Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Kergejõustik
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kergejõustik

TULEKUL ÜRITUSED:

Liikudes läbi Alutaguse
Aeg: 28.09.2019 00:00 - 28.09.2019 00:00:00
Korraldaja: Timo Juursalu

Iisaku rahvajooks - Iisaku.


Heitjate-tõukajate mitmevõstlus Vitsikus
Aeg: 28.09.2019 12:00 - 28.09.2019 15:00:00

Villu Põldma juures Vitsikus. Osaleda võivad kõik soovijad.


XXXVIII Püssi seeriajooks 6. etapp
Aeg: 04.10.2019 16:30 - 04.10.2019 20:00:00

Püssi ring.



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

TV 10 olümpiastarti, 2. etapp (J, F)
Aeg: 17.02.2010 10:40 - 17.02.2010 14:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Alutaguse koolispordi ühing, Andres Kallavus

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1243
Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/ivtv10_170210pr.xls

10.40 kaugus TN
10.40 50 m tõkkejooks PN
11.00 50 m tõkkejooks PV
11.25 kaugus PN
11.25 50 m tõkkejooks TN
11.45 50 m tõkkejooks TV
12.00 kõrgus  TV
12.00 kõrgus  PV
12.30 kuul TV
13.00 teivas PN + PV


Kohtla-Järve lahtised meistrivõistlused (P)
Aeg: 06.02.2010 11:00 - 06.02.2010 13:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve kergejõustikuklubi Atleetika, Aleksandr Hvorõhh

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/kjmvkj_060210pr.xls


Aleksander Transtoki I auhinnavõistlused mitmevõistluses (P, F)
Aeg: 30.01.2010 11:00 - 30.01.2010 13:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiselts Kalev

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/transtok_300110pr.xls
Fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1222


TV 10 olümpiastarti, 1. etapp (J, P)
Aeg: 21.01.2010 10:30 - 21.01.2010 14:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Alutaguse koolispordi ühing, Andres Kallavus

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/ivtv10_210110pr.xls


Ida-Virumaa lahtised sisemeistrivõistlused (J, P)
Aeg: 09.01.2010 10:30 - 09.01.2010 15:30:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve kergejõustikuklubi Atleetika, Aleksandr Hvorõhh

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/ivmvskj_090110pr.xls


Kergejõustikukoolitus
Aeg: 08.01.2010 11:00 - 08.01.2010 17:30:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Viktor Predbannikov


Kohtla-Järve sprindi ja keskmaajooksu karikavõistlused, IV etapp (P)
Aeg: 19.12.2009 11:00 - 19.12.2009 13:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Mitš, Vladimir Tšuvakin

Kavas 300 m ja 1500 m.

Registreerimine kella 10-10.45.

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/kjkvkj_191209pr.xls

Vanuseklassid
C-klass (1996. a ja hiljem sünd)
B-klass (s. 1994. ja 1995. a)
A-klass (s. 1992. ja 1993. a)
Põhiklass (s. 1991. a ja varem)


Erik Konisti mälestusvõistlused (P)
Aeg: 11.12.2009 11:00 - 11.12.2009 14:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Jõhvi kergejõustikuklubi Visa

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/konist_111209pr.xls


XXII Jõhvi kõrgushüppepäev (P)
Aeg: 03.12.2009 16:00 - 03.12.2009 18:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall
Korraldaja: Jõhvi kergejõustikuklubi Visa, Viktor Predbannikov

Registreerimine algab kell 15.30.
Info: http://www.johvisport.ee/index.php?2/1082
Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/Johvikorg_031209pr.pdf


Kohtla-Järve sprindi ja keskmaajooksu karikavõistlused, III etapp
Aeg: 14.11.2009 11:00 - 14.11.2009 13:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Mitš, Vladimir Tšuvakin

Kavas 200 m ja 1000 m.

Registreerimine kella 10-10.45.

Vanuseklassid
C-klass (1996. a ja hiljem sünd)
B-klass (s. 1994. ja 1995. a)
A-klass (s. 1992. ja 1993. a)
Põhiklass (s. 1991. a ja varem)


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 [54] 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles