Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Kergejõustik

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kergejõustik

TULEKUL ÜRITUSED:

Nikolai Küttise mälestusvõistlused
Aeg: 22.06.2019 12:00 - 22.06.2019 17:00:00
Korraldaja: Narva Paemurru spordiklubi Narvic, Boriss Ivanov

Narva PSK staadion, 26. juuli tn 4.


XXIII Saka küla jooks
Aeg: 24.06.2019 10:00 - 24.06.2019 14:00:00

Saka küla park, korraldaja MTÜ Kohtla valla spordiklubi.


XXXVIII Püssi seeriajooks 3. etapp
Aeg: 28.06.2019 17:30 - 28.06.2019 20:30:00

Maidla mõisajooks.


6. Irina Vassiljeva nimeline Toila kergejõustikuklubi jooks
Aeg: 07.07.2019 00:00 - 07.07.2019 00:00:00


Narva Trail Run
Aeg: 13.07.2019 00:00 - 13.07.2019 00:00:00
Toimumiskoht: Narva Äkkeküla Pähklimäe terviserajad
Korraldaja: Narva MTÜ Motus, Anton Pratkunas


Liikudes läbi Alutaguse
Aeg: 21.07.2019 09:30 - 21.07.2019 13:00:00
Korraldaja: Timo Juursalu

Järvede jooks - Pannjärve.


Liikudes läbi Alutaguse
Aeg: 03.08.2019 00:00 - 03.08.2019 00:00:00
Korraldaja: Timo Juursalu

Rääbisejooks - Alajõe.


Liikudes läbi Alutaguse
Aeg: 03.08.2019 00:00 - 03.08.2019 00:00:00
Korraldaja: Timo Juursalu

Iisaku rahvajooks - Iisaku.


XXXVIII Püssi seeriajooks 4. etapp
Aeg: 16.08.2019 17:30 - 16.08.2019 20:30:00

Uljaste mäejooks.


Narva-Jõesuu Rannajooks
Aeg: 24.08.2019 00:00 - 24.08.2019 00:00:00
Korraldaja: Narva MTÜ Motus, Anton Pratkunas


Leheküljed: [1] 2
 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Heitjate-tõukajate seeriavõistlus, teine etapp (J, P)
Aeg: 21.06.2008 12:00 - 21.06.2008 15:00:00

Vitsiku küla.
Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/veteranid_210608.doc


XXIII Alutaguse mängud (J, P, T)
Aeg: 21.06.2008 10:00 - 21.06.2008 18:00:00
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Rene Kundla

Sillamäe.

Tulemused www.sportiv.ee/dokument/AM08_tabelid_veeb.xls 

Aleksandr Komšini fotod: http://picasaweb.google.ru/komshin/zfWNdJ

Dokumendid

Üldjakava ja kergejõustiku, ujumise ja rattakrossi ajakava
www.sportiv.ee/dokument/AM2008ajakava.doc 

Registreerunute nimekiri
www.sportiv.ee/dokument/AM08_osalejad.xls

Juhend
www.sportiv.ee/dokument/AM2008juhend.doc

Eelregistreerimine
www.sportiv.ee/dokument/AM2008LISA1eelregistreerimine.doc

Nimeline registreerimine
www.sportiv.ee/dokument/AM2008LISA2nimelineregistreerimine.doc


Ida-Virumaa noorte meistrivõistlused (J, F)
Aeg: 13.06.2008 12:00 - 13.06.2008 14:30:00
Toimumiskoht: Narva Kreenholmi staadion
Korraldaja: Jõhvi kergejõustikuklubi Visa, Kohtla-Järve kergejõustikuklubi Atleetika, Aleksandr Hvorõhh, Viktor Predbannikov

Fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=430
Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/idavirunoortekjmv13.06.08_pr.xls


V mäkkejooksuvõistlus Joostes Tippu, teine etapp (J, P, F)
Aeg: 11.06.2008 18:00 - 11.06.2008 20:00:00
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Valdek Murd

Jõhvi mägi.
Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/protokoll11.06.08.xls
Aleksandr Komšini fotod: http://foto.rc-mir.com/fotoalbum934946.html

Ida-Virumaa seeriajooksud 2008 plakat: http://www.sportiv.ee/jooksuplakat.jpg


Allan Valgu I auhinnavõistlused odaviskes (P, F)
Aeg: 09.06.2008 13:00 - 09.06.2008 14:15:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihalli staadion
Korraldaja: Jõhvi kergejõustikuklubi Visa, Priit Käen

Fotod: http://nagi.ee/photos/Asjatundja/sets/100565/


Jõhvi spordikooli meistrivõistlused (F)
Aeg: 09.06.2008 10:30 - 09.06.2008 12:30:00
Toimumiskoht: Jõhvi spordihalli staadion
Korraldaja: Jõhvi Spordikool, Lilia Schmidt

Fotod: http://nagi.ee/photos/Asjatundja/sets/100547/
Samad fotod sportivis: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=429


IX Anatoli Paali mälestusvõistlused (P, F)
Aeg: 07.06.2008 12:00 - 07.06.2008 15:00:00
Toimumiskoht: Narva Kreenholmi staadion
Korraldaja: Narva Paemurru spordiklubi Narvic, Narva Paemurru spordikool, Boriss Ivanov

Võistelda võivad 18aastased ja nooremad sportlased. Registreerimine lõpeb kell 11.
Alad:
noormehed - 100 m, 1500 m, kõrgus, kaugus, kolmik
neiud - 100 m, 800 m, kõrgus, kaugus
Protokoll: www.ekjl.ee/est/voistlused/voistlustulemuste_arhiiv/2008/paal20080607.pdf
Fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=431


TV 10 Olümpiastarti mitmevõistluse finaal, teine päev (P)
Aeg: 05.06.2008 10:00 - 05.06.2008 13:15:00
Toimumiskoht: Avinurme staadion
Korraldaja: Alutaguse koolispordi ühing, Andres Kallavus

Ajakava: www.sportiv.ee/dokument/tv10idaviru_2008ajakava.xls
Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/TV10osfinaal450608pr.xls


Ida-Virumaa aastajooks 2008m, esimene etapp (J, P, F)
Aeg: 04.06.2008 18:10 - 04.06.2008 20:30:00
Toimumiskoht: Avinurme staadion
Korraldaja: Ida-Virumaa spordiliit, Rene Kundla

Kogu seeriavõistluse plakat: www.sportiv.ee/jooksuplakat.jpg

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/protokoll04.06.08.xls
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=421


TV 10 Olümpiastarti mitmevõistluse finaal, esimene päev (P)
Aeg: 04.06.2008 12:05 - 04.06.2008 17:30:00
Toimumiskoht: Avinurme staadion
Korraldaja: Alutaguse koolispordi ühing, Andres Kallavus

Ajakava: www.sportiv.ee/dokument/tv10idaviru_2008ajakava.xls
Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/TV10osfinaal450608pr.xls


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 [62] 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles