 - 19.01.2013 19:45:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Eesti saalijalgpalli esiliiga, Sillamäe Almaz - Aseri SK
Aeg: 19.01.2013 17:00 - 19.01.2013 18:45:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone
Korraldaja: Sillamäe Jalgpalliklubi, Aleksandr Starodubtsev


Eesti saalijalgpalli esiliiga, Sillamäe Almaz - Kliimaseade
Aeg: 12.01.2013 17:00 - 12.01.2013 18:45:00
Toimumiskoht: Sillamäe Kalevi spordihoone
Korraldaja: Sillamäe Jalgpalliklubi, Aleksandr Starodubtsev


Eesti saalijalgpalli meistriliiga, FC Narva United - FC Ararat TTÜ SK
Aeg: 05.01.2013 18:00 - 05.01.2013 19:45:00
Toimumiskoht: Narva spordikeskus


Eesti saalijalgpalli esiliiga, Aseri SK- Nõmme BSC Triobet
Aeg: 05.01.2013 15:00 - 05.01.2013 16:45:00
Toimumiskoht: Aseri spordihoone


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 [92] 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles