Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Kergejõustik
Aprill 2020
ETKNRLP
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kergejõustik

TULEKUL ÜRITUSED:

Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused 10 km jooksus
Aeg: 19.04.2020 11:00 - 19.04.2020 13:00:00

AJAKAVA
Pühapäev, 19. aprill
11-11.30 numbrite väljastamine eelregistreerunutele, registreerumine

12 start
Võistlus edasi lükatud.


Toila valla Jüriööjooks
Aeg: 23.04.2020 19:00 - 23.04.2020 21:30:00

Võistlus edasi lükatud.
Start Voka spordihoone juurest.


TV 10 Olümpastarti 4. etapp
Aeg: 07.05.2020 10:00 - 19.05.2020 15:00:00

Toila Gümnaasiumi staadion.


II Silla jooks spordisportaal Sekundomer auhindadele
Aeg: 06.06.2020 11:30 - 06.06.2020 14:00:00
Korraldaja: Aleksandr Komšin

Plakat


7. Irina Vassiljeva nimeline Toila kergejõustikuklubi jooks
Aeg: 12.07.2020 00:00 - 12.07.2020 00:00:00



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

VII mäkkejooksuvõistlus Joostes tippu, I etapp (J, P, 2xF)
Aeg: 19.05.2010 18:00 - 19.05.2010 20:00:00
Toimumiskoht: Sinivoore mägi
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Valdek Murd

Etapile registreerimine kestab võistluspaigas kella 17.30ni. Eelregistreerimine võistluspäeval kuni kella 12ni e-postiga info@sportiv.ee.

Etapi protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/sinivoore_190510pr.htm
Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1393
Sportiv.ee pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1394

Eelregistreerunud: http://www.sportiv.ee/dokument/sinivoore_190510eelreg.htm

Jooks kuulub Ida-Virumaa argipäeva jooksuõhtute sarja: http://www.sportiv.ee/index.php?2/7635


XV Mart Vildi auhinnavõistlused (J)
Aeg: 16.05.2010 12:00 - 16.05.2010 16:00:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordikeskuse staadion
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiselts Kalev, Kristiine Agu

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/vilt_160510pr.doc
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1385


Heategevuslik teatejooks 2010 (F)
Aeg: 06.05.2010 12:00 - 06.05.2010 17:00:00
Korraldaja: Kristiine Agu, Maarika Raja, Margarita Bežko, Olga Bortsova

Kohtla-Järve Järve gümnaasiumi staadionil kell 12 | pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1386
Kohtla-Järve Järve gümnaasiumi staadionil kell 12 | pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1404

Toila gümnaasiumi staadionil kell 12 | pildid http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1405

Narva Pimeaias kell 15 | pildid http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1407

Sillamäe Kalevi staadionil kell 15


XXIX Püssi seeriajooks, 1. etapp (J, P, 2xF)
Aeg: 30.04.2010 18:30 - 30.04.2010 20:00:00
Korraldaja: Jevgeni Sarri

Püssi.

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/pyssisj_300410pr.xls
Sportiv.ee pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1379
Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1369

Plakat: http://www.sportiv.ee/pyssi_300410plakat.htm
Võistlus kuulub Ida-Virumaa argpäeva jooksuõhtute kavva: http://www.sportiv.ee/index.php?2/7635


Kohtla-Nõmme jüripäeva teatejooks
Aeg: 23.04.2010 18:00 - 23.04.2010 20:00:00
Korraldaja: Kohtla-Nõmme spordiklubi, Jaak Rooden

Kogunemine Kohtla-Nõmme rahvamaja juures. Osalevad 6liikmelised võistkonnad.


Kergejõustikukohtunike koolitus (eesti ja vene keeles)
Aeg: 22.04.2010 12:00 - 22.04.2010 16:00:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihall

Võimalik saada/pikendada kergejõustikukohtunike kategooria. Töö toimub kahes rühmas. Lektor Peeter Randaru.


Kindral Tõnissoni jooks (J, P)
Aeg: 17.04.2010 09:00 - 17.04.2010 16:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/tonisson_170410pr.xls
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1335


Jõhvi Cup 2010 (J, P, F)
Aeg: 20.03.2010 11:00 - 20.03.2010 14:30:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Jõhvi kergejõustikuklubi Visa, Andres Kallavus

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/johvcupkj_200310pr.xls
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1293


TV 10 olümpiastarti, 2. etapp (J, F)
Aeg: 17.02.2010 10:40 - 17.02.2010 14:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Alutaguse koolispordi ühing, Andres Kallavus

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1243
Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/ivtv10_170210pr.xls

10.40 kaugus TN
10.40 50 m tõkkejooks PN
11.00 50 m tõkkejooks PV
11.25 kaugus PN
11.25 50 m tõkkejooks TN
11.45 50 m tõkkejooks TV
12.00 kõrgus  TV
12.00 kõrgus  PV
12.30 kuul TV
13.00 teivas PN + PV


Kohtla-Järve lahtised meistrivõistlused (P)
Aeg: 06.02.2010 11:00 - 06.02.2010 13:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve kergejõustikuklubi Atleetika, Aleksandr Hvorõhh

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/kjmvkj_060210pr.xls


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles