Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Kergejõustik

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kergejõustik

TULEKUL ÜRITUSED:

Ida-Virumaa kergejõustikuvõistlused U10, U12
Aeg: 29.02.2020 10:45 - 29.02.2020 15:00:00
Korraldaja: Kohtla-Järve kergejõustikuklubi Atleetika, Aleksandr Hvorõhh

Kohtla-Järve Spordikeskuse Ahtme kergejõustikuhall, Ahtme mnt 61.


TV 10 Olümpastarti 3. etapp
Aeg: 19.03.2020 10:30 - 19.03.2020 15:00:00

Kohtla-Järve Spordikeskuse Ahtme kergejõustikuhall Ahtme mnt 61.


Jõhvi Cup
Aeg: 21.03.2020 10:45 - 21.03.2020 15:00:00

Kohtla-Järve Spordikeskuse Ahtme kergejõustikuhall, Ahtme mnt 61.


Jõhvi Cup
Aeg: 21.03.2020 10:45 - 21.03.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Jõhvi kergejõustikuklubi Visa, Lilia Schmidt


Ida-Virumaa lahtised karikavõistlused
Aeg: 28.03.2020 11:00 - 28.02.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve kergejõustikuklubi Atleetika, Aleksandr Hvorõhh

Kohtla-Järve Spordikeskuse Ahtme kergejõustikuhall, Ahtme mnt 61.


Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused 10 km jooksus
Aeg: 19.04.2020 11:00 - 19.04.2020 13:00:00

AJAKAVA
Pühapäev, 19. aprill
11-11.30 numbrite väljastamine eelregistreerunutele, registreerumine
12 start


Jüriööjooks
Aeg: 23.04.2020 19:00 - 23.04.2020 21:00:00

Start Voka spordihoone juurest.


TV 10 Olümpastarti 4. etapp
Aeg: 07.05.2020 10:00 - 19.05.2020 15:00:00

Toila Gümnaasiumi staadion.


II Silla jooks spordisportaal Sekundomer auhindadele
Aeg: 06.06.2020 11:30 - 06.06.2020 14:00:00
Korraldaja: Aleksandr Komšin

Plakat


7. Irina Vassiljeva nimeline Toila kergejõustikuklubi jooks
Aeg: 12.07.2020 00:00 - 12.07.2020 00:00:00



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

21. Aseri savijooks
Aeg: 06.09.2019 16:30 - 06.09.2019 20:30:00

Aseri staadion.


Narva-Jõesuu Rannajooks
Aeg: 24.08.2019 11:00 - 24.08.2019 15:00:00
Korraldaja: Narva MTÜ Motus, Anton Pratkunas

Võistluskeskus asub Narva-Jõesuus, Noorus Spa Hotelli territooriumil. Eelregistreerimine toimub kuni 22. augustini Motus spordiklubi veebilehel – www.motus.ee. Registreerimine kohapeal algab võistluspäeval kella 11-st.






XXXVIII Püssi seeriajooks 4. etapp
Aeg: 16.08.2019 17:30 - 16.08.2019 20:30:00

Uljaste mäejooks. Plakat


Heitjate - tõukajate mitmevõistlus
Aeg: 14.08.2019 18:00 - 14.08.2019 20:00:00

Vitsiku - Villu Põldma juures.


Kiikla külapäeva spordiprogramm
Aeg: 10.08.2019 12:00 - 10.08.2019 17:00:00

Ajakava

12.00 4. karujooks (tillujooks ja 1,2 km) - pikemal distantsil kaks klassi 2007+ ja -2006
13.00 altvõrkpall (võrgust kõrgemal olevat palli ei tohi lüüa) - kuni 6 liikmelised võistkonnad
13.00 kiiking
13.00 iidsed viskevõislused
15.00 rammumees

Parematele auhinnad ja saab osaleda päevaloosis. Registreerimine kohapeal.


Liikudes läbi Alutaguse
Aeg: 03.08.2019 00:00 - 03.08.2019 00:00:00
Korraldaja: Timo Juursalu

Rääbisejooks - Alajõe.


Meremiili jooks
Aeg: 02.08.2019 16:00 - 02.08.2019 19:30:00
Korraldaja: Narva MTÜ Motus, Anton Pratkunas

Narva-Jõesuu rand.


Heino Lipu mälestusvõistlused kuulitõukes
Aeg: 28.07.2019 14:00 - 28.07.2019 16:00:00

Maidla mõisapark.


Narva-Jõesuu Surf Run
Aeg: 27.07.2019 11:00 - 27.07.2019 15:00:00
Korraldaja: Narva MTÜ Motus, Anton Pratkunas

Narva-Jõesuu rand, stardid alates 12.00.


Liikudes läbi Alutaguse
Aeg: 21.07.2019 09:30 - 21.07.2019 13:00:00
Korraldaja: Timo Juursalu

Järvede jooks - Pannjärve.


Leheküljed: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles