Esilehele      Sisukord
Esilehele
Kalender » Kergejõustik

0
0Trimm
3Koolisport
3Kultuurkapital
51EestiPagar
5IVOL
6Joud
81EOK
Suvevolle

 

Kergejõustik

TULEKUL ÜRITUSED:

7. Irina Vassiljeva nimeline Toila kergejõustikuklubi jooks
Aeg: 12.07.2020 10:00 - 12.07.2020 14:00:00

Plakat


Ida-Virumaa staadionimaraton
Aeg: 14.07.2020 16:30 - 15.07.2020 14:00:00
Toimumiskoht: Voka staadion
Korraldaja: Andrus Lehismets


Noorte heitjate seeriavõistlus 1. etapp
Aeg: 16.07.2020 12:00 - 16.07.2020 15:00:00
Korraldaja: Kohtla-Järve kergejõustikuklubi Atleetika, Viktor Predbannikov

Jõhvi Vene Põhikooli staadion.


Narva Trail Run
Aeg: 18.07.2020 12:00 - 18.07.2020 15:00:00
Toimumiskoht: Narva Äkkeküla Pähklimäe terviserajad
Korraldaja: Narva MTÜ Motus, Anton Pratkunas


Pannjärve jooksusari - "Punkti Jooks"
Aeg: 21.07.2020 00:00 - 21.07.2020 00:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus
Korraldaja: Alutaguse suusaklubi, Avo Sambla

Plakat


Narva-Jõesuu rannajooks
Aeg: 01.08.2020 00:00 - 01.08.2020 00:00:00
Korraldaja: Narva MTÜ Motus, Anton Pratkunas


Pannjärve jooksusari - Osavusjooks
Aeg: 11.08.2020 00:00 - 11.08.2020 00:00:00
Toimumiskoht: Pannjärve Alutaguse puhke- ja tervisespordikeskus
Korraldaja: Alutaguse suusaklubi, Avo Sambla

Plakat


Noorte heitjate seeriavõistlus 2. etapp
Aeg: 16.08.2020 12:00 - 16.08.2020 15:00:00
Korraldaja: Kohtla-Järve kergejõustikuklubi Atleetika, Viktor Predbannikov

Jõhvi Vene Põhikooli staadion.


Ida-Virumaa lahtised kergejõustikuvõistlused
Aeg: 25.08.2020 11:00 - 25.08.2020 16:00:00
Korraldaja: Kohtla-Järve kergejõustikuklubi Atleetika, Viktor Predbannikov

Jõhvi Vene Põhikooli staadion.


Kohtla-Järve linna lahtised meistrivõistlused
Aeg: 29.08.2020 11:00 - 29.08.2020 16:00:00
Korraldaja: Kohtla-Järve kergejõustikuklubi Atleetika, Aleksandr Hvorõhh

Jõhvi Vene Põhikooli staadion.


Leheküljed: [1] 2
 
TOIMUNUD ÜRITUSED:

Noorte sprindi ja keskmaajooksu seeriavõistlus, I etapp
Aeg: 28.02.2009 11:00 - 28.02.2009 12:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Mitš, Vladimir Tšuvakin

Kavas 50 m ja 600 m.

Sprindi vanuseklassid: PT 2001, PT 2000, PT1999, PT 1998, PT 1997, PT 1996, PT 1995
Keskmaajooksu vanuseklassid: PT 2000, PT1999, PT 1998, PT 1997, PT 1996, PT 1995, PT 1994

Registreerimine kella 10.30-10.45.
Igale osavõütjale sokolaad.


Kohtla-Järve sprindi ja keskmaajooksu karikavõistlused, I etapp
Aeg: 21.02.2009 11:00 - 21.02.2009 13:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Mitš, Vladimir Tšuvakin

Kavas 50 m ja 2000 m ja kaugushüpe
Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/kjvoistlus210209pr.xls

 


TV-10 olümpiastarti, II etapp (F)
Aeg: 17.02.2009 10:30 - 17.02.2009 14:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve kergejõustikuklubi Atleetika, Andres Kallavus

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/IVTV10IIetapp170209pr.htm või www.sportiv.ee/protokoll/IVTV10IIetapp170209pr.xls

Fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=694


Kohtla-Järve lahtised võistlused D- ja C-klassile (P)
Aeg: 07.02.2009 11:00 - 07.02.2009 13:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Mitš, Vladimir Tšuvakin

D-klass (s. 1998. ja 1999. a) ja C-klass (s. 1996.ja 1997. a)
Kavas tüdrukutele - 50 m, 150 m, 600 m, kõrgus, kaugus
Kavas poistele - 50 m, 300 m, 1000 m, kõrgus, kaugus

Protokoll: http://www.sportiv.ee/protokoll/mitskj070209pr.xls

Osaleda võivad kõik soovijad. Registreerimine kalla 10-10.45. I - III koha saavutanud võistlejaid autasustatakse auhindadega. Eriauhinnad.


TV-10 olümpiastarti, I etapp (P, F)
Aeg: 28.01.2009 12:00 - 28.01.2009 16:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve kergejõustikuklubi Atleetika, Andres Kallavus

Pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=653

Protokoll
http://www.sportiv.ee/protokoll/IVTV10Ietapp280109pr.htm
või
http://www.sportiv.ee/protokoll/IVTV10Ietapp280109pr.xls


Ida-Virumaa meistrivõistlused (J, P)
Aeg: 10.01.2009 10:30 - 10.01.2009 15:30:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve kergejõustikuklubi Atleetika, Aleksandr Hvorõhh, Viktor Predbannikov

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/ivkjsisemv_100109pr.xls


Virumaa noorte sisemeistrivõistlused (J, P)
Aeg: 07.01.2009 16:00 - 07.01.2009 19:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve kergejõustikuklubi Atleetika, Andres Kallavus

Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/virunmv_070109pr.xls


Kohtla-Järve sisemeistrivõistlused (P)
Aeg: 03.01.2009 10:00 - 03.01.2009 14:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve kergejõustikuklubi Atleetika, Aleksandr Hvorõhh


Erik Konisti mälestusvõistlused (J, P, F)
Aeg: 11.12.2008 13:00 - 11.12.2008 17:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Jõhvi kergejõustikuklubi Visa, Andres Kallavus

Juhend: www.sportiv.ee/juhend/konist111208juhend.doc
Fotod: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=580
Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/konist111208pr.xls

 

 


Kohtla-Järve sprindi (300 m) ja keskmaa (1500 m) karikavõistlused, neljas etapp (P)
Aeg: 15.11.2008 11:00 - 15.11.2008 13:00:00
Toimumiskoht: Ahtme spordihall
Korraldaja: Kohtla-Järve spordiklubi Mitš, Vladimir Tšuvakin

Protokoll http://www.sportiv.ee/protokoll/kjkvkeskmaa_151108_protokoll.xls

Registreerimine kella 10 - 10.45.
Vanused:
C-klass - 1995. ja 1996. a sündinud
B-klass - 1993. ja 1994. a sündinud
A-klass - 1991. ja 1992. a sündinud
Juuniorid ja täiskasvanud - s. 1990. a ja varem


Leheküljed: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81

 
ESTSOFT
Keskväljak 1, Jõhvi | tel: +372 337 7678  Üles