Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Kergejõustik

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kergejõustik

TULEKUL ÜRITUSED:

7. Irina Vassiljeva nimeline Toila kergejõustikuklubi jooks
Aeg: 12.07.2020 10:00 - 12.07.2020 14:00:00

Plakat


Ida-Virumaa staadionimaraton
Aeg: 14.07.2020 16:30 - 15.07.2020 14:00:00
Toimumiskoht: Voka staadion
Korraldaja: Andrus Lehismets


Noorte heitjate seeriavõistlus 1. etapp
Aeg: 16.07.2020 12:00 - 16.07.2020 15:00:00
Korraldaja: Kohtla-Järve kergejõustikuklubi Atleetika, Viktor Predbannikov

Jõhvi Vene Põhikooli staadion.


Narva Trail Run
Aeg: 18.07.2020 12:00 - 18.07.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Narva Äkkeküla Pähklimäe terviserajad
Korraldaja: Narva MTÜ Motus, Anton Pratkunas


Pannjärve jooksusari - "Punkti Jooks"
Aeg: 21.07.2020 00:00 - 21.07.2020 00:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus
Korraldaja: Alutaguse suusaklubi, Avo Sambla

Plakat


Narva-Jõesuu rannajooks
Aeg: 01.08.2020 00:00 - 01.08.2020 00:00:00
Korraldaja: Narva MTÜ Motus, Anton Pratkunas


Pannjärve jooksusari - Osavusjooks
Aeg: 11.08.2020 00:00 - 11.08.2020 00:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus
Korraldaja: Alutaguse suusaklubi, Avo Sambla

Plakat


Noorte heitjate seeriavõistlus 2. etapp
Aeg: 16.08.2020 12:00 - 16.08.2020 15:00:00
Korraldaja: Kohtla-Järve kergejõustikuklubi Atleetika, Viktor Predbannikov

Jõhvi Vene Põhikooli staadion.


Ida-Virumaa lahtised kergejõustikuvõistlused
Aeg: 25.08.2020 11:00 - 25.08.2020 16:00:00
Korraldaja: Kohtla-Järve kergejõustikuklubi Atleetika, Viktor Predbannikov

Jõhvi Vene Põhikooli staadion.


Kohtla-Järve linna lahtised meistrivõistlused
Aeg: 29.08.2020 11:00 - 29.08.2020 16:00:00
Korraldaja: Kohtla-Järve kergejõustikuklubi Atleetika, Aleksandr Hvorõhh

Jõhvi Vene Põhikooli staadion.


Leheküljed: [1] 2
 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Maijooks (F)
Aeg: 03.05.2009 11:00 - 03.05.2009 13:00:00
Korraldaja: Sillamäe kergejõustikluklubi Kalev, Jevgeni Terentjev

Pildid: http://www.photoshare.ru/album138500.html


XXVIII Püssi seeriajooksu I etapp (J, P, F)
Aeg: 24.04.2009 18:00 - 24.04.2009 20:00:00
Korraldaja: Jevgeni Sarri

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/pyssisj_240409pr.xls
Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=781

Plakat: www.sportiv.ee/pyssiplakat240409.htm

 


Sportlik Jüripäev, jooks ja kepikõnd (J)
Aeg: 23.04.2009 18:00 - 23.04.2009 20:00:00
Korraldaja: Narva Fitness, spordi ja terviseklubi, Vladimir Všivtsev

Plakat: http://www.narva-joesuu.ee/public/SAIT/Kultuur/Sundmuse_kava/2009/1-poolaasta/Juripaev_A3_by_RF_project.jpg

 


V kindral Tõnissoni jooks (J, P)
Aeg: 18.04.2009 10:00 - 18.04.2009 15:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus

Põhijooksu protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/tonissontk180409pr.xls
Noortejooksu protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/tonissonn180409pr.xls

Plakat: www.sportiv.ee/juhend/tonplakat09.pdf 
Põhijooksu juhend: www.sportiv.ee/juhend/tonpohi09juh.pdf 
Noorte jooksu juhend: www.sportiv.ee/juhend/tonnoored09juh.pdf


Noorte sprindi ja keskmaajooksu seeriavõistlus, IV etapp (P)
Aeg: 11.04.2009 11:00 - 11.04.2009 12:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Mitš, Vladimir Tšuvakin

Kavas 300 m ja 2000 m.

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/kjvoistlus110409pr.xls 

Sprindi vanuseklassid: PT 2001, PT 2000, PT1999, PT 1998, PT 1997, PT 1996, PT 1995
Keskmaajooksu vanuseklassid: PT 2000, PT1999, PT 1998, PT 1997, PT 1996, PT 1995, PT 1994

Registreerimine kella 10.30-10.45.
Igale osavõtjale šokolaad.


Kohtla-Järve sprindi ja keskmaajooksu karikavõistlused, II etapp (P)
Aeg: 04.04.2009 11:00 - 04.04.2009 13:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Mitš, Vladimir Tšuvakin

Kavas 150 m ja 600 m.

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/kjvoistlus040409pr.xls

Registreerimine kella 10-10.45.

Vanuseklassid
C-klass (1996. a ja hiljem sünd)
B-klass (s. 1994. ja 1995. a)
A-klass (s. 1992. ja 1993. a)
Põhiklass (s. 1991. a ja varem)


Noorte sprindi ja keskmaajooksu seeriavõistlus, III etapp (P)
Aeg: 28.03.2009 11:00 - 28.03.2009 12:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Mitš, Vladimir Tšuvakin

Kavas 200 m ja 1500 m.

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/kjvoistlus280309pr.xls

Sprindi vanuseklassid: PT 2001, PT 2000, PT1999, PT 1998, PT 1997, PT 1996, PT 1995
Keskmaajooksu vanuseklassid: PT 2000, PT1999, PT 1998, PT 1997, PT 1996, PT 1995, PT 1994

Registreerimine kella 10.30-10.45.
Igale osavõtjale šokolaad.


Jõhvi Cup 2009 (J)
Aeg: 21.03.2009 11:00 - 21.03.2009 14:30:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Jõhvi kergejõustikuklubi Visa, Andres Kallavus

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/johvi_cup_210309pr.xls 


Noorte sprindi ja keskmaajooksu seeriavõistlus, II etapp (P)
Aeg: 14.03.2009 11:00 - 14.03.2009 12:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Mitš, Vladimir Tšuvakin

Kavas 150 m ja 1000 m.

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/kjvoistlus140309pr.xls

Sprindi vanuseklassid: PT 2001, PT 2000, PT1999, PT 1998, PT 1997, PT 1996, PT 1995
Keskmaajooksu vanuseklassid: PT 2000, PT1999, PT 1998, PT 1997, PT 1996, PT 1995, PT 1994

Registreerimine kella 10.30-10.45.
Igale osavõtjale šokolaad.


Kohtla-Järve sisekarikavõistlused (P)
Aeg: 07.03.2009 11:00 - 07.03.2009 13:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve kergejõustikuklubi Atleetika, Aleksandr Hvorõhh

Registreerimine kella 10.45ni.

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/kjkjkarikas070309pr.pdf


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 [63] 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles