Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Kergejõustik
Aprill 2020
ETKNRLP
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kergejõustik

TULEKUL ÜRITUSED:

Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused 10 km jooksus
Aeg: 19.04.2020 11:00 - 19.04.2020 13:00:00

AJAKAVA
Pühapäev, 19. aprill
11-11.30 numbrite väljastamine eelregistreerunutele, registreerumine

12 start
Võistlus edasi lükatud.


Toila valla Jüriööjooks
Aeg: 23.04.2020 19:00 - 23.04.2020 21:30:00

Võistlus edasi lükatud.
Start Voka spordihoone juurest.


TV 10 Olümpastarti 4. etapp
Aeg: 07.05.2020 10:00 - 19.05.2020 15:00:00

Toila Gümnaasiumi staadion.


II Silla jooks spordisportaal Sekundomer auhindadele
Aeg: 06.06.2020 11:30 - 06.06.2020 14:00:00
Korraldaja: Aleksandr Komšin

Plakat


7. Irina Vassiljeva nimeline Toila kergejõustikuklubi jooks
Aeg: 12.07.2020 00:00 - 12.07.2020 00:00:00



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Alutaguse noorte mängude sügiskross (P, F)
Aeg: 30.09.2009 10:00 - 30.09.2009 15:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus
Korraldaja: Alutaguse koolispordi ühing, Andres Kallavus

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/ANMkross300909pr.xls
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1056


I Kohtla-Nõmme sügisjooks (J, P, F)
Aeg: 26.09.2009 12:00 - 26.09.2009 15:00:00
Korraldaja: Kohtla-Nõmme spordiklubi, Jaak Rooden

Stardi- ja finišipaik asub Kohtla-Nõmme Rahvamaja juures.
Protokoll: http://www.sportiv.ee/data/knsygisjooks260909pr.xls
Pildid: http://foto.rc-mir.com/fotoalbum954857.html

Sportiv.ee pildid (tillujooks, kepikõnd, 1,5 km, 5 ja 10 km start): http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1050
Sportiv.ee pildid (5 ja 10 km finiš, autasustamine: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1051

Stardiajad
12.00  tillujooks 250 m, tervisekõnd 4 km
12.10 1,5 km tüdrukud ja naisveteranid N70+
12.30 1,5 km poisid ja meesveteraid M70+
13.00 5,2 km 
13.10 10 km

Jooksule saab registreerida Interneti teel kuni reede, 25. septembrini 2009. a e-postiga jooks@kohtlanomme.ee. Kirja panna ees-ja perekonnanimi, täpne sünniaeg, omavalitsus/klubi ja distants.

Rajaskeem: http://www.sportiv.ee/dokument/knjrajaskeem09.pdf

Eelregistreerunud
1) Kaja Jõemets 22.07.1965 a Jõhvi/Mitš 5.2km.
2) Helin Müüdla (21.01.2000) vanuseklassis T10 distansil 1,5 km Jõhvi Spordikoolist.
3) Kristina Andronova, sund.22.12.2001 (7 aastat), distants T-8 1,5 km.  Kohtla-Jarve Slaavi gumnaasium.
4) P12 Deniss Salmijanov 03.11.1998 Sillamäe Poksiliit
5) P12 Mihhail Suslov 06.01.1998  Sillamäe Poksiliit
6) P10 Aleksei Deljukin 23.08.2000 Sillamäe Poksiliit
7) Kristin Rastvorov 02.04.1998a. Kohtla Põhikool 1,5 km
8) Siim-Markus Post 13.02.1997 Jõhvi SK Jõhvi P-12 1,5 km
9) SIRELY  VERI  20.03.2003.a - tillujooks 
10) ELIZABETH VERI  15.09.2001.a -  1,5 km  
11) MAIE VAHTER  23.06.1951.a - 1,5 km 
12) KAJA VAHTER 24.06. 1973.a  - 5,2 km
13) TIIT SOOTALU   sünd: 16. aprill 1967    elukoht: Iisaku     5,2 km
14) Breta Mandel -26.04.2003,
15) Bireta Saksladu 14.12.1997,
16) Birgit Mandel 14.11.1996,
17) Viivi Saksladu 02.10.1970
18) Anna Elonen     16.02.1985 SK Mitš N21 - distants 5,2 km
19) Mirell Semenkova, 30.04.2001.a., Sundstrand, 1,5 km tüdrukud
20) Andrei Semenkov, 21.10.1976.a., Viru JVP, 10 km
21) Peeter Priks, 3.11.1994.a.,Jõhvi Gümnaasium.                          
22) Priidu Priks, 30.03.1937.a., K-Järve SHK.
23) HELLE LENSU    07.03.1971   K-Järve   5,2 km
24) JUTA LENSU      01.11.1999   K-Järve   1,5 km
25) JANNO LENSU   09.12.2003   K-Järve   tillujooks
26) Ott-Marti Vainura 24.04.2005 tillujooks
27) Anne-Mari Vainura 02.02.2002 1,5 km
28) Karl-Martin Vainura 11.11.2000 1,5 km
29) Kristi Vainura 31.12.1978 5,2 km
30) Helen Orel - 22.10.1999 - Jõhvi - 1,5 km (T 10)
31) Helger Orel - 17.01.2002 - Jõhvi - 1,5 km (P 8)
32) Randy Orel - 07.12.1968 - Jõhvi - 5,2 km (H-40)
33) Andrei Lopsik        20.06.1955        5,2km
34) Keldi Põld, 21.07.2002, Jõhvi, distants 1,5
35) Riho Unt, 1985, KK Hito, 10 km
36) Kermo Kaasik, 30.08.2001, Jõhvi SK 1,5 km
37) Priit Kaasik, 22.08.1969, Jõhvi 5,2 km
38) Merike Mägi, 23.06.1980, Kadrina, 5,2 km
39) Leila Eensalu, 30.11.1958, Kadrina, 5,2 km
40) Johanna Mai Puss, 30.05.2005, LA Kirju-Mirju, tillujooks
41) Ksenia Savtšenko T-11a. 1.5km. jooks
42) Nastja Zambina T-12a. 1.5km. jooks
43) Eino Tolga, 29.12.1935, Kiviõli, 1,5 km
44) Reigo Jool 07.06.2003.a. tillujooks
45) Raiko Jool 13.08.2001.a. 1,5km
46) Renna Vist 21.12.1994.a. 5,2km
47) Illart Jool 10.12.1966.a. 10km


XV Toila-Voka rahvajooks (P, F)
Aeg: 25.09.2009 18:00 - 25.09.2009 20:00:00
Toimumiskoht: Voka staadion
Korraldaja: Toomas Nõmmiste

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/toilaj_250909pr.xls
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1052




Alutaguse noorte mängude teatejooks (P, F)
Aeg: 23.09.2009 10:00 - 23.09.2009 15:00:00
Toimumiskoht: Toila gümnaasiumi staadion
Korraldaja: Alutaguse koolispordi ühing, Andres Kallavus

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/ANMteatej_230909pr.xls
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1046


Südamejooks (J, P)
Aeg: 20.09.2009 11:00 - 20.09.2009 13:00:00
Korraldaja: Vladimir Všivtsev

Joala org
Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/sydamejooks200909pr.xls


Sillamäe sügisjooks pühendatud Sillamäe fašismist vabastamise 65. aastapäevale(P)
Aeg: 19.09.2009 12:00 - 19.09.2009 13:00:00
Korraldaja: Sillamäe kergejõustikluklubi Kalev, Jevgeni Terentjev

Distants 6,5 km.

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/sillsugis190909.htm või http://www.sportiv.ee/protokoll/sillsugis190909.xls


XII Ahtme rahvajooks (J, F, P)
Aeg: 19.09.2009 10:00 - 19.09.2009 15:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiselts Kalev, Kristiine Agu

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/ahtmerj190909pr.doc

Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1045


XXVIII Püssi seeriajooksu IV etapp (J, P, 2xF)
Aeg: 18.09.2009 17:30 - 18.09.2009 20:00:00
Korraldaja: Jevgeni Sarri

Püssi.

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/pyssisj_180909pr.htm või http://www.sportiv.ee/protokoll/pyssisj_180909pr.xls

Aleksandr Komšini etapi ja autasustamise pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1043
Sportiv.ee pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1082

Argipäeva jooksuõhtute punktiseis (15/15):
http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevajooks_kokkuvote_180909pr.htm või
http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevajooks_kokkuvote_180909pr.xls

Püssi seeriajooksu lõppkokkuvõte (4/4)
http://www.sportiv.ee/protokoll/pyssijooks_kokkuvote_180909pr.htm või
http://www.sportiv.ee/protokoll/pyssijooks_kokkuvote_180909pr.xls


Plakat: http://www.sportiv.ee/dokument/pyssi180909plakat.htm
Argipäeva jooksuõhtute üldleht: http://www.sportiv.ee/index.php?2/5712


XI Aseri savijooks (P, F)
Aeg: 11.09.2009 18:00 - 11.09.2009 20:00:00
Korraldaja: Aseri spordiklubi, Kaire Kutsar

NB! Võistluskeskus on Aseri keskkooli juures.


Grigori Salmijanovi fotod: http://foto.rc-mir.com/fotoalbum954434.html


Krossijooksu kolmapäevakud, III etapp (J, P, 3xF)
Aeg: 09.09.2009 18:00 - 09.09.2009 20:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Valdek Murd

Eelregistreerimine kestab võistluspäeval kuni kella 15ni e-postiga info@sportiv.ee. Kohapeal registreerimine ja numbrite väljastamine kestab võistluspaigas kella 18.00ni. Eelregistreerunud jooksjad võivad numbrile järgi tulla ka hiljem, kuid soovituslikult mitte hiljem kui 5 minutit enne starti.

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/pannjarve_090909pr.htm või http://www.sportiv.ee/protokoll/pannjarve_090909pr.xls

Pannjärve krossijooksukolmapäevakute lõppseis (3/3)
http://www.sportiv.ee/protokoll/pannjarvejooks2009_kokkuvote.htm või http://www.sportiv.ee/protokoll/pannjarvejooks2009_kokkuvote.xls

Sportiv.ee pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1036
Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1031
Grigori Salmijanovi pildid: http://foto.rc-mir.com/fotoalbum954355.html

Võistlus on Ida-Virumaa argipäeva jooksuõhtute eelviimane, 14. etapp.
Jooksuõhtute üldinfo: http://www.sportiv.ee/index.php?2/5712


Pannjärve krossijooksukolmapäevakute punktiseis (2/3)
http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevajooks2009_koond_2etappi.htm või
http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevajooks2009_koond_2etappi.xls

Argipäeva jooksuõhtute punktiseis (14/15):
http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevajooks_kokkuvote_090909pr.htm või
http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevajooks_kokkuvote_090909pr.xls


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles