Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Kergejõustik
Aprill 2020
ETKNRLP
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kergejõustik

TULEKUL ÜRITUSED:

Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused 10 km jooksus
Aeg: 19.04.2020 11:00 - 19.04.2020 13:00:00

AJAKAVA
Pühapäev, 19. aprill
11-11.30 numbrite väljastamine eelregistreerunutele, registreerumine

12 start
Võistlus edasi lükatud.


Toila valla Jüriööjooks
Aeg: 23.04.2020 19:00 - 23.04.2020 21:30:00

Võistlus edasi lükatud.
Start Voka spordihoone juurest.


TV 10 Olümpastarti 4. etapp
Aeg: 07.05.2020 10:00 - 19.05.2020 15:00:00

Toila Gümnaasiumi staadion.


II Silla jooks spordisportaal Sekundomer auhindadele
Aeg: 06.06.2020 11:30 - 06.06.2020 14:00:00
Korraldaja: Aleksandr Komšin

Plakat


7. Irina Vassiljeva nimeline Toila kergejõustikuklubi jooks
Aeg: 12.07.2020 00:00 - 12.07.2020 00:00:00



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

XXIX Püssi seeriajooks, 5. etapp (J, P, 2xF)
Aeg: 17.09.2010 17:30 - 17.09.2010 21:00:00
Korraldaja: Jevgeni Sarri

Püssi.

Plakat: http://www.sportiv.ee/pyssisjplakat_V2010.htm

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/pyssisj_170910pr.xls
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1551
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1553

Lõppseis: http://www.sportiv.ee/protokoll/pyssi2010_P5.htm

Seis pärast 4. etappi: http://www.sportiv.ee/protokoll/pyssisj_koondP4.htm
Seeriajooksude infoleht: http://www.sportiv.ee/index.php?2/7635


Pannjärve krossijooksuõhtud, III etapp (J, P)
Aeg: 13.09.2010 18:00 - 13.09.2010 20:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Valdek Murd

Stardiajad, ühisstardid
Kell 18.05 ca 250 m tillujooks staadionil, kus joostakse ilma ajavõtuta, lõpetajad saavad suu magusaks
Kell 18.10 laste 1 km
Kell 18.20 3 km jooks (1x3 km ring)
Kell 18.30 6 km jooks (2x3 km ring)

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/pannjarvej_130910pr.xls

Pannjärve krossijooksuõhtute koondtabel: http://www.sportiv.ee/protokoll/pannjarvejooks2010_koond_kokku.htm

Seis kahe etapi järel:  www.sportiv.ee/protokoll/pannjarvejooks2010_koondP2.htm 

Jooks kuulub Ida-Virumaa argipäeva jooksuõhtute sarja: http://www.sportiv.ee/index.php?2/7635


XII Aseri savijooks (J, P, F)
Aeg: 10.09.2010 18:00 - 10.09.2010 20:00:00
Toimumiskoht: Aseri spordihoone
Korraldaja: Aseri spordiklubi, Kaire Kutsar

Eribusskell 17 väljub Kohtla-Järve Virula Väljakult, kell 17.20 peatus Kiviõli I keskkooli juures (Viru tänav 14).
Protokoll: http://sportiv.ee/protokoll/aserisj_100910pr.doc
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1539


Sinimäe jooks (P)
Aeg: 05.09.2010 11:00 - 05.09.2010 13:00:00
Korraldaja: Sillamäe suusaklubi, Aleksandr Gorodnitšev

Start Sinimäe kooli staadionil. Osalajate registreerimine algab kell 10.
Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/sinimaejooks_050910pr.xls
Vanuseklassid ja distantsid
N12 ja M12 (1999+) 1 km
N14 ja M14 (1997/1998), N16 ja M16 (1995/1996), N18 (1992/1993), N (1966-1992) ning NV ja MV (-1965) - 4 km
M18 ja M - 8 km
Osalustasu 25 ja 50 krooni.
Jooks ilma naelkingadeta.


XXV Jõhvi rahvajooks (J, P, F)
Aeg: 04.09.2010 11:30 - 04.09.2010 15:00:00
Korraldaja: Jõhvi kergejõustikuklubi Visa, Andres Kallavus

Võistluskeskusega Jõhvi spordihalli staadionil.

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/jrj040910_pr.xls
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/index.php?cat=77

Võistlus kuulub Alutaguse kolmikürituse kavva: http://www.sportiv.ee/index.php?2/2967


XXIX Püssi seeriajooks, 4. etapp (P, F)
Aeg: 27.08.2010 18:30 - 27.08.2010 20:00:00
Korraldaja: Jevgeni Sarri

Uljaste.
Plakat: http://www.sportiv.ee/Pyssiplakat_IVetapp10.htm
Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/pyssisj_270810pr.xls
Pildid; http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1534


VII mäkkejooksuvõistlus Joostes tippu, IV etapp (J, F)
Aeg: 16.08.2010 18:00 - 16.08.2010 20:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Nõmme, Eesti Kaevandusmuuseum
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Valdek Murd

Etapile registreerimine kestab võistluspaigas kella 17.30ni. Eelregistreerimine võistluspäeval kuni kella 12ni e-postiga info@sportiv.ee.

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1523

Jooks kuulub Ida-Virumaa argipäeva jooksuõhtute sarja: http://www.sportiv.ee/index.php?2/7635


VII mäkkejooksuvõistlus Joostes tippu, III etapp (J, F)
Aeg: 09.08.2010 18:00 - 09.08.2010 20:00:00
Toimumiskoht: Kiviõli Seiklusturismi Keskus
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Valdek Murd

Etapile registreerimine kestab võistluspaigas kella 17.30ni. Eelregistreerimine võistluspäeval kuni kella 12ni e-postiga info@sportiv.ee.

Stardi pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1504
Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/kiviolimj_090810pr.htm

Jooks kuulub Ida-Virumaa argipäeva jooksuõhtute sarja: http://www.sportiv.ee/index.php?2/7635


Narva-Jõesuu meremiilijooks (J, P)
Aeg: 06.08.2010 18:00 - 06.08.2010 20:00:00
Korraldaja: Narva Äkke suusaklubi, Vladimir Všivtsev

Narva-Jõesuu.
Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/jmiil_060810pr.xls


Ida-Virumaa aastajooks 2010m, III etapp (P, 2xF)
Aeg: 02.08.2010 18:00 - 02.08.2010 20:00:00
Toimumiskoht: Voka staadion
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Rene Kundla

Jooks kuulub Ida-Virumaa argipäeva jooksuõhtute sarja: http://www.sportiv.ee/index.php?2/7635
Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/protokoll_aastajooks_020810pr.xls
Anna Romanenko pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1502
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1499


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles