Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Kergejõustik
September 2019
ETKNRLP
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kergejõustik

TULEKUL ÜRITUSED:

Liikudes läbi Alutaguse
Aeg: 28.09.2019 00:00 - 28.09.2019 00:00:00
Korraldaja: Timo Juursalu

Iisaku rahvajooks - Iisaku.


Heitjate-tõukajate mitmevõstlus Vitsikus
Aeg: 28.09.2019 12:00 - 28.09.2019 15:00:00

Villu Põldma juures Vitsikus. Osaleda võivad kõik soovijad.


XXXVIII Püssi seeriajooks 6. etapp
Aeg: 04.10.2019 16:30 - 04.10.2019 20:00:00

Püssi ring.



 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

VI mäkkejooks Joostes tippu, I etapp (P, 4xF)
Aeg: 20.05.2009 18:00 - 20.05.2009 20:00:00
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Valdek Murd

Sinivoore.

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/mjsinivoore200509pr.xls

Aleksandr Komšini fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=825
Sportiv.ee fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=826
Andres Tärno fotod: http://picasaweb.google.com/aaateee/MakkejooksudeIEtappSinivoorel
Grigori Salmijanovi fotod: http://photofile.ru/users/silboxing/115378835/
Anna Romanenko fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=828

Argipäeva jooksuõhtute punktiseis (2/15):
http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevajooks_kokkuvote_200509pr.htm või
http://www.sportiv.ee/protokoll/argipaevajooks_kokkuvote_200509pr.xls

Etapile registreerimine kestab võistluspaigas kella 17.30ni. Eelregistreerimine võistluspäeval kuni kella 15ni e-postiga info@sportiv.ee.

Võistlus on "Argipäeva jooksuõhtud 2009" II etapp: www.sportiv.ee/index.php?2/5712


TV-10 olümpiastarti, III etapp
Aeg: 19.05.2009 10:30 - 19.05.2009 14:00:00
Toimumiskoht: Voka staadion
Korraldaja: Alutaguse koolispordi ühing, Andres Kallavus

Kavas:                      
TN      pall; 600m
TV      pall; ketas; 600 m
PN      pall; ketas; 1000 m
PV      pall; ketas; kuul; 1000 m


XIV Mart Vildi auhinnavõistlused (J, P, 3xF)
Aeg: 16.05.2009 12:00 - 16.05.2009 14:30:00
Toimumiskoht: Kohtla-Järve spordikeskuse staadion
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Mitš, Boriss Klubov

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/vilt160509.doc
Aleksandr Komšini pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=819
sportiv.ee pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=824
Grigori Salmijanovi pildid:  http://photofile.ru/users/silboxing/115374630/


Alutaguse noorte mängude põhikoolide mitmevõistlus
Aeg: 13.05.2009 10:00 - 13.05.2009 15:00:00
Toimumiskoht: Tudulinna staadion
Korraldaja: Alutaguse koolispordi ühing, Andres Kallavus


Heategevuslik teatejooks (5xF)
Aeg: 07.05.2009 12:00 - 07.05.2009 16:00:00

Kohtla-Järve Järve gümnaasiumi staadionil kell 12 | Aleksandr Komšini fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=807
Toila gümnaasiumi staadionil kell 12 | Külli Lauri fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=809
                                                                     | Väino Auli fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=816
Narva Pimeaias kell 15 | Rene Kundla fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=808
                                            | Irina Kivimäe fotod: http://www.gazeta.ee/index.php?itemid=3740
Sillamäe kesklinnas kell 15 | Maarika Raja fotod: http://nagi.ee/photos/maarika64/sets/198455


Maijooks (F)
Aeg: 03.05.2009 11:00 - 03.05.2009 13:00:00
Korraldaja: Sillamäe kergejõustikluklubi Kalev, Jevgeni Terentjev

Pildid: http://www.photoshare.ru/album138500.html


XXVIII Püssi seeriajooksu I etapp (J, P, F)
Aeg: 24.04.2009 18:00 - 24.04.2009 20:00:00
Korraldaja: Jevgeni Sarri

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/pyssisj_240409pr.xls
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=781

Plakat: www.sportiv.ee/pyssiplakat240409.htm

 


Sportlik Jüripäev, jooks ja kepikõnd (J)
Aeg: 23.04.2009 18:00 - 23.04.2009 20:00:00
Korraldaja: Narva Fitness, spordi ja terviseklubi, Vladimir Všivtsev

Plakat: http://www.narva-joesuu.ee/public/SAIT/Kultuur/Sundmuse_kava/2009/1-poolaasta/Juripaev_A3_by_RF_project.jpg

 


V kindral Tõnissoni jooks (J, P)
Aeg: 18.04.2009 10:00 - 18.04.2009 15:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus

Põhijooksu protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/tonissontk180409pr.xls
Noortejooksu protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/tonissonn180409pr.xls

Plakat: www.sportiv.ee/juhend/tonplakat09.pdf 
Põhijooksu juhend: www.sportiv.ee/juhend/tonpohi09juh.pdf 
Noorte jooksu juhend: www.sportiv.ee/juhend/tonnoored09juh.pdf


Noorte sprindi ja keskmaajooksu seeriavõistlus, IV etapp (P)
Aeg: 11.04.2009 11:00 - 11.04.2009 12:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Mitš, Vladimir Tšuvakin

Kavas 300 m ja 2000 m.

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/kjvoistlus110409pr.xls 

Sprindi vanuseklassid: PT 2001, PT 2000, PT1999, PT 1998, PT 1997, PT 1996, PT 1995
Keskmaajooksu vanuseklassid: PT 2000, PT1999, PT 1998, PT 1997, PT 1996, PT 1995, PT 1994

Registreerimine kella 10.30-10.45.
Igale osavõtjale šokolaad.


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 [59] 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles