Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Kergejõustik

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kergejõustik

TULEKUL ÜRITUSED:

Ida-Virumaa lahtised karikavõistlused
Aeg: 30.03.2019 10:45 - 30.03.2019 14:00:00
Korraldaja: Kohtla-Järve kergejõustikuklubi Atleetika, Aleksandr Hvorõhh

Kohtla-Järve Spordikeskuse Kergejõustikuhall, Maleva 17a.


Liikudes läbi Alutaguse
Aeg: 13.04.2019 00:00 - 13.04.2019 00:00:00
Korraldaja: Timo Juursalu

Kahe mõisa jooks - Pagarilt Mäetagusele.


Sinilillejooks
Aeg: 19.04.2019 11:00 - 19.04.2019 14:00:00

Narva Joaorg. Korraldajad: Anname au, Naiskodukaitse, Kaitseliit.


Kindrali jooks
Aeg: 20.04.2019 08:35 - 20.04.2019 15:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus


Liikudes läbi Alutaguse
Aeg: 11.05.2019 00:00 - 11.05.2019 00:00:00
Korraldaja: Timo Juursalu

Hüdroelektrijaama jooks - Tudulinna.


III jooks ümber Sinivoore mäe
Aeg: 25.05.2019 12:00 - 25.05.2019 15:00:00

Sinivoore mägi.


Liikudes läbi Alutaguse
Aeg: 02.06.2019 00:00 - 02.06.2019 00:00:00
Korraldaja: Timo Juursalu

Ümber Kuremäe kloostri jooks - Kuremäe.


Liikudes läbi Alutaguse
Aeg: 02.06.2019 00:00 - 02.06.2019 00:00:00
Korraldaja: Timo Juursalu

Järvede jooks - Pannjärve.


6. Irina Vassiljeva nimeline Toila kergejõustikuklubi jooks
Aeg: 07.07.2019 00:00 - 07.07.2019 00:00:00


Liikudes läbi Alutaguse
Aeg: 03.08.2019 00:00 - 03.08.2019 00:00:00
Korraldaja: Timo Juursalu

Rääbisejooks - Alajõe.


Leheküljed: [1] 2
 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

XXII Jõhvi kõrgushüppepäev (P)
Aeg: 03.12.2009 16:00 - 03.12.2009 18:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall
Korraldaja: Jõhvi kergejõustikuklubi Visa, Viktor Predbannikov

Registreerimine algab kell 15.30.
Info: http://www.johvisport.ee/index.php?2/1082
Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/Johvikorg_031209pr.pdf


Kohtla-Järve sprindi ja keskmaajooksu karikavõistlused, III etapp
Aeg: 14.11.2009 11:00 - 14.11.2009 13:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Mitš, Vladimir Tšuvakin

Kavas 200 m ja 1000 m.

Registreerimine kella 10-10.45.

Vanuseklassid
C-klass (1996. a ja hiljem sünd)
B-klass (s. 1994. ja 1995. a)
A-klass (s. 1992. ja 1993. a)
Põhiklass (s. 1991. a ja varem)


Karla jooks (F)
Aeg: 24.10.2009 12:00 - 24.10.2009 13:00:00
Korraldaja: Toila valla Viru spordiklubi, Kaarel Schmidt

Voka.

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1087


Suusatajate sügiskross
Aeg: 17.10.2009 11:00 - 17.10.2009 13:00:00
Korraldaja: Narva spordiselts Kalev, Jevgeni Terentjev

Riigiküla.


Alutaguse noorte mängude sügiskross (P, F)
Aeg: 30.09.2009 10:00 - 30.09.2009 15:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus
Korraldaja: Alutaguse koolispordi ühing, Andres Kallavus

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/ANMkross300909pr.xls
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1056


I Kohtla-Nõmme sügisjooks (J, P, F)
Aeg: 26.09.2009 12:00 - 26.09.2009 15:00:00
Korraldaja: Kohtla-Nõmme spordiklubi, Jaak Rooden

Stardi- ja finišipaik asub Kohtla-Nõmme Rahvamaja juures.
Protokoll: http://www.sportiv.ee/data/knsygisjooks260909pr.xls
Pildid: http://foto.rc-mir.com/fotoalbum954857.html

Sportiv.ee pildid (tillujooks, kepikõnd, 1,5 km, 5 ja 10 km start): http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1050
Sportiv.ee pildid (5 ja 10 km finiš, autasustamine: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1051

Stardiajad
12.00  tillujooks 250 m, tervisekõnd 4 km
12.10 1,5 km tüdrukud ja naisveteranid N70+
12.30 1,5 km poisid ja meesveteraid M70+
13.00 5,2 km 
13.10 10 km

Jooksule saab registreerida Interneti teel kuni reede, 25. septembrini 2009. a e-postiga jooks@kohtlanomme.ee. Kirja panna ees-ja perekonnanimi, täpne sünniaeg, omavalitsus/klubi ja distants.

Rajaskeem: http://www.sportiv.ee/dokument/knjrajaskeem09.pdf

Eelregistreerunud
1) Kaja Jõemets 22.07.1965 a Jõhvi/Mitš 5.2km.
2) Helin Müüdla (21.01.2000) vanuseklassis T10 distansil 1,5 km Jõhvi Spordikoolist.
3) Kristina Andronova, sund.22.12.2001 (7 aastat), distants T-8 1,5 km.  Kohtla-Jarve Slaavi gumnaasium.
4) P12 Deniss Salmijanov 03.11.1998 Sillamäe Poksiliit
5) P12 Mihhail Suslov 06.01.1998  Sillamäe Poksiliit
6) P10 Aleksei Deljukin 23.08.2000 Sillamäe Poksiliit
7) Kristin Rastvorov 02.04.1998a. Kohtla Põhikool 1,5 km
8) Siim-Markus Post 13.02.1997 Jõhvi SK Jõhvi P-12 1,5 km
9) SIRELY  VERI  20.03.2003.a - tillujooks 
10) ELIZABETH VERI  15.09.2001.a -  1,5 km  
11) MAIE VAHTER  23.06.1951.a - 1,5 km 
12) KAJA VAHTER 24.06. 1973.a  - 5,2 km
13) TIIT SOOTALU   sünd: 16. aprill 1967    elukoht: Iisaku     5,2 km
14) Breta Mandel -26.04.2003,
15) Bireta Saksladu 14.12.1997,
16) Birgit Mandel 14.11.1996,
17) Viivi Saksladu 02.10.1970
18) Anna Elonen     16.02.1985 SK Mitš N21 - distants 5,2 km
19) Mirell Semenkova, 30.04.2001.a., Sundstrand, 1,5 km tüdrukud
20) Andrei Semenkov, 21.10.1976.a., Viru JVP, 10 km
21) Peeter Priks, 3.11.1994.a.,Jõhvi Gümnaasium.                          
22) Priidu Priks, 30.03.1937.a., K-Järve SHK.
23) HELLE LENSU    07.03.1971   K-Järve   5,2 km
24) JUTA LENSU      01.11.1999   K-Järve   1,5 km
25) JANNO LENSU   09.12.2003   K-Järve   tillujooks
26) Ott-Marti Vainura 24.04.2005 tillujooks
27) Anne-Mari Vainura 02.02.2002 1,5 km
28) Karl-Martin Vainura 11.11.2000 1,5 km
29) Kristi Vainura 31.12.1978 5,2 km
30) Helen Orel - 22.10.1999 - Jõhvi - 1,5 km (T 10)
31) Helger Orel - 17.01.2002 - Jõhvi - 1,5 km (P 8)
32) Randy Orel - 07.12.1968 - Jõhvi - 5,2 km (H-40)
33) Andrei Lopsik        20.06.1955        5,2km
34) Keldi Põld, 21.07.2002, Jõhvi, distants 1,5
35) Riho Unt, 1985, KK Hito, 10 km
36) Kermo Kaasik, 30.08.2001, Jõhvi SK 1,5 km
37) Priit Kaasik, 22.08.1969, Jõhvi 5,2 km
38) Merike Mägi, 23.06.1980, Kadrina, 5,2 km
39) Leila Eensalu, 30.11.1958, Kadrina, 5,2 km
40) Johanna Mai Puss, 30.05.2005, LA Kirju-Mirju, tillujooks
41) Ksenia Savtšenko T-11a. 1.5km. jooks
42) Nastja Zambina T-12a. 1.5km. jooks
43) Eino Tolga, 29.12.1935, Kiviõli, 1,5 km
44) Reigo Jool 07.06.2003.a. tillujooks
45) Raiko Jool 13.08.2001.a. 1,5km
46) Renna Vist 21.12.1994.a. 5,2km
47) Illart Jool 10.12.1966.a. 10km


XV Toila-Voka rahvajooks (P, F)
Aeg: 25.09.2009 18:00 - 25.09.2009 20:00:00
Toimumiskoht: Voka staadion
Korraldaja: Toomas Nõmmiste

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/toilaj_250909pr.xls
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1052




Alutaguse noorte mängude teatejooks (P, F)
Aeg: 23.09.2009 10:00 - 23.09.2009 15:00:00
Toimumiskoht: Toila gümnaasiumi staadion
Korraldaja: Alutaguse koolispordi ühing, Andres Kallavus

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/ANMteatej_230909pr.xls
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1046


Südamejooks (J, P)
Aeg: 20.09.2009 11:00 - 20.09.2009 13:00:00
Korraldaja: Vladimir Všivtsev

Joala org
Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/sydamejooks200909pr.xls


Sillamäe sügisjooks pühendatud Sillamäe fašismist vabastamise 65. aastapäevale(P)
Aeg: 19.09.2009 12:00 - 19.09.2009 13:00:00
Korraldaja: Sillamäe kergejõustikluklubi Kalev, Jevgeni Terentjev

Distants 6,5 km.

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/sillsugis190909.htm või http://www.sportiv.ee/protokoll/sillsugis190909.xls


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles