Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Kergejõustik
Aprill 2020
ETKNRLP
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kergejõustik

TULEKUL ÜRITUSED:

Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused 10 km jooksus
Aeg: 19.04.2020 11:00 - 19.04.2020 13:00:00

AJAKAVA
Pühapäev, 19. aprill
11-11.30 numbrite väljastamine eelregistreerunutele, registreerumine

12 start
Võistlus edasi lükatud.


Toila valla Jüriööjooks
Aeg: 23.04.2020 19:00 - 23.04.2020 21:30:00

Võistlus edasi lükatud.
Start Voka spordihoone juurest.


TV 10 Olümpastarti 4. etapp
Aeg: 07.05.2020 10:00 - 19.05.2020 15:00:00

Toila Gümnaasiumi staadion.


II Silla jooks spordisportaal Sekundomer auhindadele
Aeg: 06.06.2020 11:30 - 06.06.2020 14:00:00
Korraldaja: Aleksandr Komšin

Plakat


7. Irina Vassiljeva nimeline Toila kergejõustikuklubi jooks
Aeg: 12.07.2020 00:00 - 12.07.2020 00:00:00



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Nikolai Küttise mälestusvõistlused, Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused, 35+ mängud (J, P, F)
Aeg: 13.06.2010 12:00 - 13.06.2010 16:30:00
Toimumiskoht: Narva Kreenholmi staadion
Korraldaja: Narva Paemurru spordiklubi Narvic, Boriss Ivanov

Eelregistreerimine lõpeb laupäeval, 12. juunil kell 18 e-postiga info@sportiv.ee, kirja panna võistluse nimi (või kuupäev), osaleja nimi, ala(d), kus soovitakse kaasa lüüa, täpne sünniaeg, omavalitsus ja organisatsioon, keda esindatakse.
Eelregistreerunutele osalustasu pole, kohapeal registreerunutele osalustasu 25 krooni (va nn Nikolai Küttise alad (100 m, kaugus, kolmik), kus osalustasu pole). Kohapeal lõpeb eelregistreerimise kinnitamine ja lisaregistreerimine tund enne võistluse algust.

Tulemused: http://www.sportiv.ee/protokoll/protokoll_narva_130610.xls
Jaak Roodeni autasustamise pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1441

Stardiprotokoll: http://www.sportiv.ee/dokument/120610start.xls


XXV Ida-Virumaa mängud (J, P, 2xF)
Aeg: 12.06.2010 10:00 - 12.06.2010 19:00:00
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Jaak Rooden

KOHTLA-NÕMME.

Tulemused: www.sportiv.ee/protokoll/IVM10_tulemused_veebi.xls 
Anna Romanenko pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1439
Lõpuautasustamise pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1440

2009. aasta mängude info: www.sportiv.ee/index.php?2/4728
2008. aasta mängude info: www.sportiv.ee/index.php?2/2830
2006. aasta mängude info: www.sportiv.ee/index.php?2/427


Ida-Virumaa aastajooks 2010m, I etapp (J, P, 2xF)
Aeg: 07.06.2010 18:00 - 07.06.2010 20:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordikeskuse staadion
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Rene Kundla

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/aastajooks_kj_070610pr.xls
Fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1430
Aleksandr Komšini fotod:  http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1433
Jooks kuulub Ida-Virumaa argipäeva jooksuõhtute sarja: http://www.sportiv.ee/index.php?2/7635


Anatoli Paali memoriaal (J)
Aeg: 05.06.2010 12:00 - 05.06.2010 15:00:00
Toimumiskoht: Narva Kreenholmi staadion
Korraldaja: Boriss Ivanov


TV 10 olümpiastarti, finaali 2. päev (J)
Aeg: 03.06.2010 10:00 - 03.06.2010 13:00:00
Toimumiskoht: Avinurme staadion
Korraldaja: Alutaguse koolispordi ühing, Andres Kallavus


TV 10 olümpiastarti, finaali 1. päev (J)
Aeg: 02.06.2010 12:00 - 02.06.2010 16:00:00
Toimumiskoht: Avinurme staadion
Korraldaja: Alutaguse koolispordi ühing, Andres Kallavus


Jõhvi Rat Race
Aeg: 01.06.2010 14:00 - 01.06.2010 16:00:00

Info: http://ratrace-ee.sn16.zone.eu/johvi /
Stardi pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1422
Finiši pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1423 


XXIX Püssi seeriajooks, 2. etapp (P, F)
Aeg: 28.05.2010 18:30 - 28.05.2010 20:00:00
Korraldaja: Jevgeni Sarri

Uljaste.

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/pyssi_280510pr.xls

Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1406
Grigori Salmijanovi pildid: http://foto.rc-mir.com/fotoalbum961796.html

Plakat: http://www.sportiv.ee/pyssiplakat_2etapp_280510.htm

Argipäeva jooksuõhtud: http://www.sportiv.ee/index.php?2/7635


Heitjate-tõukajate seeriavõistlus
Aeg: 22.05.2010 12:00 - 22.05.2010 14:00:00

Vitsiku.
Juhend: http://www.esvl.ee/voistlusjuhendid/heitjate_sv_2010.pdf


TV 10 olümpiastarti, 3. etapp (J)
Aeg: 21.05.2010 10:30 - 21.05.2010 16:00:00
Toimumiskoht: Iisaku gümnaasiumi staadion
Korraldaja: Alutaguse koolispordi ühing, Andres Kallavus

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/tv10_210510pr.xls 
Grigori Salmijanovi pildid: http://foto.rc-mir.com/fotoalbum961542.html


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles